Skoči na vsebino

Polini kit 160ccm


CYL

Priporočene objave

jz bi pa rt montiral na rs 125 kit 160ccm pa me zanima če ma kdo izkušnje s tem ter kok mu je zdzžala in kaj je menu poleg bata in cilindra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi pa rt montiral na rs 125 kit 160ccm pa me zanima če ma kdo izkušnje s tem ter kok mu je zdzžala in kaj je menu poleg bata in cilindra?

a nisi že odpru eno temo! :headbang: :nono: (pa skoz odpirate ene teme brezvezne!!)

upraši pr temi od aprilie rs 125 :trance_33_sleep: !!!!!

(drugi ne bojo tok prjazni)

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: mesic tooshort :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi pa rt montiral na rs 125 kit 160ccm pa me zanima če ma kdo izkušnje s tem ter kok mu je zdzžala in kaj je menu poleg bata in cilindra?

ti meni zravn še možgane k vidm da si glup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater folk ste fukjeni...pa kaj se tak neke razburjate??!!..kot da ste vi vse vedli ko ste na kaki forum prišli...Vsi smo bli enkrat noobi...tak da ne se neke prepirat...itak pa bo admin to temo dol zbriso...Vi se tak jezite kot da bi vaš forum bil.....drugače pa kak jaz vidim( vi ko ste vsi tak glasni) da dosti več smetite po totem forumu kot toti nobi..samo tote teme si malo bolj poglejte ko je čez 400 strani...Bolše da ste drugič tiho ko se kaj takega ponovi in da se taka tema kot je ta, zaklene in zbriše iz baze.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater folk ste fukjeni...pa kaj se tak neke razburjate??!!..kot da ste vi vse vedli ko ste na kaki forum prišli...Vsi smo bli enkrat noobi...tak da ne se neke prepirat...itak pa bo admin to temo dol zbriso...Vi se tak jezite kot da bi vaš forum bil.....drugače pa kak jaz vidim( vi ko ste vsi tak glasni) da dosti več smetite po totem forumu kot toti nobi..samo tote teme si malo bolj poglejte ko je čez 400 strani...Bolše da ste drugič tiho ko se kaj takega ponovi in da se taka tema kot je ta, zaklene in zbriše iz baze.

Lp.

jst nism nikol takih kozlov strelov :rolleyes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!