Skoči na vsebino

Dolomiti


kasti

Priporočene objave

Tiho bodi mojster... :lol1:

Sem že tiho eminenca....... :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti slike in raje vzemi avtokarto. Podčrtaj si vse zanimive destinacije v Dolomitih in napravi plan za pomlad. Niti kilometra, ki ga boš naredil, ti ne bo žal. Preverjeno. Midva z ženo sva letno vsaj 5-6 krat v Dolomitih. Vedno znova je super. Pa še daleč ni.

kaj ma to veze s vprašanjem če so tisto na sliki Dolomiti?

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse sodelujoče v debati prosim, da še enkrat preberete konstruktivno objavo KeCa. Kdo je bil, kdo bo še šel, objave v smislu "res je fajn", ne dodajo k debati ničesar novega. Tema je itak namenjena opisovanju vtisov in lepljenju slik, opisovanu novih tur, dobrih plejsov in podobno. Ne nabijajte v tri dni, non-value added sporočila bodo pobrisana!

Če sem jaz med njimi, se opravičujem. Namen pa je bil dober. Sorry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A ti si tudi bil tam, Gody??

Jaz pa sem se spomnil, da ste motosvetovci vsako leto leteli na Stelvio.

Suzuki, kdaj gremo letos, če se prav spomnim, si ti bil organizator, pobudnik, ali kako naj to imenujem.

Bi lahko počasi določil datum, da si splaniramo......

Gody, pa pozabil si omeniti, da je bila meja sneženja na Dolomitih nižje od nadmorske višine nekaterih prelazov.....

:(

še zdaj me v roke zebe......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistih, ki lepo v hotelu čičajo pa čakajo tudi ne zebe.

Ma ne znamo vsi tako uspešnih vraž izrekati in priklicati dežja ...

Samo pol je hudič, ko se odčarati več ne da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

moje dolomitarjenje je vedno SoloRiderske narave, tko da ni kaj planirat razen datuma in okvirne rute, ki se jo potem (morebitni) soudeleženci držijo po svoji vesti, željah in znanju, le zvečer spimo skupaj v istem hotelu :)

moji plani za Dolomite so 2x v juniju in enkrat v juliju, pa še enkrat v začetku septembra; če se bo to res zgodilo in točni datumi pa so odvisni od vremenskih razmer in bodo določeni le nekaj dni pred odhodom :)

torej, smo na vezi, zdele se moram najprej spočit od prvomajske Sardinije :D

Za tako solo varianto sem pa tudi jaz. Ker sem privat, mi ni treba planirat, odlocilno je le vreme. A bos objavil, kdaj bos sel?

Pa se nekaj, kolk casa si moram za Stelvio omislit, ce bi sem samo Stelvio obiskat?

Tomaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec junija si bo treba vzet kakšne 4 dni........(tako za dušo-pol pa počasi na Šolto)....... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec junija si bo treba vzet kakšne 4 dni........(tako za dušo-pol pa počasi na Šolto)....... :naughty:

Ti še živiš? :eek: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz bi se odpravil v Dolomite med 8 ali 15 junija in to za 3 dni. Ali bi tudi kdo drug odšel zraven?

Vožnja ST ? :OK:

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola matic!

definiitvno vsaj en podaljšan dolomitski vikend v juniju... kdaj bo to je pa najbolj odvisno od vremena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se odpravil v Dolomite med 8 ali 15 junija in to za 3 dni. Ali bi tudi kdo drug odšel zraven?

Vožnja ST ? :OK:

Ideja je dobra tko da se zna zgodit da bi se prdružu. Kak pa je plan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plana še ni, za tri dni ga prav veliko tudi ne rabiš. BISTVO: prideš do tja, se odločiš kje boš dvakrat prespal in potem se dva dni podiš po ovinkih. Mislim, da je to TO in nič drugega. Če pa je kakšen drug plan bolj aktualen, pa le na dan z besedo. Jaz tako ali tako še nisem bil tam in nimam kaj pametnega za predlagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plana še ni, za tri dni ga prav veliko tudi ne rabiš. BISTVO: prideš do tja, se odločiš kje boš dvakrat prespal in potem se dva dni podiš po ovinkih. Mislim, da je to TO in nič drugega. Če pa je kakšen drug plan bolj aktualen, pa le na dan z besedo. Jaz tako ali tako še nisem bil tam in nimam kaj pametnega za predlagat.

No sej kej dosti komplicirat tudi jaz ne mislm, sam vsdaj okvirna pot je pa fino če je določena.

Aja kaka vožnja je to ST?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej kej dosti komplicirat tudi jaz ne mislm, sam vsdaj okvirna pot je pa fino če je določena.

Aja kaka vožnja je to ST?

Andrej in Misek !

V kolikor vaju zanima, potem gremo lahko 8. ali 15. junija (petek) na pot za 3 dni. Vse odvisno od vremena.

Glede tega je najboljše, da se slišimo oz. dogovorimo okoli en teden prej.

Kakšna pa je ST vožnja ???

LS-lagano sportski (by NEARRAIN)

ST-sportsko turistički

To piše na začetku teme "Najava dnevnih voženj" !

ST = je normalna vožnja, (omejitev na cesti načeloma ni). Izrabiš tudi zgornji del obratomera, ne samo tisti do 4000.

LS = je dokaj hitra vožnja čez ovinke, oz. predpriprava za Grobnik.

Hecam se. Vse odvisno od dogovora.

matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo te kratice so blile men španska vas. Z vožnjo se čisto strinjam, kazalce mora obezno kdaj pa kdaj jit pogledat zgornje območje (pri nekaterih je to 7k rpm pri drugih 14k rmp in več).

Kaj pa vidva vozita za ene rakete?

Za okvirno pot lahko jaz mal pogledam sprejamam pa tudi druge predloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo te kratice so blile men španska vas. Z vožnjo se čisto strinjam, kazalce mora obezno kdaj pa kdaj jit pogledat zgornje območje (pri nekaterih je to 7k rpm pri drugih 14k rmp in več).

Kaj pa vidva vozita za ene rakete?

Za okvirno pot lahko jaz mal pogledam sprejamam pa tudi druge predloge.

jaz imam kar tako kot je na avatarju: HONDA VFR 800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, midva z ženo sva dogovorjena, da greva 8.6.07 v DOLOMITE, če bo vreme v redu.

Ali gre še kdo zraven??? Fix dogovor velja, vožnja ST.

matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz žal 8. ne morem tko da bolj ciljam na 15.6. Upam da se kej ne spremeni. Smo pa za enkrat 2motorja in 4 osebe. Če bi se kdo 15 prdružu dobrodošel.

Okvirna pot je pa naslednja

Seveda je vse lahko še stvar dogoora ampak okvirno sem si pa tako zamislu. Je cca 800km od Kranja do Kranja.

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz žal 8. ne morem tko da bolj ciljam na 15.6. Upam da se kej ne spremeni. Smo pa za enkrat 2motorja in 4 osebe. Če bi se kdo 15 prdružu dobrodošel.

Okvirna pot je pa naslednja

Seveda je vse lahko še stvar dogoora ampak okvirno sem si pa tako zamislu. Je cca 800km od Kranja do Kranja.

A si se namerno vsem prelazom izognil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se namerno vsem prelazom izognil :)

Zgleda da se je zmotil, ker čez Costalungo bo moral, če hoče iz Nova Levante v Predazzo priti......

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz žal 8. ne morem tko da bolj ciljam na 15.6. Upam da se kej ne spremeni. Smo pa za enkrat 2motorja in 4 osebe. Če bi se kdo 15 prdružu dobrodošel.

Okvirna pot je pa naslednja

Seveda je vse lahko še stvar dogoora ampak okvirno sem si pa tako zamislu. Je cca 800km od Kranja do Kranja.

Jaz grem lahko samo 8.6 ali pa od 1.7 do 15.7 tam nekje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!