Skoči na vsebino

DAELIM VL 125 - kesel????


teo

Priporočene objave

Lep pozdrav.. zanima me kje bi lahko dobil kaksen rabljen kesel.. ali mogoce popravilo kesla saj ga je napihnalo in rahlo zvilo.. če ima kdo kaj več informacij glede tega bi prosu za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti dam jaz kar prvo informacijo - UPORABI ISKALNIK IN NE ODPIRAJ NOVIH TEM ZA BREZVEZE!!!! teme o raznih daelimih ze obstajajo!

drgac pa itak da je ceneje ce gres pac k nekemu kleparju pa ti on to zravna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.. zanima me kje bi lahko dobil kaksen rabljen kesel.. ali mogoce popravilo kesla saj ga je napihnalo in rahlo zvilo.. če ima kdo kaj več informacij glede tega bi prosu za odgovor.

kako ti ga je pa napihnl pa zvil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ti ga je pa napihnl pa zvil?

Preprosto.. tam ko je preiterjen na rust od motorja se je odlomu.. in mi je maju pa dol padu.. in sm ga mogu dat svasat in neki privatnik pametnjakovic ga je svasu prez da bi poskrbel vse da nebi prislo od eksplozije.. in je kesl dobesedno napihnalo in rahlo zvilo.. motor se mi prodaja in sedaj ga nemorem prodat.. sem pa gledu me pride nov 300 e.. kar se definitivno ne splaca... DAELIM škart.. to tk vsi vemo.. lp.. kaj naredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno moznost se mas - ce se pozanimas, ce dela kdo tanke...kao custom pa to...kolko te pride kaj taka stvar

drgac pa ce ti ga je res fejst napihnilo, ti bo tud kak klepar to zlo tezko popravo...tak da ti na koncu res preostane samo to, da kupis original :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosto.. tam ko je preiterjen na rust od motorja se je odlomu.. in mi je maju pa dol padu.. in sm ga mogu dat svasat in neki privatnik pametnjakovic ga je svasu prez da bi poskrbel vse da nebi prislo od eksplozije.. in je kesl dobesedno napihnalo in rahlo zvilo.. motor se mi prodaja in sedaj ga nemorem prodat.. sem pa gledu me pride nov 300 e.. kar se definitivno ne splaca... DAELIM škart.. to tk vsi vemo.. lp.. kaj naredit?

Pr daelimu je napaka to, ker je guma pri nosilcu tanka narobe obrnjena, tko da je ubistvu želez na želez, saj tko je blo pr mojmu. Se ne splača dat švašat :) Jst sm takrt eno peno podložu, da tank ni skakov gor pa dol... tko da je blo to to. Vem da da je od reeskota kolega takrt govoru, da ma tank od daelima, sam da ga more najdt, pa smo pol pozabil na to. Poklič ga, pa ga praši.

Unga privatnika terjej, da ti nej da odškodnino, sej je on zajebu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... DAELIM škart.. to tk vsi vemo.. lp.. kaj naredit?

A sedaj je pa DAELIM kriv, ker si bil ti tak butelj, da si dal tank še večmu buteljnu švasat :headbang:

Pa še čakal si :whistle: , da ti sam dol pade... pol pa v jok, pa vsi drugi so krivi pa zanič , pa ne vem kaj še, samo ti ne !!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sedaj je pa DAELIM kriv, ker si bil ti tak butelj, da si dal tank še večmu buteljnu švasat :headbang:

Pa še čakal si :whistle: , da ti sam dol pade... pol pa v jok, pa vsi drugi so krivi pa zanič , pa ne vem kaj še, samo ti ne !!! :headbang: :headbang: :headbang:

seveda je daelim kriv... to je nahitr nrjen motro in ma tud temu primerno ceno... ne mors rect da je on kriv ce je zadeva tko nrjena da zarad vibracij crkne... to je pac zanc nrjen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da je daelim skart motor.. ti si butl ko ne ves kak je motor ko ga bos pa spoznal ti bo pa vse jsano.. je pa res mal dnarja vlk muske.. ni kesl prvi ko mi je padu dol.. 1.so mi hupe 2 krat odpadle na avtocesti od hitrosti. 2. ogledalo sam od sebe kr naenkrat pak.......3. cel nosilec zmigovcev sprednjih na avtocesti odleteli in obviseli na kablih.. sedaj pa še tank.. VRJEMI da je daelim škart.. čeprav glede poreabe in mašine sem zelo zadovoljen in oblike.. kar se tice materiala(KATASTROFA)pa vrjetno je se kak tak ko so mu deli odpadali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da je daelim skart motor.. ti si butl ko ne ves kak je motor ko ga bos pa spoznal ti bo pa vse jsano.. je pa res mal dnarja vlk muske.. ni kesl prvi ko mi je padu dol.. 1.so mi hupe 2 krat odpadle na avtocesti od hitrosti. 2. ogledalo sam od sebe kr naenkrat pak.......3. cel nosilec zmigovcev sprednjih na avtocesti odleteli in obviseli na kablih.. sedaj pa še tank.. VRJEMI da je daelim škart.. čeprav glede poreabe in mašine sem zelo zadovoljen in oblike.. kar se tice materiala(KATASTROFA)pa vrjetno je se kak tak ko so mu deli odpadali..

pr men pa ni nč odpadl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ves kak je motor ko ga bos pa spoznal ti bo pa vse jsano..

Jaz ga imam ža tretjo sezono! Mislim, da ga kar dobro poznam. Dober motor :worship: za malo denarja! Je pa tako kot pri vsaki stvari; če se pojavi težava jo je treba takoj rešit ( popravit ) drugače je še slabše in škoda večja. Če bi vsake toliko časa zategnil vijake, ti sigurno ne bi odpadlo nič - pri mojem ŠE NI, pa tudi nič se ne maje ali pa trese - ga pa redno vzdržujem. Edino kar pri tem motorju pogrešam je kakšnih 15-20 km/h na uro več ! ( pa še to je odvisno od tega kje se vozim ).

Če bi vsakdo, ki je kdaj kaj za****l krivil firmo ali pa njihov izdelek, ne bi bilo nobene firme na svetu več, ki bi ji lahko zaupal !

Pa še to: Največ "strokovnih ocen" dajejo tisti, ki izdelka sploh ne poznajo, so pa od nekoga, ki je slišal slišali... ; take ocene ( sodbe) pa so vsaj zame brez vrednosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daystarja si lastim že nekako (pol)šesto leto (mi je pač ljub, hehe), in v tem času je videl marsikaj. Nikoli in nikdar mi ni nobena stvar odpadla, se pokvarila, itd. Edino, kar se je "ločilo" od motorja, je bila hupa - delo nekoliko zavistnega soseda. Sodbe o (ne)kvaliteti so precej pavšalne, saj ne poznam človeka, ki bi imel tako malo težav (t.j. nič) z motorjem, kot sem jih imel sam. Verjamem pa, da se najdejo posamezni primerki z napakami - vendar ne dajejo legitimitete za takšne posplošene sodbe.

Slišal sem tudi npr. da so nekaterim serijsko odpovedovale žarnice, v dežju celo motor itd. - sam v vseh teh letih nisem zamenjal niti ene same žarnice, ravno tako me ni nikdar pustil na cedilu v dežju.

Sklep - če bo moj naslednji motor vsaj pol tako zanesljiv, bom zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!