Skoči na vsebino

Soča


ralfek2

Priporočene objave

Jaz bom pa zdaj eno malo mimo usekal, ker je tema o Vršiču zaklenjena, nevem sicer zakaj, a kakšne druge z iskalnikom nisem našel.

Zanima me, ali je vršič navadno že goden za motoriste prvi teden v maju?

Hvala.

Lani bil za prvomajske v Bovcu, Vršič je goden ampak cesta je v določenih odsekih mokra in peska je še tudi na njej. Je pa dober feeling ko je okrog tebe še sneg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ali je vršič navadno že goden za motoriste prvi teden v maju?

Hvala.

Desetega maja lani je bil primeren za peljat oldtajmerja na sprehod.

post-17982-1239007776_thumb.jpg

Sicer pa je na strani AMZS info o stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem-kolker se spomnim konc aprila lezu čez in to z kravo od gsx-r 1100. Tko kot je reku purple. Na cesti ogromno peska, pa potočki vode od talečega se snega. Na vrhu pa kot sredi zime-vse belo. drugač pa ni problema čez pridet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Se mi do Nadiže splača iz Ljubljane preko Medvod in Škofje loke ali Polhovga gradca? Predvsem me zanima kakšen je asfalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim so po cesti na Breginjski (Kobariski) Stol prepovedali promet z motorji. Dovoljeno za lastnike parcel. Kdor je bil gor, je bil, od zdaj nic vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi do Nadiže splača iz Ljubljane preko Medvod in Škofje loke ali Polhovga gradca? Predvsem me zanima kakšen je asfalt.

Na koncu Polhovega gradca je makedam ostalo je vse asfaltirano, lahko greš tudi čez Horjul, Gorenja Vas, Cerkno itd., jest grem pa najraje na Šk. Loko Železniki Podbrdo itd.

Jest jo bom tut en dan mahnu do nadiže B) , najboljš da kr jutr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, ne bi makadam :doze: . Grem potem čez Horjul, ker je mal bližji, pa mi še ni uspel it do konca doline. Tnx za odgovor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!