Skoči na vsebino

Išče se ...


devilish

Priporočene objave

Živjo!

Upam, da ne objavljam v napačno rubriko - zgodilo se je namreč on the road :blush: Torej išče se Dainese drsnik, ki sem ga izgubila nekje med Vrhniko in Logatcem.. Pišem predvsem zato, ker je za mano nekaj časa vozil nek motorist - mogoče pa je kdo od "domačih" in je kaj videl po poti..

Če ne, bo treba po novega... Še prej pa bo treba zamenjat blago, na katerega naj bi se prilepil ježek, ker Dainese za to uporablja (sodeč po več izdelkih) res slab material :angry: Da ne odleti še dodatnih 45 € ali kolikor že stane drsnik :wacko:.

Hvala in lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Upam, da ne objavljam v napačno rubriko - zgodilo se je namreč on the road :blush: Torej išče se Dainese drsnik, ki sem ga izgubila nekje med Vrhniko in Logatcem.. Pišem predvsem zato, ker je za mano nekaj časa vozil nek motorist - mogoče pa je kdo od "domačih" in je kaj videl po poti..

Če ne, bo treba po novega... Še prej pa bo treba zamenjat blago, na katerega naj bi se prilepil ježek, ker Dainese za to uporablja (sodeč po več izdelkih) res slab material :angry: Da ne odleti še dodatnih 45 € ali kolikor že stane drsnik :wacko:.

Hvala in lp :)

Hint - ne rabiš kupit Dainese drsnika za 45€. Lahko poskusiš s Hein Gericke za 15€ (včasih tudi 9,95€ - ko so dobre volje in jih imajo v akciji).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma potem ni "firmato" in še dva različna bosta (če ne kupi v paru), saj veš kako so ženske. :winkiss:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma potem ni "firmato" in še dva različna bosta (če ne kupi v paru), saj veš kako so ženske. :winkiss:

lp

:worship: :OK: :grim :ninja: :blush: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si tok hardcore slajdala, da je bla pizdarija, al je kar sam od sebe rekel, da se tega ne gre več in je odskočil iz drveče devilish? :lol: :lol1:

PS: zakaj sploh rabiš drsnike? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: zakaj sploh rabiš drsnike? :whistle:

Zadnjič sem se pogovarjal z eno, pa mi je malo v hecu malo za res povedala, da za nabit sitne moške meĐu.

Tako da brum brum, pazi se! Mogoče je ideja razširjena med žensko populacijo. B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem lani na sejmu dal za Dainese drsnike 20 Eur...

Na katerem sejmu? A letos greš tudi? :rolleyes:

devilish...razpadaš... :trance_33_sleep:

Hočeš rečt, da SPET razpadam? :krneki: :whistle:

si tok hardcore slajdala, da je bla pizdarija, al je kar sam od sebe rekel, da se tega ne gre več in je odskočil iz drveče devilish? :lol: :lol1:

PS: zakaj sploh rabiš drsnike? :whistle:

Naša (še) ne slajda :whistle: Sam od sebe je rekel, da se tega ne gre več in je odskočil iz mene... Zakaj rabim drsnike? No... gre za ženski dainese kombinezon - enodelni z grbo... seveda z drsniki... in če imam samo enega, zgledam češko... in če nimam nobenga, zgledam bugarsko :krneki: Ti sploh ne razumeš žensk! :P :) Mogoče pa dam nekega dne tudi jst drsniku fun time... mogoče je pa to pogrešal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša (še) ne slajda :whistle: Sam od sebe je rekel, da se tega ne gre več in je odskočil iz mene... Zakaj rabim drsnike? No... gre za ženski dainese kombinezon - enodelni z grbo... seveda z drsniki... in če imam samo enega, zgledam češko... in če nimam nobenga, zgledam bugarsko :krneki: Ti sploh ne razumeš žensk! :P :) Mogoče pa dam nekega dne tudi jst drsniku fun time... mogoče je pa to pogrešal?

Hja, drsniki in kombinezon so tako narejeni, da po določenem času, če ga v ovinku ne pritrdiš s konstantnim drsanjem po asvaltu pač začuti da ne sodi na to mesto in odpade.

To je feature not a BUG.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na katerem sejmu? A letos greš tudi? :rolleyes:

Imot ali Padova - povsod jih imajo. Seveda grem! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Upam, da ne objavljam v napačno rubriko - zgodilo se je namreč on the road :blush: Torej išče se Dainese drsnik, ki sem ga izgubila nekje med Vrhniko in Logatcem.. Pišem predvsem zato, ker je za mano nekaj časa vozil nek motorist - mogoče pa je kdo od "domačih" in je kaj videl po poti..

Če ne, bo treba po novega... Še prej pa bo treba zamenjat blago, na katerega naj bi se prilepil ježek, ker Dainese za to uporablja (sodeč po več izdelkih) res slab material :angry: Da ne odleti še dodatnih 45 € ali kolikor že stane drsnik :wacko:.

Hvala in lp :)

Fak ej a tvoj drsnik sem povozil in skoraj zelooo hudo padel... :headbang:

Drsnik je bil...hmm kako bi rekel če greš iz logatca mimo industrijske cone čez dolgi levi ovinek (proti LJ) k je ena avtobusna postaja na desni in odcep za levo....

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, drsniki in kombinezon so tako narejeni, da po določenem času, če ga v ovinku ne pritrdiš s konstantnim drsanjem po asvaltu pač začuti da ne sodi na to mesto in odpade.

To je feature not a BUG.

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

car!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dajte potem še meni en par vzet če so tako poceni, tej so res grdi za videt ko mam zdej gor, pa tak lep kombinezon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, drsniki in kombinezon so tako narejeni, da po določenem času, če ga v ovinku ne pritrdiš s konstantnim drsanjem po asvaltu pač začuti da ne sodi na to mesto in odpade.

To je feature not a BUG.

Kako je le levi ščitnik čutil, da spada na tisto mesto?? :naughty:

Imot ali Padova - povsod jih imajo. Seveda grem! :winkiss:

Potem se bomo lahko kej zmenli?

Fak ej a tvoj drsnik sem povozil in skoraj zelooo hudo padel... :headbang:

Drsnik je bil...hmm kako bi rekel če greš iz logatca mimo industrijske cone čez dolgi levi ovinek (proti LJ) k je ena avtobusna postaja na desni in odcep za levo....

:friend1: :ninja: :blush:

Jaz se ne spomnim nobene avtobusne... vem, da sem začutila, da se mi je odlepil, samo si nisem upala ustavljati tam... ker vem, da marsikateri avtomobilist vozi 100/h + tam, da ne omenjam motoristov... in ker nisem videla mesta ob strani za se ustavit, sem se bala, da me ne še kdo povozi.. je pa res, da sem pomislila nate - torej na motorista za mano - ker sem se bala, da se ne zgodi kaj podobnega tvoji izkušnji, s slabšim izidom...

No hvala bogu je bilo vse ok... s tabo... moj drsnik, bog ve kaj dela zdaj in kje se nahaja :whistle: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, pa tako drag kombinezon ;)

a si šla kaj pogledat za drsnik? Glede na to, da ti je dal kvalitetne koordinat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je le levi ščitnik čutil, da spada na tisto mesto?? :naughty:

Potem se bomo lahko kej zmenli?

:friend1: :ninja: :blush:

Jaz se ne spomnim nobene avtobusne... vem, da sem začutila, da se mi je odlepil, samo si nisem upala ustavljati tam... ker vem, da marsikateri avtomobilist vozi 100/h + tam, da ne omenjam motoristov... in ker nisem videla mesta ob strani za se ustavit, sem se bala, da me ne še kdo povozi.. je pa res, da sem pomislila nate - torej na motorista za mano - ker sem se bala, da se ne zgodi kaj podobnega tvoji izkušnji, s slabšim izidom...

No hvala bogu je bilo vse ok... s tabo... moj drsnik, bog ve kaj dela zdaj in kje se nahaja :whistle: :huh:

Avtobusna postaja je takoj po dolgem desnem ovinku, samo ena hiška stoji tam, če gledaš na cesto je sploh ne opaziš :whistle:

ps. če bi bila tale tema kak dan prej bi se lahko usatavil ker se na tisti tej relaciji vozim vsak dan, vendar sem ravno na dopustu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, pa tako drag kombinezon ;)

a si šla kaj pogledat za drsnik? Glede na to, da ti je dal kvalitetne koordinat?

Yebiga, tud najdražjim se zgodi :P Sej sm napisala, da vem, kdaj se mi je odlepil, ker sem čutla, tko da praktično ne rabim koordinat ;) Nisem pa šla pogledat.. ker vse dni delam... pa v bistvu ni nekega časa :whistle:

Avtobusna postaja je takoj po dolgem desnem ovinku, samo ena hiška stoji tam, če gledaš na cesto je sploh ne opaziš :whistle:

ps. če bi bila tale tema kak dan prej bi se lahko usatavil ker se na tisti tej relaciji vozim vsak dan, vendar sem ravno na dopustu.

Sej pomoje ga ni več tam, je že odletel čez kak rob v kako grmovje.. Bi rekla "pa drugič", ampak upam, da tega drugič ne bo ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, drsniki in kombinezon so tako narejeni, da po določenem času, če ga v ovinku ne pritrdiš s konstantnim drsanjem po asvaltu pač začuti da ne sodi na to mesto in odpade.

To je feature not a BUG.

Ali bolje rečeno. Če nekaj ne uporabljaš, to zakrni. In bi lahko dejal, da je drsnik odkrnel.

Malo heca, pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bolje rečeno. Če nekaj ne uporabljaš, to zakrni. In bi lahko dejal, da je drsnik odkrnel.

Se posuši in odpade :D

Devilish, bom js pogledu doma če imam še kake stare, boš mela že sminksy opraskane :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nebi bil tak problem si uzet 10min časa, pa malo okoli pogledat.

Problem je v tem, k ne gre za 10 min... gre za v 33 stopinjah si dat gor kombinezon in vso opremo in se odpravit na 160km dolgo furo - pri čemer je največji problem 33 stopinj ;)

Ali bolje rečeno. Če nekaj ne uporabljaš, to zakrni. In bi lahko dejal, da je drsnik odkrnel.

Malo heca, pa brez zamere.

Nič zamere! Ga pač ne uprabljam (še) :P

Se posuši in odpade :D

Devilish, bom js pogledu doma če imam še kake stare, boš mela že sminksy opraskane :naughty:

WAW :) No le poglej.. To bodo fantje zijali! :krneki: O:-) In sigurno mi noben ne bo verjel, da sem jih sama obdelala.. :glare: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki drsnik imaš od daines. imam jaz enega doma ko sem isto zgubil enega kot ti.

Hm... Nisem vedela, da ima Dainese več različnih drsnikov? Ovalen drsnik, z Dainese znakom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!