Skoči na vsebino

Išče se ...


devilish

Priporočene objave

Hm... Nisem vedela, da ima Dainese več različnih drsnikov? Ovalen drsnik, z Dainese znakom...

če imaš iste ti tega dam za pijačo ker si res nemorem nič začet z enim samim

post-4575-1185819184_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so mojga od alpinastars cevlje nasli

zdaj pa bi rabil enga za motor, sem ga podrsal

kupil sem ga v luois

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtobusna postaja je takoj po dolgem desnem ovinku, samo ena hiška stoji tam, če gledaš na cesto je sploh ne opaziš :whistle:

ps. če bi bila tale tema kak dan prej bi se lahko usatavil ker se na tisti tej relaciji vozim vsak dan, vendar sem ravno na dopustu.

Kaj ti si pa hiško opazil, ko si izkal primerno izletno cono, ko si povozil drsnik? :eek:

če imaš iste ti tega dam za pijačo ker si res nemorem nič začet z enim samim

Poglej, poglej... še čisto nov in neuporabljen. :OK:

Če s tem ne boš zadovoljna, moraš biti pa že preveč zbirčna. Še jaz bi ga vzel, če nebi bil takšne barve. :grim

Drugače ti pa predlagam, da kupiš drsnike, ki niso Dianese :grrr . Bodo vsaj ostali na kombinezonu. :yes:

Preden jih namontiraš, jih pa daš kakšnemu prijatelju, da ti jih zdrsa in tako bo povsem vseeno kakšne znamke so, ker bo znamka zradirana. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam isti model in sem zadovoln z njimi,...se fajn trdi so,se ne obnucajo tako hitro....ni mi pa jasno kako se je lahko kr tak odlepil(jaz se morem kar potrudit da ga dobim dol)...vem pa da ga je norc 16 kr naenkrat zgubil ko sma se vracala v mb....meni pa ni odpadel niti ko sem na mobikrogu eno majhno lukno zahaklal z njim....bi prej jaz skoraj dol pado kot drsnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

devilish, ker sem zamenjal kombinezon ti lahko dam svoje od tastarega dol. če še rabiš seveda. če jih pa ne rabiš, ti jih pač ne dam :closedeyes:

nista lih narbol nova in ne boš zgledala fancy ma sta vsaj oba. cela. pa še mene boš lahko videla ko ti jih bom predajal, to pa je že neki vredno a :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš iste ti tega dam za pijačo ker si res nemorem nič začet z enim samim

Imam iste ja... Samo črne :krneki: Ga boš že kje drugje uporabil :)

Drugače ti pa predlagam, da kupiš drsnike, ki niso Dianese :grrr . Bodo vsaj ostali na kombinezonu. :yes:

Preden jih namontiraš, jih pa daš kakšnemu prijatelju, da ti jih zdrsa in tako bo povsem vseeno kakšne znamke so, ker bo znamka zradirana. :010

Nič ne bom kupovala drsnikov, ki niso z Dainese :evilgrin:. Levi drsnik je na kombinezonu in se drži trše kot SuperAttack. ;) Tadesni je bil verjetno res jezen name.. :krneki:

devilish, ker sem zamenjal kombinezon ti lahko dam svoje od tastarega dol. če še rabiš seveda. če jih pa ne rabiš, ti jih pač ne dam :closedeyes:

nista lih narbol nova in ne boš zgledala fancy ma sta vsaj oba. cela. pa še mene boš lahko videla ko ti jih bom predajal, to pa je že neki vredno a :whistle:

Waaa... to je že tako mamljiva ponudba, da gremo naprej po PM-jih. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nudim to uslugo :D Maus, si za? :rolleyes: :naughty:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nudim to uslugo :D Maus, si za? :rolleyes: :naughty:

mogoče bi polonca menjala? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex pa biker77 bi lohk odprla novo obrt-----> odbelava drsnikov d.o.o. (2€ po komadu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex pa biker77 bi lohk odprla novo obrt-----> odbelava drsnikov d.o.o. (2€ po komadu)

:kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ima kdo podrsanega, bi jaz imel drugega celega, ali obratno

ne mislim zbirat podrsanih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih bom sam zbrusu.. sam upam, da v pravilno stran :unsure:

zadnjič sm jih ponuju, pa ni nuben hotu :closedeyes:

sicer sem jih pa zadnič mau po asfaltu ponesreči porajsu.. pač sem moral gume pumpat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam so pa praktični ni kej! ko se skloniš kaj pod motor je fajn se dat na kolenčnike da

kombinezona ne podrsaš al pa umažeš! :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

rabil bi kasni del blaga od goratex hlac ali jakne

črne barve

ce ima kdo raztrgano kero vec se ne da sesit

jaz bi rabil en kos, cca 20 x 30 cm

lahk me tudi pokl.: 041 761 446

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Že že, ampak ne moreš imeti enga zdrsanga pa enga novga. Pač zamenjaš oba hkrati, tut če bi bil še za par rund gor in dol:) :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!