Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

pejd se vozit skozi Žabjek, če upaš. :yea2:

te nihče ne bo vprašal kolk gre motor, ti ga bodo kar vzel in sami sprobal. :lol1:

Sem se že in upam še večkrat :P ... prav rad bi vidu takle hec ... sicer pa .. itak moram zamenjat motor ... pa še kasko je ... dobra ideja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se že in upam še večkrat :P ... prav rad bi vidu takle hec ... sicer pa .. itak moram zamenjat motor ... pa še kasko je ... dobra ideja :lol:

Kasko tam NE VELJA, ker je območje divjega zahoda :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tezavo bi resili z presprotim zakonom.

pri prvem prekrsku jih izgnat , kdo se bo ukvarjal z njmi.... :evilgrin:

mišomor :?

Kasko tam NE VELJA, ker je območje divjega zahoda :lol1:

japavela :P ... če ne jih pa v LJ povabim na kavo ;)

jaz tud

pa dj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tezavo bi resili z presprotim zakonom.

pri prvem prekrsku jih izgnat , kdo se bo ukvarjal z njmi.... :evilgrin:

pa trenutno sem se spomnil da je svica predkratkim to sprejela

mogoce bi bilo pametno da bi nas drzavni zbor kaksno taksno zadevo sprejel

ne pa vsake 3 mesece nove prometne zakone :naughty:

trenutno smo na dobri poti , da bomo v zgled svajcerjem kar se tice kazni :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri prvem prekrsku jih izgnat , kdo se bo ukvarjal z njmi.... :evilgrin:

oo jaa prvi prekršek naredijo kmalu po rojstvu, tako da...... Ameriški sistem-rezervat... al pa sistem Gotenica. Not zapret... pa bodečo žico okol... pa zaposlit.... pa vsake tolk cajta jih mal :fight1:

trenutno smo na dobri poti , da bomo v zgled svajcerjem kar se tice kazni :notworthy:

no, vsaj nekomu smo za vzgled po nečem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je samo,če se je res sam ustrelil...

in tukaj je preobrat zgodbe, vrhunec !

seveda se ni ! baba njegova ga je najprej nabutala ker se je "spravil" na štefico ceco in njenega sina ! potem pa dejala milo za žajfo, oko za oko, pasta za zobe ! Po srcu je bila dober človek, nikoli je ni zadela kap, njegova duša je pokvarjena, potekel ji je rok trajanja ! Njuna dejanja so dvorezna naj bosta pijana ali trezna ! Držala pokončno sta se v prepirih zato najraje hodita po štirih !

Smisel življenja iščem za vsaki križiščem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vam pluske ... poklanjam jih zastojn, vsem na teli strani ...

Romi ... Rimljani ... Romani ... mau sm zbegan ... kdo je kdo, kdo koga :?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dnevniku so govorili, da je ta ciganska familija ustrahovala in izsiljevala tudi druge podjetnike na tistem področju in da jih še drugi cigiji niso marali :hmm:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se že in upam še večkrat :P ... prav rad bi vidu takle hec ... sicer pa .. itak moram zamenjat motor ... pa še kasko je ... dobra ideja :lol:

mimo Žabjeka ali SKOZI Žabjek? :hmm:

namreč, skozi še policaji ne upajo. :whistle: ćr ti upaš, si res hrabri miško :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimo Žabjeka ali SKOZI Žabjek? :hmm:

namreč, skozi še policaji ne upajo. :whistle: ćr ti upaš, si res hrabri miško :yea2:

In zakaj imam naše vrla Katarinca vodni top? Mislim, da bi bilo dobro tam malo ulice oprati, je nekam prašno in zadušljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj imam naše vrla Katarinca vodni top? Mislim, da bi bilo dobro tam malo ulice oprati, je nekam prašno in zadušljivo.

Njen vodni top ima veliko premajhne rezervarje za cel žabjek...

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbroid !!!!

naslov je : Dolenjski policisti ujeli tatove

vsebina pa sledeča:

NOVO MESTO, ŠENTJERNEJ – Minuli vikend tatiči na Dolenjskem niso počivali. Policisti Policijske postaje Šentjernej so bili v soboto obveščeni o vlomu v poslovni objekt v Škocjanu, od koder so neznanci odnesli elektroinstalacijo, večjo elektroomaro s števci, več elektromotorjev, električnih črpalk, večjo količino železa, aluminija in INOX-pločevine in več aluminijastih rešetk. Z ukradenimi predmeti so lastniku povzročili za okoli 25.000 evrov škode.

Sledila je nagla akcija, ki je obrodila sadove – na podlagi zbranih obvestil so še istega dne zvečer v naselju Brezje izsledili 18-letnega fanta iz Lokev ter 34-letnega in 27-letnega moškega iz Brezja, ki so utemeljeno osumljeni storitve kaznivega dejanja velike tatvine – vloma v poslovni objekt.

:book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbroid !!!!

naslov je : Dolenjski policisti ujeli tatove

vsebina pa sledeča:

NOVO MESTO, ŠENTJERNEJ – Minuli vikend tatiči na Dolenjskem niso počivali. Policisti Policijske postaje Šentjernej so bili v soboto obveščeni o vlomu v poslovni objekt v Škocjanu, od koder so neznanci odnesli elektroinstalacijo, večjo elektroomaro s števci, več elektromotorjev, električnih črpalk, večjo količino železa, aluminija in INOX-pločevine in več aluminijastih rešetk. Z ukradenimi predmeti so lastniku povzročili za okoli 25.000 evrov škode.

Sledila je nagla akcija, ki je obrodila sadove – na podlagi zbranih obvestil so še istega dne zvečer v naselju Brezje izsledili 18-letnega fanta iz Lokev ter 34-letnega in 27-letnega moškega iz Brezja, ki so utemeljeno osumljeni storitve kaznivega dejanja velike tatvine – vloma v poslovni objekt.

:book:

OK.......nisem si zapomnil....jebat ga....alko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbroid !!!!

NOVO MESTO, ŠENTJERNEJ – Minuli vikend tatiči na Dolenjskem niso počivali.

Sledila je nagla akcija, ki je obrodila sadove

:book:

SREČA,da so izsledili ZVEČER kajti zjutraj bi bilo že vse sprešano in bi ležalo nekje med par stotoimi tonami materijala !! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si dopisat,da v Nm ni trgovine kjer niso vsaj nekaj ukradli iz te družine.Pa kaj čmo saj za(zakonsko) določeno vsoto dnevno LAHKO vkradejo in jih nemoreš prijavit,če pa jih ti na policiji že v naprej povedo, da nebodo ukrepali,saj se neupajo v Žabjak brez ojačitev vsaj dva policaja na enga cigana!!Zadnjič ko so en nelegalen objekt rušili je prišel cel Ljubljanski eskadron konjenice ++ čuda policajev do zob oboroženih. :hmm:

Ps:blagor se tistim,ki nimate Žabjaka v bližini!

ja ni glih tako..mogoče imate vi v vaših koncih pač bolj oseben stik z romi ... a tudi nam ni lahko ko imamo parlament v soseščini... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni glih tako..mogoče imate vi v vaših koncih pač bolj oseben stik z romi ... a tudi nam ni lahko ko imamo parlament v soseščini... :P

Kaj ni glih tako,točno tako je,če neverjameš pridi pogledat v Žabjak-Brezje imajo modernejše postrojenje za prešanje starega železa kot katerikoli Dinos v SLO. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim,da je tukaj zlo velik sprenevedanja glede romov... tale naša policija sam jamra kok je preobremenjena (kar je sicer res) in podobno,da bi pa ministrstvo za notranje zadeve pristojnosti razširilo kaki drugi službi pa jim na misel ne pride.Raj delajo sami in slabo kot pa da bi imeli kakršnokoli konkurenco.Interni nadzor je pa še dodatna specifičnost naše policije....

Gledam Italijane pismo,sej valda jim protitobačni zakon deluje 100 na uro,če lokale nadzorujejo;Guardia di finanza (finančno ministrstvo),Carabinieri (obrambno ministrstvo),Polizia (ministrstvo za notranje zadeve),Vigili Urbani,Polizia municipale (lokalne samouprave pod ministrstvom za notranje zadeve) in razni inšpektorji (ministrstva za zdravje,gospodarstvo itd)

torej oreng konkurenca .

Pri nas,če še to ruknejo na pleča policije.Če bodo pa nadzorovali inšpektorji bo pa slavno končal kot poprejšnji zakon..

Moj sodelavec Srbin se sam reži,ko se omenja romska problematika v RS.Sam prihaja iz juga Srbije kjer je Romov morda največ v Evropi v primerjavi z Neromi,če gledamo statistično.

Pa nobenega problema.

Kako to.

Čim Rom posili neromkinjo,ali Romi premlatijo neroma,uleti kazenska ekspedicija Srbend v romsko selo,prefukajo vse tipe na mrtvo,zažgejo unih par barak,seveda tako poskrbijo za to da jih nihče ne prepozna.

In tako se Romi bojijo Srbov,policija ni vpletena,Srbi pa jih pustijo na miru,ker sobivajo vzporedno eni z drugimi brez prepletanja.

To narediti pri slovenskih papkih je pa druga pesem,tu se romov boje Slovenčki kr nas že Cankar straši pred njimi in vse ljudske bajke,pol pa še policisti,in normalno je da se potem slednji junačijo in napihujejo mišice...

Pa še za Belcebuba..

V socializmu,se pa policija ni bala romov,torej je problem v kapitalizmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je potrebno vzpostaviti red npr. Šrot, Bavčar, SCT, Vegrad, Hypo, Merkur (da ne naštevam v nedogled), pol pa "prefukat" vse ki kradejo, ne glede kdo je.

Kot sem zadnjič bral, je največ bančnih in poštnih roparjev Slovencev, v zadnjem času pa Italjanov, ki pa niso Romi (čudno, a ne).

Palca ima vedno dva konca in se hitro zgodi, da si lahko na tistem koncu, ki boli.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!