Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

A ne Maus, mora bit pa že porcijski. Kosti od čivave kar ne bi obirala, je premalo mesa gor :closedeyes:

he, he.... belgijskega ovčarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben pes ni tako grd, kot je lahko človek! :angry:

Ja res. Si predstavljaš enga pečenga čluveka. Pa poln vse svinjarije, ki jo pospravi v lajfu. Bljak, je pa že buli pravi pajcek!

Sploh pa, kdo bo v tej vročini še drva kuril in pekel. :wacko: Pivičko pa v senco. :beer1: Oni ciganski pesek naj se pa še malo poredi!

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben pes ni tako grd, kot je lahko človek! :angry:

+!

trance_27_notworthy.gif ti maš vedno takšne senzibilne izjave, če bi bla malo mlajša pa jaz 20 let starejši bi te oženil na daljavo.

tisti pitbulli nevem kje bojo končali, je pa baje en rdečonosek že umrl... nočem vprašati kako pa kaj :(

iste svinje ste VI ko imate polne hladilnike mesa pa ga polovico vržete stran... nihče ne zahteva da ste vegetarjanci niti da jeste hrano k ji je rok že preteko, sam da nabavlate tolko kolko POŽRETE PRASCI ENI.

najprej se nažirate ko svinje pol pa hujšate mamo vaml_01.gif

pri naslednjem šniclu ko ga ne pojeste do konca se zamislite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben pes ni tako grd, kot je lahko človek! :angry:

Kje s pa to slišala ?

Da ne gre mogoče tako : nobena žival ni tako HUDOBNA kakor je lahko človek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ste eni nestrpneži proti romom, ki prodajajo kužke :angry:

kaj ma veze ... odnašalec, prinašalec, bulog, pitbul, zlati, črni itd... :sleep2:

edin važn je, da je dobr pečen in da kožca hrusta ... le to šteje :yea2:

Kakšna kožca saj živega odrejo,pa nemislit, da je to zajebancija - je resnica! :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cigan, ki prodaja pse. :hmm:... ali so spizdjeni, ali pa to sigurno ne bo pitbul ko zraste...

Popravljeno . Popravil gregorius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cigan, ki prodaja pse. :hmm:... ali so spizdjeni, ali pa to sigurno ne bo pitbul ko zraste...

Pred mnoooooogimi leti, ko sem bil še dete, so bili ciganski konji cenjena roba.

Seveda je bila potrebna tudi veliiika previdnost, da ti niso prodali kljuse, ki je čez 2 km obležalo za vedno pod ojami voza, ki ga je revše vleklo. Predvidevam, da je podobno danes s pitbulli in drugimi štirinožci.

Da o preprodajalcih dvo in štirikolesnih/nožnih vozil ne govorim. Tako kot so včasih dlako zglancal in zobe zbrusil, znajo danes pleh spolirat in mašino nabrusit.

Ergo je cigajnarija danes kar razširjena dejavnost.

No ja takole malo sem poflancal, ker imam glig cajt.

Ajde, mejte se, ali KVG na kratko! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+!

iste svinje ste VI ko imate polne hladilnike mesa pa ga polovico vržete stran... nihče ne zahteva da ste vegetarjanci niti da jeste hrano k ji je rok že preteko, sam da nabavlate tolko kolko POŽRETE PRASCI ENI.

najprej se nažirate ko svinje pol pa hujšate mamo vaml_01.gif

pri naslednjem šniclu ko ga ne pojeste do konca se zamislite

naše mame lohk pustiš na miru ( ker jim po vsej verjetnosti ne bi bil kos ) ... pa ne posplošuj .. jaz pojem več mesa kot ga je na krožniku... no , vsaj zamišljam si tako .. pa zos tud pomažem s kruhom .. da se ne posuši ...

marsikaj sem že zavrgel... užitne hrane pa nikoli .. pa za kile se mi :l_01: ... hujšam samo takrat , ko mi ne paše jest ali pa nimam časa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marsikaj sem že zavrgel... užitne hrane pa nikoli .. pa za kile se mi :l_01: ... hujšam samo takrat , ko mi ne paše jest ali pa nimam časa ...

raje zavržem forumsko debato (ali kakega forumaša), kot kos mesa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. .. pa zos tud pomažem s kruhom .. da se ne posuši ...

marsikaj sem že zavrgel... užitne hrane pa nikoli .. pa za kile se mi :l_01: ... hujšam samo takrat , ko mi ne paše jest ali pa nimam časa ...

Tko se govori! :worship: . Kaj je boljšga na tem svet, kot od tenstanga kromperja skorjica na dnu ponve, pa zos od dobre pečenke z dobrim kruhom pomazan. Njamiiii! Čez pa seveda še krigla hladnega :beer1:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Meni edino ni jasno, kam jih izzženejo ... kje pa sploh so doma :?

Viška 21, pri tretjem hrastu z leve :naughty:...ma vsak gleda sam, da so čez mejo(pol se pa naj nekdo drug z njimi ukvarja)

Popravljeno . Popravil kuntakinte
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni edino ni jasno, kam jih izzženejo ... kje pa sploh so doma :?

Noben neve še sami ne,namreč pred ca desetimi leti je bilo npr.v Žabjaku ca 10 barak in ca 40 "Romov" od tega je bilo par zaposlenih, danes jih je samo za delo sposobnih ca 270 tudi eden nehodi v službo razen v nabavo"marija k sebi"!!!

Ps: vpraša Rom Roma; Kam pa gressss Nande?Nande odgovori,v mesto po rekeljc! nakar ga Rom zaprosi:daj Nande,če te nedobijo "še men enga prnes" !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni edino ni jasno, kam jih izzženejo ... kje pa sploh so doma :?

Se mi zdi da tam okoli Romunije, drugače pa lahko pridejo tudi k nam bodo dobili kakšno lepo PARCELCO v okolici Ljubljane :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tja, kamor sodijo - k svojim, na Dolenjsko :-)

tale tvoja izjava pove vse :wacko:

imamo jih radi, zagovarjamo njihove pravice, opravičujemo njihova dejanja in sploh jih vsi razumemo samo.......če so daleč stran od nas. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tvoja izjava pove vse :wacko:

imamo jih radi, zagovarjamo njihove pravice, opravičujemo njihova dejanja in sploh jih vsi razumemo samo.......če so daleč stran od nas. :evilgrin:

ma to sam Brumerja špikam, nooo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz, da strah izvira iz nevednosti.

Ne bo držalo. Vprašanje se je nanašalo na "francoske" cigane, ki so državljani Romunije.

Kje je izvor ciganov, je pa drug par čevljev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!