Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Najprej je potrebno vzpostaviti red npr. Šrot, Bavčar, SCT, Vegrad, Hypo, Merkur (da ne naštevam v nedogled), pol pa "prefukat" vse ki kradejo, ne glede kdo je.

Kot sem zadnjič bral, je največ bančnih in poštnih roparjev Slovencev, v zadnjem času pa Italjanov, ki pa niso Romi (čudno, a ne).

Palca ima vedno dva konca in se hitro zgodi, da si lahko na tistem koncu, ki boli.

Sem že zdavnaj povedal: MAUSA za PREDSEDNIKA!!!!! trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim,da je tukaj zlo velik sprenevedanja glede romov.

V socializmu,se pa policija ni bala romov,torej je problem v kapitalizmu.

Pozabil si napisat,da je v socijalizmu tudi pri nas policija vzgojevala Cigsane z "pendreki" če že ne na cesti so pa na policiji v posebnih sobah po zidu plezal !!!Pa ne mi rečt, da ni bilo tega sem bil sam prisoten očevidec!Če bi policaj danes uporabil pendrek bi bil verjetno suspendiran, kajti vsak Cigo bi vzel Čeferina za odvetnika za denar pri njih sigurno ni problem dobijo ga dosti 6 članska družina tudi do 1600€ mesečno na enem naslovu je prijavljeno po 100 oseb in tako se izognejo plačilu komunale,televizije,prispevka za elektriko itd.Vse to pisanje mi gre res že naživce saj ti hudiči poznajo samo njihove državljanske zahteve,vse dolžnosti pa pozabljajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PozabilA si napisat,da je v socijalizmu tudi pri nas policija vzgojevala Cigsane z "pendreki" če že ne na cesti so pa na policiji v posebnih sobah po zidu plezal !!!Pa ne mi rečt, da ni bilo tega sem bil sam prisoten očevidec!Če bi policaj danes uporabil pendrek bi bil verjetno suspendiran, kajti vsak Cigo bi vzel Čeferina za odvetnika za denar pri njih sigurno ni problem dobijo ga dosti 6 članska družina tudi do 1600€ mesečno na enem naslovu je prijavljeno po 100 oseb in tako se izognejo plačilu komunale,televizije,prispevka za elektriko itd.Vse to pisanje mi gre res že naživce saj ti hudiči poznajo samo njihove državljanske zahteve,vse dolžnosti pa pozabljajo!

Popravljeno . Popravil Schumy
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vsak Cigo bi vzel Čeferina za odvetnika za denar pri njih sigurno ni problem dobijo ga dosti 6 članska družina tudi do 1600€ mesečno na enem naslovu je prijavljeno po 100 oseb in tako se izognejo plačilu komunale,televizije,prispevka za elektriko itd.Vse to pisanje mi gre res že naživce saj ti hudiči poznajo samo njihove državljanske zahteve,vse dolžnosti pa pozabljajo!

zakaj se jim ne pridružiš, če imajo toliko bonitet ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: se ne da... "Civilom" ne pripadajo enako visoke socialne... Čeprav jih je kar nekaj v tej naši ljubi kokoški, ki bi je bili zares upravičeni...
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim,da je tukaj zlo velik sprenevedanja glede romov...

pri nas bomo policijo in vojsko ukinili ! kmalu ! samo da "rdeči" dobijo še en mandat ! :evilgrin:

akcij tipa "srbin bije i kara da niko ne zaboravi" pa lahko preizkusiš najprej na sebi in jo potem prodajaš še komu ! pa veliko užitkov ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se jim ne pridružiš, če imajo toliko bonitet ?!

Saj se jim NEMOREŠ!!!Pridružiš se jim lahko samo, če si s kom v sorodu sicer te v svoj Klan NESPREJMEJO !!!!"PREVERJENO"

Marsikateri bi se jim takoj pridružil: npr.klošarji,penzijonisti,ki nimajo več kot 15let del. dobe bi dobili poleg 200€ penzije še: socijalni dodatek + zastonj komunalo,TV,vodo,asfalt do vsake kolibe itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabila si napisat,da je v socijalizmu tudi pri nas policija vzgojevala Cigsane z "pendreki" če že ne na cesti so pa na policiji v posebnih sobah po zidu plezal !!!Pa ne mi rečt, da ni bilo tega sem bil sam prisoten očevidec!Če bi policaj danes uporabil pendrek bi bil verjetno suspendiran, kajti vsak Cigo bi vzel Čeferina za odvetnika za denar pri njih sigurno ni problem dobijo ga dosti 6 članska družina tudi do 1600€ mesečno na enem naslovu je prijavljeno po 100 oseb in tako se izognejo plačilu komunale,televizije,prispevka za elektriko itd.Vse to pisanje mi gre res že naživce saj ti hudiči poznajo samo njihove državljanske zahteve,vse dolžnosti pa pozabljajo!

punček , fanta ...big deal... vsi enakopravni... i seveda

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj odkritij glede streljanja na Dolenjskem. Radiu Krka pa policija grozi z ovadbo, ker menda preveč vtikajo nos v njihove zadeve.

KLIK

Vsaj nekdo, ki si upa povedati, kaj se dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do kakšne kolibe??? :naughty:

Sigurno se še NISI peljal skozi Žabjak,bi ti predlagal,da vsaj spoznaš kaj so kolibe !!! :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno se še NISI peljal skozi Žabjak,bi ti predlagal,da vsaj spoznaš kaj so kolibe !!! :whistle:

brumer... ne splača se ti trudit.

ljudje, ki niso v vsakodnevnem stiku z njimi (večinoma proti svoji volji) ne bodo nikoli razumeli kako se zaradi njih odvija življenje v teh dolenjskih vasicah. nikoli. ne glede na to kako zelo se trudiš, da jim to razložiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno se še NISI peljal skozi Žabjak,bi ti predlagal,da vsaj spoznaš kaj so kolibe !!! :whistle:

sem sem se peljal skozi Žabjek. Samo kolibe mi niso šle v račun. Če se že reče temu koliba http://www.delo.si/clanek/118014

brumer... ne splača se ti trudit.

ljudje, ki niso v vsakodnevnem stiku z njimi (večinoma proti svoji volji) ne bodo nikoli razumeli kako se zaradi njih odvija življenje v teh dolenjskih vasicah. nikoli. ne glede na to kako zelo se trudiš, da jim to razložiš.

ne vem kdo na Dolenjskem nima stika s njimi. Pa ne da so stiki večninoma proti naši volji, sigurno so proti naši volji.

In dokler bodo imeli samo pravice in nič dolžnosti....bo tako kot je...nažalost. >> Krivci.....pomoje iz te kolibe http://www.svetlana.si/wp-content/uploads/2009/05/ljubljana2-250.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi gledate Žabjak SAMO s ceste,odkjer se vidi res par ca 10 hiš kdor pa se je peljal notri v naselje pa je imel kaj videti namreč NEPOZABIT tam živi ne samo v kolibah tudi v šotorih ca 800 Romov baje so celo dobili po raznih nepreverjenih govoricah pojačanje od Sarkozija pregnane Romunske Cigane.Bo potrebno Jelinčiča angažirat, da malo poizve na upravni enoti saj normalno krvav pod kožo nepride do nikakršnih informacij ! Zdaj, ko jim je župan precej vsega obljubil(komunalno opremljene gradbene parcele,vrtec že imajo v šolo jih vozijo avtobusi-sicer nebi nobeden šel ker jim je ca 1,5 Km "predaleč", socijalo imajo zagotovljeno(saj Slovenčki za njih davke plačujemo) in še EU bo dala denar samo,da nebi slučajno k njim pritisnili !!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi gledate Žabjak SAMO s ceste,odkjer se vidi res par ca 10 hiš kdor pa se je peljal notri v naselje pa je imel kaj videti namreč NEPOZABIT tam živi ne samo v kolibah tudi v šotorih ca 800 Romov baje so celo dobili po raznih nepreverjenih govoricah pojačanje od Sarkozija pregnane Romunske Cigane.Bo potrebno Jelinčiča angažirat, da malo poizve na upravni enoti saj normalno krvav pod kožo nepride do nikakršnih informacij ! Zdaj, ko jim je župan precej vsega obljubil(komunalno opremljene gradbene parcele,vrtec že imajo v šolo jih vozijo avtobusi-sicer nebi nobeden šel ker jim je ca 1,5 Km "predaleč", socijalo imajo zagotovljeno(saj Slovenčki za njih davke plačujemo) in še EU bo dala denar samo,da nebi slučajno k njim pritisnili !!! :hmm:

Zdej ko jim je občina že vse dala, naj si pa še Muhiča vzamejo pa naj ga postavijo za spomenik ciganskemu narodu...

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ko jim je občina že vse dala, naj si pa še Muhiča vzamejo pa naj ga postavijo za spomenik ciganskemu narodu...

Bi bilo kar pošteno. Sicer pa tudi on volitve dobi v zameno za favoriziranje cigosov. Tako da bi lahko tudi on v pisarni imel kakšen ciganski spominek.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo sarkazma, glede na to da se večinoma dolenjčki javljate :

a veste da ima vsaka država svoj jug ?! :evilgrin: :P

Vemo - vemo samo, ko bi sever za jug delal kot je normalno samo v SLO je itak vse obratno !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vemo - vemo samo, ko bi sever za jug delal kot je normalno samo v SLO je itak vse obratno !!!

ej pa ne more zmeraj sever za jug delat no.. to je dolgčas ..potem bi bilo vseeno če bi v jugi ostali pa bi bili romi še zmeraj cigani in bi imeli mir pred nami ostalimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo sarkazma, glede na to da se večinoma dolenjčki javljate :

a veste da ima vsaka država svoj jug ?! :evilgrin: :P

sej so bli tud v središču... pa so njih obkradli :evilgrin: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vidli danes v poročilih: Na parkirišču oropali Rome !

Pi. . . so CIGANI :lol1:

Kaj je tu ČUDNEGA saj imajo ti "ubogi" Romi že boljše avte in več keša, kot marsikateri civil še sploh pa tistih 100K ++ brezposlenih,ki se komaj brebijejo iz meseca v mesec!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa trenutno sem se spomnil da je svica predkratkim to sprejela

mogoce bi bilo pametno da bi nas drzavni zbor kaksno taksno zadevo sprejel

in kam jih boš izgnal? Na Motosvet, al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si dopisat,da v Nm ni trgovine kjer niso vsaj nekaj ukradli iz te družine.Pa kaj čmo saj za(zakonsko) določeno vsoto dnevno

ja kva pa mate dolenjci take pičke namesto policajev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!