Skoči na vsebino

vaš sanjski avtomobil


nixons

Priporočene objave

Zakon si Burek ;) A nimamo tudi na motosvetu nekoga iz Chicaga? Gre za isto osebo? Da ne bodo začeli postov brisat, grem lepit naprej :D Ford Interceptor.

interceptor_concept2.jpg

Menda imamo in je isti. Vsaj po bujnem podpisu sodeč. Kaj ko imajo tam levo use poceni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zrihta pa vse, ne? :naughty: Mogoče se bom čez čas na njega obrno :D

sva že dva :OK:

Ford Interceptor.

interceptor_concept2.jpg

hmm, iz tega zornega kota me zelo spominja na Chryslerja 300c :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa če bo vse po sreči bi lahko imel do drugega leta :naughty: :naughty:

Kakšna eksotikaaa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa če bo vse po sreči bi lahko imel do drugega leta :naughty: :naughty:

Moje osebno mnenje (ne se preveč spotikat ob njega ;))

Škoda denarja ;)

Pa brez zemere, vsak ima svoje razloge o okusu in mnenju o avtih :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMERIKANCI znajo delat samo avte za NARAVNOST :evilgrin: tehnologija za evropsko zaostaja kar veliko, vizuelno pa so nekateri kar lepi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11617-1201202223_thumb.jpgpost-11617-1201202203_thumb.jpgpost-11617-1201202180_thumb.jpg

uaaaaaaaa. fak. a to je to? marca mi je en oblubu furo s TEM?!?!?!?!?!?! lani je dal za pelat z350....ampak tole?!?!?!?faaaak.

Aja. za tanovo Corvete večina novinarjev pravi, da je po vodljivosti merilo v svoji kategoriji. (tud jaz ne razumem, kako je lahko avto na listnate vzmti, leta 2008 merilo...) ampak tako berem. pa ne da me briga/zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amerikanci že dolgo niso več samo za naravnost. Z06 pošteno povzroča probleme že GT3-jem (Porsche jasno), čeprav je ogromno cenejši od njega. Listnate vzmeti očitno niso tako "tovornjakarske", kot mislijo ostali proizvajalci. Starejši ameriški modeli so bili malo slabše vodljivi od evropskih, ampak, naj se mi še najde tisti "faker", ko avto izkorišča do samih meja. Glede na nove kazni, dirka več skoraj nobeden ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek opis tega novega nissana GTR je v današnjem poletu (priloga slovenskih novic).....in na nordschliefe (ne vem kako se napiše :blush: ) naj bi zadaj pustil ferrarija in porscheja (spet ne vem katera dva modela)......in za razliko od prejšnjega modela R34 (skyline), naj bi ga uvažali tudi v ZDA in evropo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mojo :wub: samo pri financah se malo zatakne :cry:

911 turbo

A ne ga srat :D

Tole, ampak pogoj je perla bela barva:

bmwm309_31.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej 54k € pa spet ni toliko :unsure:

bom nehal pit za 2 meseca pa bom mel našparano :whistle:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans se fural in tudi fural

mazda-cx-7-732533.jpg

mazda cx 7 ... bom dau kar sem, ker je avto sanjski... tudi dostopen je našim družinskim financam...

aja drgač pa samo ena slaba lastnost ... poraba :glare: :trance_33_sleep:

15L drgač pa 2.3i turbo bencinar 260 konjičev :naughty: matr gre k vrag :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name=mazda cx 7 ... bom dau kar sem, ker je avto sanjski... tudi dostopen je našim družinskim financam...

15L drgač pa 2.3i turbo bencinar 260 konjičev :naughty: matr gre k vrag :whistle:

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek opis tega novega nissana GTR je v današnjem poletu (priloga slovenskih novic).....in na nordschliefe (ne vem kako se napiše :blush: ) naj bi zadaj pustil ferrarija in porscheja (spet ne vem katera dva modela)......in za razliko od prejšnjega modela R34 (skyline), naj bi ga uvažali tudi v ZDA in evropo

turbota tanovga... sam to so buce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!