Skoči na vsebino

vaš sanjski avtomobil


nixons

Priporočene objave

Absolutno se strinjam! :) Mi2 imava svojstven okus in verjetno nikoli ne bova zapadla v določasno poplavo ;) No, ta Deamon, ki si ga dal, je fantastičen. Izredno spominja na Viperja. Če bom kdaj pri denarju si bom ziher omislil import. Sploh, ko slišim V mašino, kako prede, se mi kar koža naježi. Nobenega od teh se ne bi branil:

chrysler_firepower_concept_car.jpg

ndm_pontiac_solstice.jpg

Saturn-Sky.jpg

Chevrolet%20SSR%202.jpg

Dodge_charger_daytona_R_T3.jpg

dodge-challenger-concept-5302.jpg

1993-Plymouth-Prowler-Concept-takeout.jpg

Niti mi ni važno, če je ljudem tak avto všeč ali ne, zapomnili si bi ga ziher :naughty: Najslabše je biti povprečen :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm??? :hmm:

Imela bi v nulo zrihtanga VW Tuareg-a V10 TDI...imam pa Hondo Civic 1.6 Sport, katera pa mi vseeno prav lepo služi!

lp

post-7252-1198665327.jpg

Popravljeno . Popravil Pecy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, Dodge Demon je žal llinijski 4valjnik, ampak mogoče je lih zarad tega neki posebnega za ga met v Sloveniji. Tak diskreten se mi zdi...

Drugače pa če mene vprašaš se zelo izplača kupit Lotusa. Lahek, mašine nimajo 500KM, ampak dejstvo je da jih ne rabš, ker ma avto 700kg :D Drži pa ko smrt.

exige6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:

rit je čista kopija baby aston martina ;)

Tomozuki, Dodge Demon je žal llinijski 4valjnik, ampak mogoče je lih zarad tega neki posebnega za ga met v Sloveniji. Tak diskreten se mi zdi...

Drugače pa če mene vprašaš se zelo izplača kupit Lotusa. Lahek, mašine nimajo 500KM, ampak dejstvo je da jih ne rabš, ker ma avto 700kg :D Drži pa ko smrt.

exige6.jpg

tole je pa exige s če se ne motim. je pa samo en na svetu, izdelan je biu za enga multimiljonarja (bančnik? nism prepričan) je pa še malce lažji in dodatno navit

vse lepo in prav, če nimaš več kot 175cm :P (dobr da js ostajam v kategoriji hehe :D)

Stric Burek :OK: exige - ekonomski super avto ;) 1.8 majo mašine, ne?

no ja...če je 200 konjev zate ekonomskih oz. ekonomičnih :whistle: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

BMW X5, se lepo poda k 1200LT. Oba lepotca sta v garaži.

Lepe praznike vsem. :yea1:

No, zdaj ko si se pohvalil nam pa še povej kakšen je tvoj sanjski avto :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še moja dva sanjska, nevem za kerega bi se odločo hehe...

1. subaru impreza sti

2006 letnik

post-11619-1198771251.jpg

2003 letnik

post-11619-1198771260.jpg

2. nissan 350z

post-11619-1198771294_thumb.jpg

post-11619-1198771307_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si mislil kot zelo butični primerek R8 si popolnoma mimo ustrelil. V 2letih jih bo na cesti več kot Cliotov :D

Ona dva sta pa tudi popolnoma vsakdanji avto.

a masseratijev, aston martinov, lamborđinijev je tud tok k cliotov na cesti... dej mal pomisl lepo te prosm pa ne strelaj takih kozlov... tole je zeeloo butični avto in zato ima tudi svojo ceno 165.000€ + in ni veliko ljudi ki bi si lohka to prvoščl... še tok za info... R8 je za ferariji , lamborginiji in kakimi bentliji najdražji avto na tržišču pri nas ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a masseratijev, aston martinov, lamborđinijev je tud tok k cliotov na cesti... dej mal pomisl lepo te prosm pa ne strelaj takih kozlov... tole je zeeloo butični avto in zato ima tudi svojo ceno 165.000€ + in ni veliko ljudi ki bi si lohka to prvoščl... še tok za info... R8 je za ferariji , lamborginiji in kakimi bentliji najdražji avto na tržišču pri nas ;)

Zanimivo da sem vidu 1× lambota, 2× aston martina DB9(obakrat isti) in par maseratijev. Ferrarijev sem videl ene par različnih...

R8 sem ga vidu na SLO cesti prej kot je bil v prodaji potem pa še 3 različne s slo tablicami.

S tem da je Murci in DB9 na sceni že tolko časa.

Če mene vprašaš bo ratal R8 kot poršeji. Če dan mine brez da vidiš v Lj Poršejevga terenca - al ne gledaš, alpa si bil zuni 5min.

Sej ne bom se kregal, time will tell. Je pa res da Astona v Slo težko vidiš, ali pa Lotusa naprimer(samo enkrat videl).

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da sem vidu 1× lambota, 2× aston martina DB9(obakrat isti) in par maseratijev. Ferrarijev sem videl ene par različnih...

R8 sem ga vidu na SLO cesti prej kot je bil v prodaji potem pa še 3 različne s slo tablicami.

S tem da je Murci in DB9 na sceni že tolko časa.

Če mene vprašaš bo ratal R8 kot poršeji. Če dan mine brez da vidiš v Lj Poršejevga terenca - al ne gledaš, alpa si bil zuni 5min.

Sej ne bom se kregal, time will tell. Je pa res da Astona v Slo težko vidiš, ali pa Lotusa naprimer(samo enkrat videl).

se strinjam

samo ne morš tegale R8 primerjat z poršeji...

vsaj po ceni ne... ker poršeji so v večini pod 100.000€ tale pa pod 150.000€ga ni ... in 50.000€tud ni tok zanemarljivo malo

no ja vidlo se bo pa itak prej al slej... vidu sm samo 2x R8 ko pa še to ne vem če ni biu 1 in isti... šef avdi salona tukej pr litostrojski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!