Skoči na vsebino

vaš sanjski avtomobil


nixons

Priporočene objave

  • 3 mesecev pozneje...

BMW 8 series 850 csi nekoč bo moj seveda. moj sanjski avtomobil. :P

Ce ne bos naredil predelave na plin, bos obubozal zaradi porabe... pejt malo pogledat tehnicne podatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sm glede avtov skromen, Caterham 7, mal več časa boom namenu izbiri njegove garaže :)

post-1354-127366304571_thumb.jpg

@Molotov: realn cilj, men so bli tud nekej posebnega dirkalni prasci BMW 850, žal pa bo težko najdet dobrega in lepo delujočega. zelo zgrešen avto, netipično drobljiv za BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne bos naredil predelave na plin, bos obubozal zaradi porabe... pejt malo pogledat tehnicne podatke.

pa nemorm pr 16tih letih razmišljat o porabi. o tem bom razmišlju kasneje :P sj ta avto je bolj tko za dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sm glede avtov skromen, Caterham 7, mal več časa boom namenu izbiri njegove garaže :)

post-1354-127366304571_thumb.jpg

@Molotov: realn cilj, men so bli tud nekej posebnega dirkalni prasci BMW 850, žal pa bo težko najdet dobrega in lepo delujočega. zelo zgrešen avto, netipično drobljiv za BMW.

Ja v Nemčiji jih je kar nekaj. Kaj si mislil s tem drobljiv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cartman, kako pa dobis caterhama iz garaze? skoci ali se zlije na palubo? (mogoce sem samo jaz tumast in slaboviden, ampak ni tam ca. 15 cm prag?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caterham je kr zmaga, ali pa kksn podoben angleski plasticen toaster ala lotus ipd.

Sanjskega avta ni, bi pa imel nekoc poleg prej omenjenega toasterja se LR Defender softtop ali pa Puch G, tak kot je bil v falkenau. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cartman, kako pa dobis caterhama iz garaze? skoci ali se zlije na palubo? (mogoce sem samo jaz tumast in slaboviden, ampak ni tam ca. 15 cm prag?)

Ice: da boš lahko treniral sive celice, to bi bila lahko tudi garaža za vodni skuter ali kaj podobnega. trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cartman, kako pa dobis caterhama iz garaze? skoci ali se zlije na palubo? (mogoce sem samo jaz tumast in slaboviden, ampak ni tam ca. 15 cm prag?)

en frend ma fabriko za opažne elemente, une rumene plohe. mi je zlimal dva extra dolga in dvojne debeline, tako bom z njih postavu rampo direkt na pomol. plohe že mam, no worries :)

@Molotov: 850 v12 je u bistvu lotus :)Lots Of Trouble Usualy Serious. ta avto je bil nek poskus, ki BMWju ni uspel. zato je v12 tud tako neslavno zginu. kvarlo se je vse kar se je lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frend ma fabriko za opažne elemente, une rumene plohe. mi je zlimal dva extra dolga in dvojne debeline, tako bom z njih postavu rampo direkt na pomol. plohe že mam, no worries :)

@Molotov: 850 v12 je u bistvu lotus :)Lots Of Trouble Usualy Serious. ta avto je bil nek poskus, ki BMWju ni uspel. zato je v12 tud tako neslavno zginu. kvarlo se je vse kar se je lahko.

aja sej opažam da majo dost nizko ceno ane. ampak nekaj je na njemu kar me kljub vsemu vleče (zlo pocen v12 :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amerikanec seveda

v enih 3 letih definitivno v garaži

Te me boš pa mogo malo pelat! :) Evo še eno strupeno kombinacijo:

2009-Dodge-Challenger-SRT10-Concept-Duo-Front-Angle-Speed-1024x768.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice: da boš lahko treniral sive celice, to bi bila lahko tudi garaža za vodni skuter ali kaj podobnega. trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

ma ne! a res?! a garaza za seadoo/coln je to? ja kaj ne poves..... :trance_27_notworthy:

nagradno vprasanje:

kaksne so razlike med gumenjakom (coln) in caterhamom (avto)?

en frend ma fabriko za opažne elemente, une rumene plohe. mi je zlimal dva extra dolga in dvojne debeline, tako bom z njih postavu rampo direkt na pomol. plohe že mam, no worries :)

eh, neelegantno. predvsem ce ti caterhamcek "pade" s plohov........ :whistle:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

par dni nazaj sem ga v službi videl in ga ne morm pozabit...ima take 4 lepe kanone zadaj za auspuh :D

2009-Nissan-GT-R-30.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srce bi vriskalo vedno, ko bi sedel vanj...

a ni tale v reklami za tanovi Dove+ men? :lol1:

Drugače pa - jaz sem "hrošč kind of guy" :whistle:

Mansory Panamera, I like much.

post-19673-127646405589_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!