Skoči na vsebino

vaš sanjski avtomobil


nixons

Priporočene objave

Si se naučil pri Top Gear, da je na napačnem mestu mašina? :)

Nazadnje ja.Drugače pa to vem že od malega,ker je pač vedno bil zanimiv avto!

Jao, kakšna škoda neki, če ga itak ne boš mogu kupit, pa ti lahko samo dol visi al je menjalnik na gumbke al na ročko :wacko: .

Glede na to,da se dobi ta rang avtov dost lepih in lepo ohranjenih starih 10let za soliden denar...zakaj pa ne,čez nekaj let?

Ne vem,no...pustimo sanjam tudi prostor-ane,ane?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to,da se dobi ta rang avtov dost lepih in lepo ohranjenih starih 10let za soliden denar...zakaj pa ne,čez nekaj let?

Ne vem,no...pustimo sanjam tudi prostor-ane,ane?!

Imaš prav. Samo čez 10 let bo prenekateri Aston/Lambo/Porsche/Lotus........zgledal 100x lepše kot ta SL, ker nekako MB nimajo tiste "duše" in tako kaj hitro njihova lepota zamre...sicer škoda, a tako pač je (seveda moje mnenje). Pa še najbrž lepota zamre, ker ravno cena in dostopnost naredita svoje in jih pokupijo vsi vaški frajerji (beri južnja rasa) in kar na enkrat v avtu ni več nobenega čara...

no bomo videli kako bo s tem SL-om, a modelu, ki je prišel na prelomu tisočletja ven, se dogaja ravno to :(

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav. Samo čez 10 let bo prenekateri Aston/Lambo/Porsche/Lotus........zgledal 100x lepše kot ta SL, ker nekako MB nimajo tiste "duše" in tako kaj hitro njihova lepota zamre...sicer škoda, a tako pač je (seveda moje mnenje). Pa še najbrž lepota zamre, ker ravno cena in dostopnost naredita svoje in jih pokupijo vsi vaški frajerji (beri južnja rasa) in kar na enkrat v avtu ni več nobenega čara...

no bomo videli kako bo s tem SL-om, a modelu, ki je prišel na prelomu tisočletja ven, se dogaja ravno to :(

Cene 10let starih ferrarijev je še vedno vsaj 60eu(F550),Lambo še več.Teh pa kolk 15eu?Zanimivo bo sledit audi R8,ker se mi zdi,da je že zdaj dost zgubo na ceni.Sploh,če gledaš,da je v bistvu "galardo"zdaj bo celo imel isto mašino!

Sam še nisem videl južne rase v takšnem SL-u,za katerega se verjetno vsi strinjamo,da je nesmrten.Drugače pa se načeloma strinjam.Menda pride ven nov model tegale.

1955_Mercedes-Benz_300SL_Gullwing_Coupe_34_right.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še nisem videl južne rase v takšnem SL-u,za katerega se verjetno vsi strinjamo,da je nesmrten.Drugače pa se načeloma strinjam.Menda pride ven nov model tegale.

V takšnem pa res ni velik južnih ras še sedelo :) hehe. v novejšem pa iz dneva v dan več. Sej ne rečem, da ni z 911 (model 997) drugače...šment in za jokat!

Si prepričan da je R8 isto kot Gallardo? Bojda kar šepa revček zadaj, na mnogih testih se ni odrezal kot so pričakovali - seveda ne smeš brat nemših testov, ker oni za objektivnost še slišali nikoli niso!!!

Kaj pa popravite na kakšne take "stare" sanje?

post-14218-1232121410_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi subaruja. ni vazno katerega. :whistle:

Sem ga imel... Služil 3 leta BP... pred kratkim presedlal nazaj na hondo. 4 kolesnega pogona ne potrebujem več. Je pa bil zelo trpežen kljub starosti.

Drugače pa sem vozil že Porsche Boxsterja - neki razmišljal celo o nakupu, vendar sem po nasvetu razno raznih znancev, prijateljev, familije itd. raje vzel precej cenejši avto in mi ni žal. Je pa porš poezija za pelat - za servise delat pa rabiš kar nekaj viška denarja... Raje sploh ne pomislim kaj da od sebe kakšna 911-tka.

Meni osebno najlepši porše je 911 turbo 3.3 letnik 1978! To je proše v pravem pomenu besede :)

V moji glavi obstajajo tri avtomobilske znamke to so : Porsche , Subaru, Honda :) - seveda presenečajo tudi ostale znamke vendar me pač ne zanimajo :)

LP Rok

V takšnem pa res ni velik južnih ras še sedelo :) hehe. v novejšem pa iz dneva v dan več. Sej ne rečem, da ni z 911 (model 997) drugače...šment in za jokat!

Si prepričan da je R8 isto kot Gallardo? Bojda kar šepa revček zadaj, na mnogih testih se ni odrezal kot so pričakovali - seveda ne smeš brat nemših testov, ker oni za objektivnost še slišali nikoli niso!!!

Kaj pa popravite na kakšne take "stare" sanje?

post-14218-1232121410_thumb.jpg

Srce pa nekaj kompnonent je kar tapravih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep,skoraj ja!V letu 2009 pa skoraj čisto!Nemških testov ne jemljem popolnoma resno od l.00 ko je rs6 premagal M5.pol pa je bil neodvisni test in je gladko zmagal M5!

S temi starimi sanjami zmaguje moj frend

post-18324-1232144916_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje izmed vseh avtomobilov izberejo Golfa VI... ma sej ne morš verjet :headbang: :headbang: :headbang: predrag itak kot vsi WV, mjhn, brez vezen... edin porabo ma mejhno... ampak brez veze to ker ga 3 x preplačaš... pa še lep ni (vsaj men).

Od vseh ubistvu ne, ker so izbirali samo med Meganom, Mazdo 6, Seat Ibizo, Audi Q5 in Golfom 6. Golf 6 je kvalitetna zadeva, materijali so na nivoju, pelje se občutno bolje, kot 5ka. Notranjost je tudi precej lepša, overall je avto precej visoko v svojem razredu. Preplačaš pa itak vsak nov avto ali pač ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep,skoraj ja!V letu 2009 pa skoraj čisto!Nemških testov ne jemljem popolnoma resno od l.00 ko je rs6 premagal M5.pol pa je bil neodvisni test in je gladko zmagal M5!

S temi starimi sanjami zmaguje moj frend

To zverinco pa sem vidu na Mobikrogu, če se ne motim. Zadeva kr gre in to zlo dobr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vem,da se vam dostim dopade...slikca pa je vsaj za moj okus lepa :whistle:

post-18324-1233069770_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prišel do sanjskega vozila....skratka Ice, je bolj trdo podvozje, plombe so še v zobeh, hrbtenica ne trpi.....skratka to sem si želel.... :worship:

post-6744-1233748444_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prišel do sanjskega vozila....skratka Ice, je bolj trdo podvozje, plombe so še v zobeh, hrbtenica ne trpi.....skratka to sem si želel.... :worship:

Agregat pa je... :rolleyes:

Men je enka tud huda, sam 3ka je mallce bolj prostorna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agregat pa je... :rolleyes:

Men je enka tud huda, sam 3ka je mallce bolj prostorna.

Zame dovolj..... :naughty: Kupljen kot drugi avto...

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo. agregat je res zelo dober, samo me pac komfort ni preprical. ali pa je imel neko sportno (trdo k´ ps) podvozje. lep pa je, yep. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak čaki a res 35?!?!?

Ups, sem malce preveč citiral, se opravičujem. Nimam pojma, kaj ima xr800, poskušal sem le replicirati tebi, ko si rekel, da je enka huda. Meni je zlo hud 135 i coupe ( z ritko), samo to sem hotel povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, sem malce preveč citiral, se opravičujem. Nimam pojma, kaj ima xr800, poskušal sem le replicirati tebi, ko si rekel, da je enka huda. Meni je zlo hud 135 i coupe ( z ritko), samo to sem hotel povedati.

Aha,...

Uf še dobr, sm bil že fouš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prišel do sanjskega vozila....

Ja pa kaj si nor malo!!! Ne morem verjet, kake rajngle vse folk kupuje!!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!