Skoči na vsebino

vaš sanjski avtomobil


nixons

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

....,ampak neki za mojo ritko se tud najde..

v to pa sploh ne dvomim ! najprej analno potem pa lahko tudi vaginalno parkiramo ! :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pagani zond r, edini.

Drugače pa imam raje one na dveh kolesih.

pagani-zonda-r-01.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW M5 - G-power Hurricane

Priporočam ogled posnetka =) ...hud k svina...pospeški taki da se usak motor lahk sam skrije XD in to dobesedno

:naughty: :naughty: :naughty:

:fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Črni VW1303, izpuh na stran, zlate feltne, široke gume,... sem ga imel in bi ga še.

Realno: ne vem, sem s sedanjim čisto zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

BMW M5 - G-power Hurricane

Priporočam ogled posnetka =) ...hud k svina...pospeški taki da se usak motor lahk sam skrije XD in to dobesedno

:naughty: :naughty: :naughty:

:fight1:

vem za 1enga da se prodaja

blizu mene, se kar doskrat peljem z njim, sam ima malo manj konjev, malo

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl tega lepotca prejle na AC

to želim met :whistle::whistle:

a se ti mal zezaš al resno misliš, da bi mel ta grd stvor ?

mal prebrskaj net, mogoče najdeš še kaj slabšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bodo vsi ti lepi avti na sliki, ki so danes neuporabni,če je dva cm snega, ha,ha! Terenc je zakon !!

Hja, ni nujno. Ko so že vsi obstali in natikali verige , moj Ami se je peljal naprej, kot da ni nič. Pa kasneje Katrca. Pa Hrošč tudi ni bil slab. Tako, da zadnje čase SUV-vi so bolj šminkeraj, ki ga v vsakem dreku nese navadna Niva.

Aja, ko smo že pri Nemcih -Hrošč 1303 ali pa taprva Carrera.. to bi postavil na prvo mesto evropskih top avtov. BMW mi nikol niso bili fetiš. Ampak okusi so različni. Enim so celo všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ni nujno. Ko so že vsi obstali in natikali verige , moj Ami se je peljal naprej, kot da ni nič. Pa kasneje Katrca. Pa Hrošč tudi ni bil slab. Tako, da zadnje čase SUV-vi so bolj šminkeraj, ki ga v vsakem dreku nese navadna Niva.

Aja, ko smo že pri Nemcih -Hrošč 1303 ali pa taprva Carrera.. to bi postavil na prvo mesto evropskih top avtov. BMW mi nikol niso bili fetiš. Ampak okusi so različni. Enim so celo všeč.

no, use je šlo u maloro ko so avti dobili tone, konje in široke gume. danes je SUV z dobrimi zimaki mega koristna zadeva. navadn dvokolesno gnan avto z 1.8 tone in 205 gumami pa precej nebogljena ovira na cesti

takle outback al pa forester sta danes skor sanjska voza :)post-1354-0-27912500-1290790213_thumb.jpg post-1354-0-13451800-1290790223_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!