Skoči na vsebino

MZ RT 125


Igorr

Priporočene objave

Ima morda kdo od vas, motosvetovcev ta motor? Kakšne so vaše izkušnje z njim? Vem, da je v nekaterih revijah dotični MZ visoko ocenjen, zanima me, če ta hvala vzdrži tudi v praksi?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem ga v avtošoli in bil nad njim še kar navdušen dokler nisem dobil v roke SM. Je pa vseeno lepo vozen, moti me edino to da je balanca premalo široka in imaš roke zelo skupaj. Po koncu relacije me je zarad tega bolela rama. V glavnem mi je kar všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem ga v avtošoli in bil nad njim še kar navdušen dokler nisem dobil v roke SM. Je pa vseeno lepo vozen, moti me edino to da je balanca premalo široka in imaš roke zelo skupaj. Po koncu relacije me je zarad tega bolela rama. V glavnem mi je kar všeč.

Super, imaš morda kakšne probleme s SM (mašinka, geštel)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, imaš morda kakšne probleme s SM (mašinka, geštel)?

Edini problem do zdaj sem imel s fedrom, ker se mi je zlomil :trance_33_sleep: Še serviserju ni bilo nič jasno zakaj se je to zgodlo. Drugače pa dela kot urca :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini problem do zdaj sem imel s fedrom, ker se mi je zlomil :trance_33_sleep: Še serviserju ni bilo nič jasno zakaj se je to zgodlo. Drugače pa dela kot urca :rolleyes:

Odlično. Kam ga voziš pa na servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično. Kam ga voziš pa na servis?

nevem kaj je tukaj odličnega, ko se ti zlomi feder :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj je tukaj odličnega, ko se ti zlomi feder :D

hehe, Fifty... dej nazaj otroku bonbon. Drugače so mi Mz-ji malo starinski. My opinion... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, Fifty... dej nazaj otroku bonbon. Drugače so mi Mz-ji malo starinski. My opinion... :evilgrin:

Ja če pogledaš tiste, ki se jih delali pred 30 leti je logično da izgledajo starinski. Če pa pogledaš te, ki jih delajo zdaj pa ne vem kaj te spominja na starinski motor, sploh pa SM.

Na servis ga po ta novem vozim k yamahinem serviserju na Viču (Cesta v Gorice). Je pa zakon serviser, vse pošlihta pa še dopust mi je rešil, ker je malo po naklučju ugotovil da gre na moj motor tudi feder narejen za yamaho 125 sm.

Ja, lučka za olje mi gori če imam samo kontakt. Če ne gori naj bi bilo nekaj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!