Skoči na vsebino

Nakup endure 125


harmonkar

Priporočene objave

pri nas mesar prodaja nekaj endur :headbang:

w w w. avto. net

tu na motosvetu so tudi mali oglasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej najprej mal pregled motosvet, pred odpreš novo temo!

Takih tem je tle gor ena miljarda. Sigurn boš kej našel v njih.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej dost jih je, jest bi ti mojga prodav ce bi jest kej pametnga najdu, ta mi čist preveč kur :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej dost jih je, jest bi ti mojga prodav ce bi jest kej pametnga najdu, ta mi čist preveč kur :headbang:

Dej ne jokej... k maš še čist use lepo zaprt, pa itak se nč ne vozš... jest sm dau zdele okol 350€ za 7k km :headbang: + 7l olja... če ne še mal več:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne jokej... k maš še čist use lepo zaprt, pa itak se nč ne vozš... jest sm dau zdele okol 350€ za 7k km :headbang: + 7l olja... če ne še mal več:headbang:

Kwa da se nč ne vozm od kr ga mam sm naredu mal mn kt pa 1000km, ma se zmerm mi ni jasn ko lohk men 8-10L kur ce pa prejšn lastnik prav da mu je 5,5-6,5L, mogoce zato k se zdele bl po klanch vozm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa da se nč ne vozm od kr ga mam sm naredu mal mn kt pa 1000km, ma se zmerm mi ni jasn ko lohk men 8-10L kur ce pa prejšn lastnik prav da mu je 5,5-6,5L, mogoce zato k se zdele bl po klanch vozm.

lej, boš enkrat pršu do mene, al pa jest do tebe, magari, pa če hočeš, lohk mal pogledava kva je s frgazrjem... čeprov, da ti tok kur ni čist normalno. Če maš zdej čist razštelanga, pa da bi meu pol zlo dobr naštelan frgazr, bi se mogu kšn litr al pa dva poznt pr porabi. Morš pa ti upuštevat tud to, da če se po gozdu gonš, maš vrjetno sam 1,2,3 prestavo pa skoz na ful, če se po cesti vozš se mal bl umirjeno pa pod nižjimi obrati, tko da tud poraba mal pade... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!