Skoči na vsebino

VREME


Priporočene objave

baje bo do petka ful soncno v soboto pa napovedujejo spremembe (upam da se bo zgolj pooblacilo :( )

Wrong, upaj da se bo pošteno uscalo in opralo vso svinjarijo s cest! Ajde recimo takole: V petek ob 22.37 prihod fronte z obilnimi padavinami. V soboto 04:16 prenehanje in pričetek pihanja zmernega jugo zahodnika. Ob zori jasno , suho in toplo. Bi šlo??? Pol pa svizec bla, bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, SONCE je! Če bi še pesek s cest pospravl... :hmm:

(da se glih v prvi rajdi ne skipam :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YES,YES,YES :OK: to mi deli vreme,dvorišče sem ravnokar pomela da bo motorin vsaj v lepi cesti štartov,v sredo pa če bo le tako kot danes pade ena poštena fura

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik!

hm..zgleda da tale vreme ne bo prov dolgo trajal :doze:

sej je prov da je dež da fajn ceste spere.....sam da nebi bilo več snega.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do petka sončno in lepo ,potem pa bodo padale ošpičene prekle :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol bi blo,da bi padal.................... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:? :hmm:

:cry: :cry: :cry:

Klimbra....... zunaj je sonce. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :hmm:

:cry: :cry: :cry:

Klimbra....... zunaj je sonce. :004

U pisarni pa prah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnje vreme sem skoristila in usrala motor do ogledal,jutr pa naprej dogodivščinam na proti

Ma saj je bil čisto u redu ampak, ko sem dohitel en avto in je ta zapeljal preko lužice, ki je polzela čez cesto--- spljak :cry: Megla na vizirju, megla na šipci, drugod pa tudi.

Ne vem ali naj jutri pucam ali grem ven?

Ampak mislim, da bo treba kar ven. :)

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s Husotom sva prišla domov usrana od glave do tal. Ampak sem se odločla da ga do petka ne bom prav nič pucala ker se mislim vozit, pol pa pade ena orng čistilna akcija; da se sija kot kristalni kozarci v vitrini. :P

Dragač pa morte priznat da se je prav fajn po dolgem času mal po tem sončku preganjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bo odlično vreme...ravno pravšnje za en basket..... :OK:

Ej pazi ti tole, da ne bojo procenti padal. :D Tkole basket na moto forumu omenjat, je kar bogokletno. :devil:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme res odlično.

Edino, med Postojno in Vrhniko imajo pa še pravo zimo.

Me je včeraj zvečer na tistem koncu kar zeblo.

Pa ob morju, na cesti Koper - Izola. Hlad, ki veje od hladnega morja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ob morju, na cesti Koper - Izola. Hlad, ki veje od hladnega morja.

No pa si mi pokvaril načrt za soboto. Fantje, a kje ne zebe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa si mi pokvaril načrt za soboto. Fantje, a kje ne zebe?

Po Ljubljani včeraj popoldne in zvečer prav nesramno toplo. V trzinu ob cca 17h je bilo 22,5 stopinj. Torej za zmrznjence zaenkrat fure po Ljubljanski kotlini in gorenjski ravnici.

Mraz pa dela sneg, ki še leži ponekod. Ali je še sneg, ker je tam še mraz? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas v Savinjski dolini prav nič ne zebe.

Včeraj zvečer, ko sem se peljal od Ljubljane proti Trojanam, je bolj, kot sem ril v dolino pod Trojanami, bolj zeblo.

Ko pa sem prišel na vrh, takoj, ko se je cesta pravesila navzdol, me je zajel topel zrak iz Savinjske. In potem ni bilo več hladno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mraz pa dela sneg, ki še leži ponekod. Ali je še sneg, ker je tam še mraz? :hmm: :hmm:

Fanje, prav zavidam vam. Žiri in okolica, včeraj ob 18.00 uri, celih 7 stopinj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wrong, upaj da se bo pošteno uscalo in opralo vso svinjarijo s cest! Ajde recimo takole: V petek ob 22.37 prihod fronte z obilnimi padavinami. V soboto 04:16 prenehanje in pričetek pihanja zmernega jugo zahodnika. Ob zori jasno , suho in toplo. Bi šlo??? Pol pa svizec bla, bla...

Horjo !

Nič svizec bla, bla, bla. To kar si napisal, bi bilo res supeeeer, če hočemo it v soboto na morje !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!