Skoči na vsebino

VREME


Priporočene objave

Mater, tale vreme mi gre pa že lepo na živce. Tuhtam zdele, če bo jutri kaka šansa za furo, pa upam, da je Pečenko narobe karto gledu. :roll:

Sploh ne moreš splanirat nič pametnega, razen da kalkuliraš z vodo v gatah.

A se sploh kej vozte naokol v tem času? :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leder sem dal včas gor pa gasaaa... 40km... 50 max... pol mi je pa mokrota proti mednožju plezala, pa je fino bit doma pod tušom preden pride do tja... ampak se splača.

Zdej sem pa nobel... mam dežni kombinezon, ampak nisem tolk nobel da bi mi že motor vžgal... drug teden... upam.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo lepo vreme.....enkrat že.....če ne prej pa drugo leto.... :P :D :wink: :twisted:

do tedaj bomo pa na forumu viseli ...... :wink: :D

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, spet ščije :onfire: !

Zdej sem pa že kar mal depresiven, od zadnje fure je minilo že cel teden.

Kaj češ drucga kot spat... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jes tut cakam da gume mal ulaufam, pa zgleda da se ne bom kmal tega docaku....... no baje naj bi blo u tork ze bols

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme :?: :?: :shock: :shock: Kje ga je pa kdo nazadnje videl, sej samo scije stalno ... upam, da bo v torek bolje, ker koncno spet vozim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme :?: :?: :shock: :shock: Kje ga je pa kdo nazadnje videl, sej samo scije stalno ... upam, da bo v torek bolje, ker koncno spet vozim :?

Ja za torek je napovedano lepo vreme in ceu tedn za tem danes pa jutri bo se scalo tko da se bo od torka vreme izboljsalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah jebemo, ko delam je vroče da se kuham ko mam fraj pa je za popizdit... :evil: Ampak glavno da bejbik to ne moti, še vedno skačejo okoli na pol nage :D :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas čist razumem.Zanč je tok dež padal,da sm mogu z avtomatikom samo z drugo vozt... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel vikend šel mimo,pa se tudi malo nisem pelou :evil: ,mater mi gre že na k....,ampak sem le uspel mal popoldne škočit na moped,da potešim dušo :P :silly: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAK FAK FAK FAK!!!!! ko je blo sonce sem imel motor pokvarjen in sem cakal na gas zajlo, v soboto sem porihtal motor in ga zdaj gledam v garazi!!!!!! jebemti vreme!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAK FAK FAK FAK!!!!! ko je blo sonce sem imel motor pokvarjen in sem cakal na gas zajlo, v soboto sem porihtal motor in ga zdaj gledam v garazi!!!!!! jebemti vreme!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :!:

TRPI !!!

... če ti bo pa prehudo, pa pokliči in lahko greva skupaj utapljati žalost v pivu (Rogatcu) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAK FAK FAK FAK!!!!! ko je blo sonce sem imel motor pokvarjen in sem cakal na gas zajlo, v soboto sem porihtal motor in ga zdaj gledam v garazi!!!!!! jebemti vreme!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :!:

Ja Pervy, kaj si pa delal v soboto. Celo dopoldne sončno z nekaj oblački. Prava temperatura za vožnjo z dvokolesnikom. Popoldan sem se peljal mimo Slo.Bistrice na Boč pokosit travo na vikend. Ko sem kosil se je res vlilo. Pri vračanju v Maribor pa so bile ceste že spet suhe. Tudi v Bistrici.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!