Skoči na vsebino

VREME


Priporočene objave

Na notranjskem se vreme počasi počasi izboljšuje,ceste so še vedno mokre.Napoved kaže bolj obetavno za nas motoriste jupi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJUBLJANA, SONCE :lol: !!...ne ni, je, je....ne spet ga ni :cry: ...hmmm....je? :roll: ...lej ga spet!...na, pa ga spet ni :? ....piha :(

Pokorno javljal:

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo sončno potem pa se je zoblačilo in zlilo midva pa sva jo ob17h krenila na morje.Danes pa je čudovito vreme nalašč za eno turco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pervy, kaj si pa delal v soboto. Celo dopoldne sončno z nekaj oblački. Prava temperatura za vožnjo z dvokolesnikom......

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

KAKO KAJ SEM DELAL, SRAUFAL MOTOR DA SE BOM V NEDELJO VOZIL!!!!!!! :x :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šla včeraj do morja,in vreme mi je dalo hudiča sedaj sedim pred pc vsa po hrbtu opečena in se skrivam soncu,ampak barva bo pa lepa in za lepoto je treba potrpet. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Klinc gleda lepo vreme. Naj pada dez, vsaj pred mojim oknom. Da bo vsaj v skladu z mano... Ma, vozte se, ostali, uzivajte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc gleda lepo vreme. Naj pada dez, vsaj pred mojim oknom. Da bo vsaj v skladu z mano... Ma, vozte se, ostali, uzivajte...

Gregs bo pa med tem v miru pomalical PIZZ-o!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc gleda lepo vreme. Naj pada dez, vsaj pred mojim oknom. Da bo vsaj v skladu z mano... Ma, vozte se, ostali, uzivajte...

Gregs bo pa med tem v miru pomalical PIZZ-o!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Jebo ti jaz pico, klimbra.. pa kaj si se s to pico name spravil?! :o :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme zakon! Ta dež pa to! To je ful dobr za rastline pa cesto umije ,pa podtalnico napolne ,pa mene v dobro voljo sprav in še kakšnega.

A ni fajn ta dež!

Ampak najbol uživam pa ,ko je jesenski deževen pondelek ,ko me v šoli čaka 8ur in dve kontrolni in kup idiotskih sošolcev. mmmmm....komaj čakam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: AAAAAAAAAA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW.......vceraj bil razocaran; po vseh medijih napovedujejo dez in nevihte,od vsega skupaj pa samo stiri!! kapljice v LJ.ma se na to se ne mores vec zanesti. :cry:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

po preteklem koncu tedna sodec nisem iz cukra ........razen v sobota cez dan par ur (FS14) me je pralo z vseh strani.cheers. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!