Skoči na vsebino

VREME


Priporočene objave

Vreme za ta teden :angry: :angry: :( :( :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo je 'votu dež :angry: , ...

Jaz sem ga fehtal! Sem že v petek cel popoldan po dvorišču s štrajfiksom plesal. In evo, je zaleglo.

Peri, peri dežek moj

operi sol in pesek.

Ko zajahal bom motorček svoj,

bo letel ko metek!

:010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga fehtal!

A niso včasih indijanci fehtali za dež :? Pa po dvorišču s štr....hočem reči med šotori s tomahavki plesali :hmm: Horjo, kakorkoli že, glede na vremensko napoved, si malo preveč plesal. O:-)

Vse skupaj me spominja na tisto o dežju in smehu.... :D

LP

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Horjo, kakorkoli že, glede na vremensko napoved, si malo preveč plesal. O:-)

...

Figo, ne pa preveč. Je solo in peska na cestah toliko, da je groza! V mestih in po regionalnih cestah še nekako izgleda, po tistih malo višje med hribi je pa obupno. Kar naj še malo naliva. Skrbi me le to, da se ne bo spet vse v sneg obrnilo :( , pa spet slano peščena zgodba. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok jeze zarad mal deja......

A na to,da bo travca ozelenela,pa počas dobila fedrčke(jooooooooojjjjjjjjjjj kok bo Zok vesel) pa ni noben pomislu.Men se pa full fajn zdi,ko ZADEVE začno rast!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Figo, ne pa preveč. Je solo in peska na cestah toliko, da je groza! V mestih in po regionalnih cestah še nekako izgleda, po tistih malo višje med hribi je pa obupno. Kar naj še malo naliva. Skrbi me le to, da se ne bo spet vse v sneg obrnilo :( , pa spet slano peščena zgodba. :cry:

Upajmo da ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čmo. V Kranju že veselo sneži, po travi se sneg že oprijema.

Škoda. Sem se v soboto peljal v KP na kavo. Sem ob cesti že videl nekaj ta zelenih fedrčkov. O:-)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nenavadno, boste rekli.... :doze:

Logatec - Godovič - Idrija - Kanomlja ..... sneži. :kva2: Spet. :xx:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pogledal skozi okno sem se samo zdrl. Ma u p.m. kaj je to res normalno. Pred tremi dnevi mi je bilo pa na mopedu prevroče. Spet ta jebeni sneg oz. žlausa. Seveda bodo sedaj naši vrli cestarji zopet nametali 2 cm peska po cestah, ki bo tam ostal po vsej verjetnosti do junija.

Ma me mora letos res vse je***!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bodo sedaj naši vrli cestarji zopet nametali 2 cm peska po cestah, ki bo tam ostal po vsej verjetnosti do junija.

Zdaj bodo veselo nametali še tisto, kar jim je ostalo, če jim sploh je še kaj.

Me prav zanima, če še kje za posipavanje porabjo tolk peska kot v Zasavju? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff pr ns je sam mal prepleskal.. :P :P :P bo hitr šou (Čeganavspetkejnasulpress)

Lp

Drp11

Še sreča...trenutno je na Bledu nebo popolnoma oblačno, dež pa na srečo ne pada, vsaj še ne :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vas vse vabin na toplo na "sencno stran alp": ~7°C in rahlo scije. :lol1:

Vabim te na sončno stran. Temeljito ščije. :xx: ... in zmanjkalo mi je idej, kaj naj še štorkljam okrog motorja. Če je tole dolgoročni način obnašanja vremena, bom motor po novem prezimoval v dnevni sobi. Kot v starih dobrih študentskih lin mladih managerskih letih.

post-11-1080113151.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!