Skoči na vsebino

VREME


TOMY

Priporočene objave

pri nas gre pa samo dež, in to zelo malo, vmes se pa neki rumenga svet, in nisem popolnoma prepričan kaj bi to bilo! Oča so mi govorili, da je včasih na nebu sijal nek velik rumen krog, od njega se je širila toplota in radost,...mislim da so mu rekli sonce, toda mislim da ni to kar tu sveti, sonce je verjetno le stara legenda! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurešček danes, 50cm na 30cm podlage, SNEGA, da nau pomote :naughty: :naughty: :naughty: , pa še kar pada in pada :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo se kaže sonček :yea1: ponoči pa je zapadlo 10 cm novega snega....... :headbang:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že cew q.dan naletava.....

ene par deževnih dni, da spere sol.....pa je zmaga NAŠA :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1206361147_thumb.png

Počasi se bo uredilo :alien1:

Počasi???????

VEŠ KJE JE ŠELE 2 APRIL????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani je vee belo in še sneži. Zapadlo ene 5 cm snega.

u hvala za info.. jutri me niti blizu ne bo ljubljane .. ker nič ne plužijo parkirišč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u hvala za info.. jutri me niti blizu ne bo ljubljane .. ker nič ne plužijo parkirišč

Ja pa se je sneg v LJ tud še skoraj v celoti stopil. to kar pri nas pada je bol plundra kot pa sneg.-blo isto včeraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi???????

VEŠ KJE JE ŠELE 2 APRIL????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:cry: :cry: :cry:

Do tacajt vsaj nebo gužve na cesti... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!