Skoči na vsebino

VREME


TOMY

Priporočene objave

Če poslušam mojo staro mamo, ki jo skoz neki trga in je že 20 let z eno nogo v grobu---pol lohk skoz marelo s sabo nosm <_< . Če pa je tvoja bolj normalna jo pa povprašaj kakšno bo kaj vreme čez praznike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če poslušam mojo staro mamo, ki jo skoz neki trga in je že 20 let z eno nogo v grobu---pol lohk skoz marelo s sabo nosm <_< . Če pa je tvoja bolj normalna jo pa povprašaj kakšno bo kaj vreme čez praznike.

:doze: žal se moram zanašat zgolj na trganje lastnih kosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj gre vse skup v 3PM ta EU na še vrenena ni prinesla,pri nas pada ko noro pa taki prazniki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,.....jutri še pogojno užitno vreme, potem pa torek, sreda in četrtek dež. Si to mislil, ko si govoril o "EU vremenu" Thundercat? :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,.....jutri še pogojno užitno vreme, potem pa torek, sreda in četrtek dež. Si to mislil, ko si govoril o "EU vremenu" Thundercat? :rolleyes:

Alla B)

maš res...prov pogrešal bom lepo vreme med tem ko bom živel v podnajemniškem stanovanju v Ljubljani in se pridno moral učit zaradi navala i

izpitov.....kaj bi dal da bi zunaj bilo 25 stopinj in sončno......

:rolleyes: O:-) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....v Ljubljani in se pridno moral učit zaradi navala i

izpitov.....kaj bi dal da bi zunaj bilo 25 stopinj in sončno......

če bi bilo sončno in toplo vreme, se ne bi nič učil... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlogi za pustiti motor v garazi:

1. na cesti stoji 15 cm vode istocasno dezuje da ne vidis 10 m dalec

2. toca v velikosti tenis zogic ali vecja

3. tocka 1 in mraz pod 5°C.

4. megla gostejsa od teme v medvedji riti.

5. tovor presega skupno tezo vozila in voznika za vsaj 2x.

5a. obseg tovora je vecji od obsega vozila, sovoznice in voznika za vsaj 3x.

6. sneg in poledica na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlogi za pustiti motor v garazi:

....

to vse drži ! ampak zgleda da so eni iz cukra ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam upam da se bo do petka zboljšalo ko grem na pot.Sicer pa zdejle pri nas sije sonce,sam kaj ko ni časa za motor :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorska seksija, pardon, sekcija, kakšno je vreme danes pri vas na Obali?

Kakšno bo vreme popoldne nad Strunjanom?

Moram iti striči travo, pa ne vem, naj odrinem od doma ali ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno uro in pol je sijalo sonce.

Preverjeno.

Tako sem bil presenečen, da sem se vsedel na mopedek in skočil po "tadolgi" okoli Barja na Kurešček pogledat, če je res.

Bilo je res - videl sem Ljubljano obsijano s soncem.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo kaj vremena za vikend...se nisem že 14 dni na motorju peljal....sramota za maj....ledeni možje so tu potem pa sijaj sončece.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ledeni možje so tu potem pa sijaj sončece.....

Pa na "poscano Zofko" ne pozabi. Pride za ledenimi možmi... :cry:

Ampak, vreme bo..................enkrat :P

Pozdravček, Fračka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ocitno si bomo morali nabaviti motorne sanke ali pa zimske gume za na motor pa ogrevano obleko. :D

Saj mogoce bo pa naslednji teden ze toplejse in bolj suho vreme. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weather report (to je bila fajn muzika v sedemdesetih) za včeraj:

V CE malo sonce, malo oblaki, dež nič. Zato se ob 12.h odločil in pobegnil iz službe. Pa malo po bencin, in malo sem in malo tja in sem ob 13. in nekaj odkokodakal proti zahodu.

Na nebu oblaki, eni temni, drugi zgolj sivi, nekaj smetanasto belih, tu in tam modra luknja med njimi. V bistvu ni nanje kaj pripomniti.

Vse do 1 km pred izhodom iz avtoceste Razdrto.

Tam vode v izobilju. Tako oz oblakov, kot na tleh. Nebo sivo zaprto, izhoda v svetlo nikjer. Pa ni dolgo trajalo. Zgolj do kamnoloma. Senožeče bile še suhe, slavni senožeški njaboljši kar jih je ovinek vlažen, naprej do Kozine mešano, malo vlažno, malo suho in zgolj nekaj kapelj v zraku. Nebo zaprto. Pa hladno tudi. Vse od Logatca naprej opazen hlad.

Sem si rekel, če sem prišel do sem, grem najmanj še do Kraškega roba, ko se začne cesta nad Črnim Kalom spuščeti.

Vmes še malo cestnega poročila: Policaji popolnoma ponoreli. Od Kozine do Črnega Kala policaji na vsakem vogalu. Se zabavali vsak po svoje, eni izvajali lasersko streljačino, drugi ustavljali vozila, tretji se dolgočasili. Česa so se šli, ne vem :? :? :?

No, ostanimo pri vremenu. Na Kraškem robu šok vseh šokov :o :o :o

Nad mojim Strunjanom opazil ogromno luknjo v oblakih. Sama modrina, oblačka nikjer, niti drobne ovčice ne.

Torej sem srečkovič. :D :D :D

Potem je bila samo še rutina. Kosilnica br br br in travica je padla.

Nazaj grede odpeljal v jasnem vremenu, naletel od Kozine do Planinskih rid večkrat na mokro cesto, med Kozino in Senožečami celo na zelo mokro, tik za nevihto, vendar iz zraka name vode ni bilo.

Ride prazne in oprane, v Planini radar, a bil opozorjen, hvala neznanemu avtomobilistu, in prišel v CE v soju zvezd.

Opravil še domovinsko dolžnost in napolnil vse avtomobile in motorcikle z gorivi, ker videl ob poti gneče na črpalkah in uganil, da se zadeva pač ne bo pocenila.

In potem je bila ura 22 in smo šli aja aja. :zzz: :zzz: :zzz:

Tako, Ice, nisem jazst iz cukra. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas NE sneži. :kva2:

:yea2: :notworthy:

Predvidevam, da bo potemtakem mopedistični promet skozi Kanomljo kmalu mogoč.

Če ne bo spet snegovalo se ve. :hmm:

A bi se mi zmenili za en indijanski ples kontra dežju? Vsaj za kakšen teden, da se mi kožca med prsti posuši. Že kar nekaj zelena ratuje. :unsure: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!