Skoči na vsebino

VREME


Priporočene objave

od jutri naprej mora pa vsak dan sonce svetit! Men se namrec nehajo izpiti :yea2: :OK: B)

lp

ps: sam gume treba se kupit :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno sem vedel, da nebi smel včeraj avta prat... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem sklepanju bo vreme tako:

Danes se je spadalo, tko d dežja nebo več. Na primorskem je začela pihat burja, kar pomeni d h nam prihaja mrzu in suh zrak. To pomeni d nebo dežja ene 2 dni. K bo burja ponehala, se bo ta zrak zadrževal v naših krajih in se segrel pa navlažil-posledično "dvignil"-termika. Za to bo potreboval cel dan oz. njaveč dva. To pomeni d bo petek vroč in soparen (zrak bo tak meglen na videz), sobota pa DREK oz. DEŽ :cry: Upam d se motim :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se NE motiš....petek-dež...sobota-dež...hladneje bo.... :SS :SS :SS

dobesedno za kozlat....najraje bi motor odjavla.....pol bi pa mogoče sijalo sonce....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi bil cel mesec tak kot se je začel

dreams...all i got is dreams...(poj si pesem) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem na šihtu z motorjoem pa so mi vsi začeli govort da pada dež tako da sem ga ravnokar zapeljala v skladišče obeta se neurje po primorskem se že bliska in grme upam da se gez noč izlije in da za vikend posije sonce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem sklepanju bo vreme tako:

Danes se je spadalo, tko d dežja nebo več. Na primorskem je začela pihat burja, kar pomeni d h nam prihaja mrzu in suh zrak. To pomeni d nebo dežja ene 2 dni. K bo burja ponehala, se bo ta zrak zadrževal v naših krajih in se segrel pa navlažil-posledično "dvignil"-termika. Za to bo potreboval cel dan oz. njaveč dva. To pomeni d bo petek vroč in soparen (zrak bo tak meglen na videz), sobota pa DREK oz. DEŽ :cry: Upam d se motim :hmm: :)

YEEEES, sm se zmotu :OK: :yea2: :notworthy: mi prou paša :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: A vam jest eno lepo napoved posljem........

SONCE se nalednja dva meseca!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Le zakaj ni tko pr vas........pr nas je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ste kej fousssssssssssssssss :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!