Skoči na vsebino

VREME


Priporočene objave

Klasika...med tednom ko sem na šihtu sonce,vikend bo pa spet moker :angry: :angry: :angry: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klasika...med tednom ko sem na šihtu sonce,vikend bo pa spet moker :angry: :angry: :angry: ...

...in tako je že celo sezono za popizdit :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

milu mater, k sem bla v šihtu je sonce sijalo, sam domov sem prišla pa je že vse odete v velike temne oblake. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VREME JEBI SE !!! Včiri iz Grobnika me je napral ku prasca, v sloveniji pa ni bilo kaj prida čez 10 stopinj, hribi pa vsi v snegu, tako da me je še zebl ku prasca.

Kaj so letos poletje odpovedal??? :wacko:

Sem si govoru, da se ne bom več sekiral zaradi vremena, saj imam dežni plašč, toda tole je pa že preveč. Skoraj noben konec tedna ne moraš planirati turce po lepem vremenu. Kamorkoli sem šel me je vsaj malo napralo. Sploh pa v kake alpe. Menda je bil v soboto Vršič zaprt zaradi snega.:wacko:

12. julij je madona ne januar, kje je sedaj tisto ogrevanje ozračja, takoj dam pri avtu katalizator dol pa peč na premog zaukurim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki čudnga s edogaja s tem vremenom. Dons je skos neki rosil, da nisi vedu kaj bi delu... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prihodnjih dneh bo zmeraj bolj toplo... :naughty:

...a ti verjameš vremenarjem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenarji zmeraj točno napovedo vreme, le včasih niso preveč natančni :devil: :naughty: :devil: ;)

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme zihr bo ta vikend, ker mam v nedeljo šiht :angry: ...

Popravljeno . Popravil Black Knight
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:D

Vreme kot vreme. Če niste preveč izbirčni se da tudi voziti. Toda, če ste bili danes, 01.08.2004, v deželi Cvetja v jeseni potem vam res želim, da ste si našli streho zase in vaš motor.

Prilagam fotko, ki sem jo posnel, ko sem si drznil iz hiše.

LP Cvetoo.

post-11-1091386684.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas (Brezovica pri Lj) je bila tud toča. Samo da je bil premer zrnc kake 0,5 cm... :)

Skratka bolj na izi vse skupi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

..verige gor kdor bu šu nad 1200m - tako pravjo - pa jim ne verjamem - spet kakšna predvolilna mučkalica.......pa bodo spet Vršič zaprli do nadaljnega :cry: .........ma sej ni važn - važn da mamo viadukt in avtocesto k pelje prot Hrvaški :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas sneži med dežjem :kva2: :kva2: :kva2:

Se je pravkar mimo pripeljal Rajko izpod Vojskega in je imel sneg na Ladi Niva. :blink: :kva2: :kva2: :blink:

Fifty, takoj prit domov, da odjaviva motor! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!