Skoči na vsebino

VREME


Priporočene objave

jaz pa sem hotla jit z motorjem v šiht še sreča da sem prej pokukala vremensko napoved,sam zutri je blo full toplo pol pa je oladilo 100na uro po mojo bomo kmal bordal,ne klič hudiča baba k že sam pride.

no ma upam še na lepo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem hotla jit z motorjem v šiht še sreča da sem prej pokukala vremensko napoved,sam zutri je blo full toplo pol pa je oladilo 100na uro po mojo bomo kmal bordal,ne klič hudiča baba k že sam pride.

no ma upam še na lepo vreme

j tud upam n lepo wrjeme, čeprou tudi to d gremo bordat kumej čakam :010

:topic: ku bi blo fajn če bi dau bord na hrbet in šou z motorjem u Nassfeld npr. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me provocirat...trenutno še živim s preprićanjem da je le malo premrzlo., sploh glede na to, da sem malo prehlajen...sam če ste se vi vozli bi lahko tud js...... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo bordanje omenu....... :blink: ......... letos bo verjetno padla sezonska karta za avstrijsko koroško.....kumi čakam sneg :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejjjjj, matr pa sej to ni res, baje bo dons mrak do nižin

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

sam na severni strani se bo prej pojavu :lol1: Jejej ku je toplo tle pr nas... na terasi je toplomer dvignlo na 35° (na soncu :P ) u senci pa celih 26° :yea2: GREMO pohajat :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jejej ku je toplo tle pr nas... na terasi je toplomer dvignlo na 35° (na soncu  :P ) u senci pa celih 26° :yea2: GREMO pohajat :chase:

a si ti kej zakuril pod njim :naughty: :naughty: :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

danes je bila v postojni tako močna burja, da je strehe razkrivalo, ostali smo brez Tv-programa(kabelska) in jutri celo odpade pouk v srednje-šolskem centru zaradi odkrite strehe...ne pomnim da bi bilo kdaj tako hudo, da bi pouk odpadel(razen par prekinitev zaradi groženj z bombami)....pa še slikovni dokaz...

post-291-1100457175_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri celo odpade pouk v srednje-šolskem centru zaradi odkrite strehe...

Verjetno je Marjana Pavletova molila cel vikend za to.... :kva2: :lol1: Sam tm kjer sm jst se to nikoli ne zgodi a <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak,pri nas kaže da bo sodn dan,zuni ratala skor tema v rumeni barvi,piha za popizdet zraven še neki malga škropu po bajti pa vse ropota od strehe do šip,upam da se bo srečno končala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!