Skoči na vsebino

VREME


TOMY

Priporočene objave

Oberi niso preveč lepi

Obeti

V soboto bo sprva večinoma sončno, čez dan pa se bo od zahoda oblačnost povečala. Pihati bo začel jugozahodni veter.

Popoldne se bodo na zahodu začele pojavljati krajevne plohe in posamezne nevihte, ki se bodo zvečer in v noči na nedeljo razširile nad večji del države.

V nedeljo bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Predvsem popoldne bodo nastale krajevne plohe in posamezne nevihte.

to pa je za hrvaško-Reka

Subota

14.05.2005 13 °C 18 °C

post-5996-1115882841.gif

Nedjelja

15.05.2005 14 °C 17 °C

post-5996-1115882841.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se vozil okoli Ajdovščine, Štanjela, Divače.. , vreme super - sonček, brez oblačka!! Lepo bi bilo, če bi bil cel vikend tak! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ja prečudovit.

V petek pade končno nova zadnja guma

V soboto osvojimo vinsko vigred v Metliki

V nedeljo pa Slovensko obalo

JIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj temno kot v rogu...  :krneki:

hvala ku**u,....zgleda da se je vse skup od nas mal na vzhod prmaknlo, spet sm bil mokr, od dela seveda :BUA: :BUA:

drgač pa še vedno rosi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti v hotelu nam streha začela spuščat,poplava na hodniku....upam da bo kmal sonce :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti v hotelu nam streha začela spuščat,poplava na hodniku....upam da bo kmal sonce :lol1:

jaz pa brez strehe, hvala bogu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež... :)

Ubistvu sem ga kar vesel, ker bo baje trajal samo kak dan, največ dva, bo pa definitivno boljše stanje s cvetnim prahom, ki me je ubijal zadnej čase :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež...  :)

Ubistvu sem ga kar vesel, ker bo baje trajal samo kak dan, največ dva, bo pa definitivno boljše stanje s cvetnim prahom, ki me je ubijal zadnej čase  :glare:

Js sm ga tudi vesel, pa ne zaradi prahu al kej, pač pa bo shladilo ozračje vsaj za 2-3dni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj zvečer ob 22.00 je bilo ravno pravo za vožnjo v polni opremi...popoldan pa vroče :slap: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!