Skoči na vsebino

VREME


TOMY

Priporočene objave

trenutno stanje nad rakekom in bližnjo okolico:je delno jasno,s povečano oblačnostjo,temperatura kaže 15 stopin,dežja verjetno ne bo sonca pa bo tud bl mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo pretežno oblačno s pogostimi padavinami, ki bodo čez dan od zahoda slabele.

V soboto in nedeljo bo spremenljivo do pretežno oblačno, pojavljale se bodo krajevne padavine, tudi nevihte. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo pretežno oblačno s pogostimi padavinami, ki bodo čez dan od zahoda slabele.

V soboto in nedeljo bo spremenljivo do pretežno oblačno, pojavljale se bodo krajevne padavine, tudi nevihte. :BUA:

To je zato, ker jaz v sobot delam in sem zacopralal vreme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je bilo na o-bali vreme :OK: morje slano in vsepovsod povečano število osebkov! tudi policajev na plaži v polni bojni opremi ! v roku 1,5 ure je 3x prošetal ! nijedne nema bolje ( ko je ne rabiš) od naše "Milice" ! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milicija trenira strogočuuuu!!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež je, dež je :010 .....kako bo spet fino trava rasla!  :010

Alla  O:-)

kaj pa ti veš,sej u lublan je sam beton in asvalt,

boš pršla k men pa ti bom dala kosilnco u roke pol pa imaš da teraš po vrtu dokler vse ne pokosiš,si ne boš nkol več želela da trava hitr raste :fight2:

zdej pa dost ti vreme in bugc nehi se kr naprej kregat k pol men net sklopjo če preveč grmi in bliska pa motor joka od dolgčasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uujaaa..prnas je tudi ze lepo...zgleda da je od gizmota končno prlezlo do sem... wrum wrum wrum! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti veš,sej u lublan je sam beton in asvalt,

boš pršla k men pa ti bom dala kosilnco u roke pol pa imaš da teraš po vrtu dokler vse ne pokosiš,si ne boš nkol več želela da trava hitr raste :fight2:

zdej pa dost ti vreme in bugc nehi se kr naprej kregat k pol men net sklopjo če preveč grmi in bliska pa motor joka od dolgčasa

Draga moja, vem, ker sem original iz Štajerske in sem v LJ samo priseljena. In doma imamo kar precej travnika za pokosit. IN to dostikrat počnem jaz. Če je treba, tudi na star način, s koso.

Alla :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je cajt, da pride malo več sonca in pravo poletje, k klapa se še samo krega na tem forumu od usega dolgčasa :BUA:

SSSOOONNNCCCEEEEEEEEE!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!