Skoči na vsebino

Predlelava aprilie sr ditech


ficko

Priporočene objave

Takole je.Imam aprilio sr ditech letnik 02.Trenutno je še vse original razen na avspuha ki sem ga pred kratkim kupul(geniali silincer)neki tazga.Prolem je pa v tem da na začetku iz ničle se zele zavrti in potegne tja do 25-30 km potem se pa vrtljaji umirijo in potem se sliši samo še "sesanje".Je mogoče na motorju nastavlejna napravica ki uravnava vrtljaje.Vendar tkudi ko ga po ravnini pičiš" se motor sploh ne zvrti kakor ostali skutrji?Bi mogoče moral zamenjati valčke ali variator?Ker fora je u tem da u klanc gre tm ene 45 po ravini pa kaže 113kmh realnik 95-100kmh.In tudi po ravnini pri končni se motor spolh ne zvrti?zakaj?

In še nekaj me zanima kakšna je razlika men izpuhom geniali silincer in leevice zx,tt,rr?

post-16967-1186834574_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je.Imam aprilio sr ditech letnik 02.Trenutno je še vse original razen na avspuha ki sem ga pred kratkim kupul(geniali silincer)neki tazga.Prolem je pa v tem da na začetku iz ničle se zele zavrti in potegne tja do 25-30 km potem se pa vrtljaji umirijo in potem se sliši samo še "sesanje".Je mogoče na motorju nastavlejna napravica ki uravnava vrtljaje.Vendar tkudi ko ga po ravnini pičiš" se motor sploh ne zvrti kakor ostali skutrji?Bi mogoče moral zamenjati valčke ali variator?Ker fora je u tem da u klanc gre tm ene 45 po ravini pa kaže 113kmh realnik 95-100kmh.In tudi po ravnini pri končni se motor spolh ne zvrti?zakaj?

In še nekaj me zanima kakšna je razlika men izpuhom geniali silincer in leevice zx,tt,rr?

Ditech pa factory pa podobno se neda predelovt al pa je zlo drago :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo vinciti so različni samo v dušilcih za gianelija pa nevem 100km/h pa ti ne gre

po mojem je nekaj narobe v variatorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi ne vrjameš da mi gre 100kmh.Če je šov en frend za mano z avtom pa je reku da gre okol 100kmh.

lahko ti rece, da sta sla 200, vec ko 65-70 nista sla - NO WAY

pizda mi predelujemo skuterje, 70cc s sportnim izpuhom, karburatorjem, gredjo (sport) z zobniki za koncno grejo komej 90 realnih, ti pa samo z menjavo auspuha ?

pa da nebos mislu da mam kej proti tebi, verjemi mi da ne gre tolk samo z menjavo auspuha

predelave na ajnspric se pa tezko najde - CE se najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mogoče ti bo tole kj bl jasn

Najbrž poznaš motor BT od tomosa.No povprečna končna hitrost je 85-90 pa ga pihnem k za šalo.Č e pa ne vrjameš pa prid k men pa ti dam za en krog.pa boš vidu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mogoče ti bo tole kj bl jasn

Najbrž poznaš motor BT od tomosa.No povprečna končna hitrost je 85-90 pa ga pihnem k za šalo.Č e pa ne vrjameš pa prid k men pa ti dam za en krog.pa boš vidu :rolleyes:

Ma ne.. a res? Sm js mel ditecha.. mogoče, če maš kul nastavljeno ti gre 85.. sam nimaš, če praviš da se ne zvrti. Moj je bil originalen in samo do konca odblokiran, pa je šel že 75 realnih težko (sklonjen položaj, dobr vetr... lol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ja 100km/h z drugim izpuhom :worship:

jst sm mel ditecha z malossi 70cc kitom pa drug ECU pa polini speed control pa ni nikol videl 100km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve ali imajo scooterji verzihe di tech vgrajen omenjevalik obratov?

Ima ja, mislim da na 8 ali 9k. Zakaj, a boš odblokiral da bo šel 120 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemislem da bo pol sov ene 130 -140KMH.

ITAK DA NE.Pa se da to odstrant ta omejevalin.

da se.

sam ne pricakuj cudezov pol, da ti bo sou nevemkolk vec, mislm da ti bo sou najvec 5 kmh vec kot zdej

ps.: govoriva pa o di-techu brez blokad, ane

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, če ti gre 100 nimaš ziher nič več notri :D Razen omejevalca, tega pa se da skinit z gameboyom.. (na balanci, pod števcema odšraufaj tista 2 imbusa, da dobiš tisto malo plastiko dol, pa maš notri priključek).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V belancah nisem našel drugega kot prazen konektor.To bo najbrž to.So mogoše še kake blokade v mašini?

To je to ja.. nič drugega ni, razen tisto na variomatu, katerega že ita nimaš gor, pa omejevalnika obratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma e se prav spomnim ej bilt ak pleh gor, da se valjčki niso premikali do konca.. nisem pa čisto ziher :) Drugega pa ditech nima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim kdo to demonstrira ali opkaže kak sliko kak ozgedajo te plehki ki so v napoto valčkom.

Pač taka plošča je.. zakaj te zanima? Sej mislim da je bilo že nekje objavljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če praviš da ti gre 100.. definitivno tega nimaš notri. Ni pa noben bavbav, samo variomat daš dol, pa tak vidiš če je kej gor ali ne,

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!