Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

Fočk učer in danes :D

post-17572-125382762891_thumb.jpg

Kolk si se pa matrou da si ga kela postavu :grim

A si bil ti dela en dan u Domžalah na pumpi,pa si pol šel za mano(suzuki) u smeri Kamnika,samo jest sem zavil v ulico)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si se pa matrou da si ga kela postavu :grim

A si bil ti dela en dan u Domžalah na pumpi,pa si pol šel za mano(suzuki) u smeri Kamnika,samo jest sem zavil v ulico)

Hehe, samo na rikverc sem jo spustu na poličko, večji problem je bilo ploščat kamn pol najdit :D

Ne nisem bil jaz, je pa eden iz okolice Domžal ki je Hondo XX prebarval v rumeno, poleg tega je v Logatcu zbrisal policajem :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si bil dopoldan gor?

Dej če boš še kej hodu gor, poklič, se ti pridružim.

Zmenenu! Na PM mi pošl število, al velja tista v profilu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si bil dopoldan gor?

Dej če boš še kej hodu gor, poklič, se ti pridružim.

Ne morem popravljati napak!

Zmenenu! Na PM mi pošl tel. številko, al velja tista v profilu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odpeljal dvakrat (iz smeri Železne Kaple): prvič v celoti s spustop do Predvora (nadaljeval proti Tržiču in Ljubelju), drugič do mejnega prehoda (spust in nadaljevanje proti Pavličevemu sedlu).

Meni najljubša cesta worship.gif , predvsem del na naši strani ninja.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odpeljal dvakrat (iz smeri Železne Kaple): prvič v celoti s spustop do Predvora (nadaljeval proti Tržiču in Ljubelju), drugič do mejnega prehoda (spust in nadaljevanje proti Pavličevemu sedlu).

Meni najljubša cesta worship.gif , predvsem del na naši strani ninja.gif .

Del na naši strani, tam kjer te res dobr preruka he he he :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons nas je na avstriski stran pojebal kaps:BUA:, plačal je samo Andro, so mu uzel za eno dobro večerjo.

zarad česa pa? Drugač pa fočk gor okol štirih dvakrat gor pa dol letela in ugotivila, da grejo tud roadsmartke na koleno:whistle:(če se presedeš dost)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons nas je na avstriski stran pojebal :headbang: kaps:BUA:, plačal je samo Andro, so mu uzel za eno dobro večerjo.

ti si pa še čist dobro babo v gmajn pustu :headbang:

a si jo nazaj grede pobral? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad česa pa? Drugač pa fočk gor okol štirih dvakrat gor pa dol letela in ugotivila, da grejo tud roadsmartke na kolenowhistle.gif(če se presedeš dost)

Na srečo samo zato, ker nism dokumentou imu saboheadbang.gif

ti si pa še čist dobro babo v gmajn pustu headbang.gif

a si jo nazaj grede pobral? ph34r.gif

A ti si bil tam na ovinku z BMWjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem opazil tole še dobro babo na ovinku se mi zdi da v modrem ledru. Včeraj okrog pol 6 ure. smile.gif

Haha, tale vam pa ne da miru :P

Tebe se pa tud spomnim, pa še en s hornetko je biu če se ne motim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tistim dvema sem se dobili pri jezeru. Z vami.. mislim da s tremi motorji, pa je bil mimolet od še dobre babe naprej proti Železni kapli. Palicajev pa nisem srečal vse do Prevalj. smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :D

Res super uvinki in narava :D

Gandi hvala za družbo in drinko :D

Dej ne nakladej o lepotah, jst sm v Beli (al kaj je že zaena vas) plaču za prehitro vožnjo!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne nakladej o lepotah, jst sm v Beli (al kaj je že zaena vas) plaču za prehitro vožnjo!!! :headbang:

Hahahaha, lacki ti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm tut jez fočk sam ob jezeru naredu...pezda, vsak ovink je biu mokr :S Srečal pa nobenga, samo enga z Zjem okol 5? kdo od tuki...

Bla sva pa 2 z modro pa belo rdečo 125

sm tut jez fočk sam ob jezeru naredu...pezda, vsak ovink je biu mokr :S Srečal pa nobenga, samo enga z Zjem okol 5? kdo od tuki...

Bla sva pa 2 z modro pa belo rdečo 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm tut jez fočk sam ob jezeru naredu...pezda, vsak ovink je biu mokr :S Srečal pa nobenga, samo enga z Zjem okol 5? kdo od tuki...

Bla sva pa 2 z modro pa belo rdečo 125

sm tut jez fočk sam ob jezeru naredu...pezda, vsak ovink je biu mokr :S Srečal pa nobenga, samo enga z Zjem okol 5? kdo od tuki...

Bla sva pa 2 z modro pa belo rdečo 125

Na avstrijski strani je bla cesta suha in sijalo je sonce, tko da se je dal pelat na polno, ane Rumenko... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avstrijski strani je bla cesta suha in sijalo je sonce, tko da se je dal pelat na polno, ane Rumenko... :naughty:

Jap, suho in sončno, bemtiš kumi sm te lovil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!