Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

Dons je blo tut kr ok.Sam neki mi skoz zadn konc odnaša??? :rolleyes::whistle:

@Kevin34

Kurja se pa dere tvoj po dolini :worship::yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeri sm biu okrog šestih gor je blo kr živahno motorčkov,kot bi se poslavlali pred zimo od Jezerskega poligona,je biu ker motosvetovc tisto uro gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla dva ena tdm 850 ena modro/črna R1.

Še vedno je lepa a se približevanje jeseni že pozna.

Temperatura pada in megla bo kmalu.

Ko so policaji na A strani šli, je blo lepše.:)))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla dva ena tdm 850 ena modro/črna R1.

Še vedno je lepa a se približevanje jeseni že pozna.

Temperatura pada in megla bo kmalu.

Ko so policaji na A strani šli, je blo lepše.:)))))

A sta koj navrh ubrnila pa nazaj dol?

Yamahca je pa taprav delavc zgledala :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm biu okrog šestih gor je blo kr živahno motorčkov,kot bi se poslavlali pred zimo od Jezerskega poligona,je biu ker motosvetovc tisto uro gor?

Jes sm biu okrog pol štirih gor...sicer samo do meje (nisem upau čes, ker mam že nelegalne gume), sam takrat nism žive duše srečau :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm biu okrog pol štirih gor...sicer samo do meje (nisem upau čes, ker mam že nelegalne gume), sam takrat nism žive duše srečau :grrr

Se mij zdel ja, da ni v dnarju problem, ampak v gumah... :whistle: 

Jst mam pa nove gume gor pa nimam dnarja za pelat se!!! :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil gor in videl nove sveče v enem ovinku+porisan asfalt(smer trčenja in kje je motor obstal)...drugače pa pasal po dolgem času :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm biu okrog pol štirih gor...sicer samo do meje (nisem upau čes, ker mam že nelegalne gume), sam takrat nism žive duše srečau :grrr

Na naši strani pa so gume še legalne? A majo Avstrijsci drugačne predpise al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta koj navrh ubrnila pa nazaj dol? JA

Yamahca je pa taprav delavc zgledala :notworthy: ma velik dela:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na naši strani pa so gume še legalne? A majo Avstrijsci drugačne predpise al kako?

Nene, tud na naši strani so nelegalne, samo jodlarji ko te ustavijo se ti takoj v gume spustijo...no, vsaj men so se enkrat že :hmm: tko da nism hotu "reskirat"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, tud na naši strani so nelegalne, samo jodlarji ko te ustavijo se ti takoj v gume spustijo...no, vsaj men so se enkrat že :hmm: tko da nism hotu "reskirat"

Dejva se tkole zment, ti daš men tvoj tošl pa grem jst čez, k mam nove gume pa jih je treba ulaufat, ja? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejva se tkole zment, ti daš men tvoj tošl pa grem jst čez, k mam nove gume pa jih je treba ulaufat, ja? :naughty:

ni problema...edin tistih 5€ bom še vn uzeu da bom šu tačas na en sok :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ker še nikoli nisem šel čez Pavličevo sedlo v smeri Jezerskega, me zanima, če je v tem časi v tistih prehodih še kaj snega ? Mogoče mal butasto vprašanje :unsure:

Hvala, Jaka

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker še nikoli nisem šel čez Pavličevo sedlo v smeri Jezerskega, me zanima, če je v tem časi v tistih prehodih še kaj snega ? Mogoče mal butasto vprašanje :unsure:

Hvala, Jaka

Jaz sem šel v nedeljo čez Pavličevo sedlo, sicer iz Logarske doline in ni snega,tako da samo gasaaaa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema...edin tistih 5€ bom še vn uzeu da bom šu tačas na en sok :P

Kšn sok piješ gosti al redki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel v nedeljo čez Pavličevo sedlo, sicer iz Logarske doline in ni snega,tako da samo gasaaaa.

Jest pa včeraj in je na Logarski strani še ves zimski pesek na asfaltu,

na avstrijski strani pa so les spravljal iz gmajne in je polno zemlje, ...:angry:

Pride se čez, ampak užitka pa nobenga.

Na avstrijski strani Jezrskega na dveh mestih še sneg mokri asfalt.

Čez mesec bo ta pravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo šli čez pavličevo sedlo in na naši strani katastrofa od peska na cesti, na avstrijski strani pa še kolko tolko vredu, drugače pa na jezerskem ni več snega (ena mala flikca v bistvu je še bla) in tudi cesta ni bila mokra ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo šli čez pavličevo sedlo in na naši strani katastrofa od peska na cesti, na avstrijski strani pa še kolko tolko vredu, drugače pa na jezerskem ni več snega (ena mala flikca v bistvu je še bla) in tudi cesta ni bila mokra ;)

Pesek ni nič proti "asfaltu" od Mozirja do Logarske :) Temu se težko reče cesta v tako turističen kraj. Katastrofalna cesta za motorista, kaj šele za kolesarje, sem videl kako so rit dvigali zaradi "flik", neravnin, razpok.

Imaš pa prav ja... ko se pa asfalt "uredi" proti Pavličevem sedlu pa se začne pesek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, cesta na tem odseku je pa res katastrofa! Te kr fajn pretrese :P

Ko pa prideš na avstrijsko stran je pa tak, ko bi prišu v čist drug svet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pesek ni nič proti "asfaltu" od Mozirja do Logarske :) Temu se težko reče cesta v tako turističen kraj. Katastrofalna cesta za motorista, kaj šele za kolesarje, sem videl kako so rit dvigali zaradi "flik", neravnin, razpok.

Imaš pa prav ja... ko se pa asfalt "uredi" proti Pavličevem sedlu pa se začne pesek.

.....za pot do logarske doline je najboljša izbira krosovc...... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je Jezersko meni ena najbližjih relacij nism biv še letos tam, čeprov sm že naredu neki čez 3000km. :huh:

Cesta na naši strani je obupna, na Avstrijski pa kot v pravljici. Pravte da snega ni več.... peska pa po cesti še preveč? Se splača it en dan mal zapelat, al bo cev motor upikan od kamnov? :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!