Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

Jez pa ko sem slovensko stran videl, sam ne čez ker bo še huj :D

Tokrat ne, je bla Avstrija na sončni strani Alp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanč na vrh na avstrijski strani je biu spet polcaj. Me je hkraj dal pa hotu vozniško pa phometno :P Po je pa še nekej skakal okol motorja k de mu nekej ni jasn. Je pa slišou, da gredo drugi gor mi je pa sm vrgu nazaj dokumente pa šu une čakat. Zgleda prou akcijo mel na motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je ustavil pri zadnji hiši v vasi Bela.Bila je sano kontrola. Si je pa podrobno zapisal tip motocikla, barvo, LeoVince izpuh in pa barvo moje opreme.

Za konec pa še rekel: Langsam fahren, kein Moto GP :naughty: :naughty: :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je ustavil pri zadnji hiši v vasi Bela.Bila je sano kontrola. Si je pa podrobno zapisal tip motocikla, barvo, LeoVince izpuh in pa barvo moje opreme.

Za konec pa še rekel: Langsam fahren, kein Moto GP trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gifworship.gif

Haha, dobrodošel med zapisanimi wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa je fora da zapiše? smile.gif

Možno da mal preverjo, pa verjetno da bog ne daj da te po popisu kdaj dobi da dirkaš na oni strani.....trance_10_chase.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da mal preverjo, pa verjetno da bog ne daj da te po popisu kdaj dobi da dirkaš na oni strani.....trance_10_chase.gif

Bolš bit popisan, kukr pa tošl odpret :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš bit popisan, kukr pa tošl odpret :slap:

Hja, jes sm tud to mogu nardit....ker sm osebno pozabu doma in se ga ni dal pregovort :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jes sm tud to mogu nardit....ker sm osebno pozabu doma in se ga ni dal pregovort :unsure:

He he he, kolk mi je to znano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesen je tu:yes::(.

Sonce in toplota več v celoti ne posušita ceste na Avstrijski strani:eek:.

Predvsem gornji del. Tudi Pavlič ni v celoti suh.

Pazljivo:hmm:.

Odsek Unterloibl - Tschepaschlucht-Bodental pa je bil suh v celoti:yea1:.

Pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lp vsem.

Mogoče malo off-topic, ker ne grem z motorjem ampak se vseeno tiče jezerskega. Me zanima, če kdo ve ali je ta prelaz danes odprt? Na AMZS-jevi strani piše da je normalno prevozen ampak nazadnje je bila stran ažurirana 18.12. torej pred sneženjem. Moram it danes na gorenjsko, pa bi mi bilo najlažje it ravno tu čez, pa nevem če so že utegnali splužit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Pavlicevo sedlo vem, da pravijo, da je prevozen s sneznimi verigami. Tako da verjetno isto velja tudi za prelaz Jezersko... Zdej, ce je pa to res, pa... kdove... mal poklici na AMZS stanje na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Jakob.

pravkar sem izvedel, če bo slučajno še koga zanimalo:

Pozdravljeni,

Cesta čez Jezersko je prevozna z zimskimi gumami, ostalih omejitev ni več. Avstrijska stran je verige preklicala okoli 9. ure dopoldan!

Želim vam lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en filmcek posnet tudi na Jezerskem.. mal za skomine delat na soncne dni :)

lp Anze

hahaha, hudo...a to si ti posneu in zmixou u filmček?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Da mal obudim tole temobiggrin.gif

Danes sm se ob čudovitem vremenu mal zapelov prot Jezerskemu ampak sem že po polovici obrnu, ker zarad otoplitve po cesti ležijo dobesedno skalesurrender.gif tako, da pazite kdor se bo kej tam okoli vozu smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mal obudim tole temobiggrin.gif

Danes sm se ob čudovitem vremenu mal zapelov prot Jezerskemu ampak sem že po polovici obrnu, ker zarad otoplitve po cesti ležijo dobesedno skalesurrender.gif tako, da pazite kdor se bo kej tam okoli vozu smile.gif

Uf, a pol je spet tko k lan na začetku, pa pol čez celo sezono....kamni, traktorji,...ni da ni :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!