Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

Na naši strani peska ko dreka! vsaj prejšnji vikend je blo tko! Na avstrijski strani pa itak ena sama pravljica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj še nekaj peska predvsem na slo strani, drugač je blo pa MRAZ, tko da je šlo hitro iz ovinka pošrek, pol smo se pa bolj civilno vozili naprej. Ampak čaj in preste v oštariji pri jezerčku so pa pasale, sploh v dobri družbi :winkiss:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj še nekaj peska predvsem na slo strani, drugač je blo pa MRAZ, tko da je šlo hitro iz ovinka pošrek, pol smo se pa bolj civilno vozili naprej. Ampak čaj in preste v oštariji pri jezerčku so pa pasale, sploh v dobri družbi :winkiss:.

RES JE :naughty:

post-23696-0-32303500-1302897996_thumb.jpg

post-23696-0-98175200-1302898004_thumb.jpg

post-23696-0-44857200-1302898167_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Naša stran itak škoda izgubljat besede, avstrijska stran pa čudovita, samo je treba pazit na tiste črne črte! zelo drsijo!!! danes bi kmalu asfalt lizal... :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj bil na na Železni kapli. Sem se ene 4x peljal gor pa dol po avstrijski strani. Slo strani niti povohal nisem. Bil pravi užitek je bil se malo presedat po ovinkih. Danes pa posledice presedanja - musklfiber na nogah :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Včeraj sem pa jest raztural tam gori :OK:

Dons pa najbrž ponovitev :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si pa tej raztural? a si mel dober čas?! :glare:

Ja,učer sem izboljšal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil gor na železni kapli šel po avstrijski strani gor in nazaj ... ko sem se vozil nazaj bi se bil skoraj polomil zaradi posušenega blata na cesti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil gor na železni kapli šel po avstrijski strani gor in nazaj ... ko sem se vozil nazaj bi se bil skoraj polomil zaradi posušenega blata na cesti :hmm:

Sej ga bo dons dež sprau....pol bo pa spet lepo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Za vikend nameravam naresti kakšno turco čez avstrijo, kam predlagate ? Nepoznam dobro Avstrije in zato tudi nevem kateri prelazi in destinacije so vredu. Iščem pa nekaj za it za en dan, nekje do 400 km.  Že vnaprej hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vikend nameravam naresti kakšno turco čez avstrijo, kam predlagate ? Nepoznam dobro Avstrije in zato tudi nevem kateri prelazi in destinacije so vredu. Iščem pa nekaj za it za en dan, nekje do 400 km.  Že vnaprej hvala za odgovore.

Pozdravljen,

v soboto zjutraj grem verjetno proti Grossglocknerju, tako, da če te zanima, se mi lahko pridružiš, start nekje ob 5 uri ali 5.30 uri zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

v soboto zjutraj grem verjetno proti Grossglocknerju, tako, da če te zanima, se mi lahko pridružiš, start nekje ob 5 uri ali 5.30 uri zjutraj.

Hvala za povabilo, vendar se mi zdi da je ta turca za več kot en dan, saj je v eno smer malo manj kot 300 km. Za začetek sem mislil kakšne krajše turce, čez prelaze ki se nahajajo bližje. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti Dravogradu in potem cez Golico imas fenomenalno cesto, lepo pokrajino pa potem proti Zelezni kaplji in cez Jezersko ali pa Pavlicevo sedlo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!