Skoči na vsebino

Kawasaki Eliminator 125


blackman

Priporočene objave

Prvič slišm za ta motor, ni glih vlko podatkov o njemu, moč ma za 4t kr vredo no, 12 konjev (+ 1 ko ga vozi), vozne lastnosti in ostalo pa nimam pojma ...

zgleda pa vredo za 125 čoperja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič slišm za ta motor, ni glih vlko podatkov o njemu, moč ma za 4t kr vredo no, 12 konjev (+ 1 ko ga vozi), vozne lastnosti in ostalo pa nimam pojma ...

zgleda pa vredo za 125 čoperja

Ja pa jaz tudi newem kak se kaj obnese na cesti zato bi proso za čim več mnenj. Pa jaz tuji nisem vedo za njega dokler me ni pred parimi dnevi slučajno v kawasakijev salon zaneslo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tpru sm na izpitu vozu z njim.. je tak ko da bi šajtrgo pelu :blink: men vsekakor ni biu niti mal všeč za furat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tpru sm na izpitu vozu z njim.. je tak ko da bi šajtrgo pelu :blink: men vsekakor ni biu niti mal všeč za furat ;)

Ja no se na izpitu ni z nobenim fajn za vozit :trance_33_sleep: Lahk prašam samo kaj zaj voziš?? Pa kaj te je motlo na njem tak puna??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namesto da bi malo primerjal motor pa kaj pametnega povedal on raje malo pošimfa motor ker je čoper in mu ni všeč vožnja čoperja :slap: fanta zanima ta čoper v primerjavi z ostalimi kaj je dobro pa kaj ni, ne pa to da pač ti raje voziš tomosa ker ma supermoto položaj

po mojem je za 125 kubičnega čoperja to ena boljših izbir ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namesto da bi malo primerjal motor pa kaj pametnega povedal on raje malo pošimfa motor ker je čoper in mu ni všeč vožnja čoperja :slap: fanta zanima ta čoper v primerjavi z ostalimi kaj je dobro pa kaj ni, ne pa to da pač ti raje voziš tomosa ker ma supermoto položaj

po mojem je za 125 kubičnega čoperja to ena boljših izbir ;)

Lahko prašam samo zakaj pa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me vaša mnenja in izkušnje o tem motorju??

Imel Eliminatorja 125 skoraj 3 leta.. Motor je fenomenalen za moje pojme. Ko sem ga prodal, je bilo za njim vec kot 30k km tiscanja, ma res tiscanja in motor je se vedno delal lepo in brezhibno. V tem casu, sem poleg rednih servisov in potrosnega materiala zamenjal 1 zarnico in to je bilo to! Vozne lastnosti so za 125ccm chopper zelo dobre, lega na cesti odlicna, vliva zaupanje, ni pretezek ima dobro tezisce, meni osebno je zelo ustrezala tudi pozicija sedenja. Ceprav nisem nek ljubitelj coperjev in sem Eliminatorja takrat kupil le po spletu okoliscin in kljub temu, da na choperja ne bom sel nikoli vec, lahko o tem motorju povem res samo najboljse. Prav tako je vsaj po mojih izkusnjah hitrejsi kot ostali 125ccm chopperji, tako v pospeskih kot v koncni. Primerjali smo ga z Daelimom 125 in Viragotom 125. Verjetno tu doprinese nekaj tudi malce manjsa teza.

Ce ga bos kupil, sem preprican, da ti ne bo zal :) Meni je vcasih kar hudo za njim, ker je res izredno dobro vozen motorcek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po stevcu 110km/h. Ampak ce malo piha itd, se hitro pozna in ne gre toliko. Ko smo primerjali z Daelimom je tam kazalo 115, pa je slo manj. Ne vem pa ali je pri vseh tako, ali je bilo samo v tem konkretnem slucaju. Maximalno sem se pa peljal 120, po klancu navzdol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel Eliminatorja 125 skoraj 3 leta.. Motor je fenomenalen za moje pojme. Ko sem ga prodal, je bilo za njim vec kot 30k km tiscanja, ma res tiscanja in motor je se vedno delal lepo in brezhibno. V tem casu, sem poleg rednih servisov in potrosnega materiala zamenjal 1 zarnico in to je bilo to! Vozne lastnosti so za 125ccm chopper zelo dobre, lega na cesti odlicna, vliva zaupanje, ni pretezek ima dobro tezisce, meni osebno je zelo ustrezala tudi pozicija sedenja. Ceprav nisem nek ljubitelj coperjev in sem Eliminatorja takrat kupil le po spletu okoliscin in kljub temu, da na choperja ne bom sel nikoli vec, lahko o tem motorju povem res samo najboljse. Prav tako je vsaj po mojih izkusnjah hitrejsi kot ostali 125ccm chopperji, tako v pospeskih kot v koncni. Primerjali smo ga z Daelimom 125 in Viragotom 125. Verjetno tu doprinese nekaj tudi malce manjsa teza.

Ce ga bos kupil, sem preprican, da ti ne bo zal :) Meni je vcasih kar hudo za njim, ker je res izredno dobro vozen motorcek :)

ja nea reči, motor je vendar kawasaki, ne pa hyosung :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me vaša mnenja in izkušnje o tem motorju??

zelo lep choper, verjetno zelo kvaliteten (kawasaki), enocilindraš pa ni ravno najboljši. priporočam 2 cilindrične choperje s 125 kubiki. manj vibracij, miren tek, pa udobna vožnja. kakšen hyosung aqila ali jamaha virago se najdeta kot v-twin choperja v 125 razredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to nima 1000 kubov, da bi melo ne vem kake vibracije...vsaj zdi se mi ne no...sej je največ 125k 1-cilindrašev, pa mislim, da to ni tako moteče...jas jih v bistvu niti ne občutim na svojem :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa honda shadow pa suzuki intruder tak nekak se napiše: D

shadowko je menda ful dobra

sam za intruder pa še nism slišu od nobenga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!