Skoči na vsebino

deli za yiying max sprint


samc92

Priporočene objave

živijo.

imam skuterja yiying max sprint in me zanima nekaj.recimo da bi hotel kupiti izpuh,sklopko,itd. in to znamko motorja ki imam(yiying).ne dobim delov za njega.če bi hotel dati na njega od kakšne druge znamke,katera bi bila najbol približna(da bi pašalo na moj skuter)?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi da je že dovol tem o teh yiyingih boatoih .....made in china

voham ključavnico..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi da je že dovol tem o teh yiyingih boatoih .....made in china

voham ključavnico..

vsaj link bi lahko dal prosim preden zaklenete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
meni se zdi da je že dovol tem o teh yiyingih boatoih .....made in china

voham ključavnico..

pinktomos si pa res prasec oz. ste prasci vsi tisti k žalte te motorje oz. me sploh boli k***c, jst mam baotian pa mi z blokado nabije do 75 km/h pa še 80 cc kit bom dau notr tko da made in china se prov splača kupt pa še nč ne žre bencina :worship: :worship: mene pa tud za auspuh zanima kje se da kj dubit alpa če kdo dela "handmade"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pinktomos si pa res prasec oz. ste prasci vsi tisti k žalte te motorje oz. me sploh boli k***c, jst mam baotian pa mi z blokado nabije do 75 km/h pa še 80 cc kit bom dau notr tko da made in china se prov splača kupt pa še nč ne žre bencina :worship: :worship: mene pa tud za auspuh zanima kje se da kj dubit alpa če kdo dela "handmade"

kolk ti pije k si lih omenu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

požrešna stvarca:D.jst ga nimm še nč predelanga in mi pije normalnih 1.8l na 100km:D.sam bom hmal kej poštimal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pinktomos si pa res prasec oz. ste prasci vsi tisti k žalte te motorje oz. me sploh boli k***c, jst mam baotian pa mi z blokado nabije do 75 km/h pa še 80 cc kit bom dau notr tko da made in china se prov splača kupt pa še nč ne žre bencina :worship: :worship: mene pa tud za auspuh zanima kje se da kj dubit alpa če kdo dela "handmade"

no tako izveš koliko ti laže števc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam baotian pa mi z blokado nabije do 75 km/h pa še 80 cc kit bom dau notr tko

baotian brez vseh blokad (kar jih sploh ima) NE GRE 75.

požrešna stvarca:D.jst ga nimm še nč predelanga in mi pije normalnih 1.8l na 100km:D.sam bom hmal kej poštimal

nemoj prićat gluposti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baotian brez vseh blokad (kar jih sploh ima) NE GRE 75.

nemoj prićat gluposti

khm.samo tolk.to je slovenska stran se pravi pričaj ti slovensko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no to o slovenskem jeziko se strinjam z tabo samo da ti gre pa ta skuter 75 pa streljaš klamfe meni števc kaže 110km\h no ko se je pa pelo brad z hondo repsol zraven mene ko ima digitali števec je pa biv rzultat naslednji74km\h tolk o tem števcem mam pa kiwey matrix-a pa je kr predelan samo je še 50ccm do nekje 50-55 km\h so nekako realni pol pa kr neki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut mam yiyinga pa GRE tolk sicer res sam navzdol ko ga zategne do kraja sam gre .nimam elektronske blokade pa en moj kolega se je btju zraun pelau je seu 80 pa sm mu uhajal-navzdol to(v breg pa itak ne gre nakmr)aja po mojmu stelcu gre 70 navzdol na 12500rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Mam Baotian...odklopil edino blokado, kar je vkloplena v CDI, ki blokira ko dosega 47km/h...zdaj leti skuter proti vetru komot 65km/h...ko peljem z vetrom pa 75km/h + kakšen km/h zraven...preverjeno izmerjeno z avtom...takda.....je res da so pametni tisti, ki majo bolj priznane firme pa se delajo pametne zej tukaj neki z ključavnicami pa neke take.....saj pa forum je "motosvet"......ne pa neki apriliasvet ali kaj podobnega.....me zanima od kod vas večina nabavlja rezervne in tuning dele za večino skuterjev.....Ebay------>made in china..........jaz sen zadovoljen z mopedom pa mi ni žal, da sem ga kupil, za novega sem odštel 850€......in me je groza, ko vidim na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), ko nekdo prodaja aprilio 10 let staro za 700€.....na katero daš še 300€ da sploh lahko registriraš.....popravljaš pa ravno tako kot kitajce....... Brat je mel Yamaho Aerox...resda je motor lep.....samo v teh dveh letih, ki jo je mel...nevem če je napravil vsega skup 200 km...ostalo je bilo razdiranje in menjavanje delov...za tistih par trenutkov 80 km/h....pa ni nek laik glede mopedov, ker šrajfamo že od zgodnih let.....kolko vem je dandanes že več ali manj vse made in china...takda kvaliteta tu ne igra vloge, gdo lahko povprašuje po informacijah na forumu....upam da nisem koga užalil, ker se da veliko informacij dobiti na internetnih forumih, pa nima smisla soditi če maš pač kitajca.....če bi motorji bili popolni, potem nebi bilo članov na forumu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da sam nimam baotian motorja in ne morem sodit, vendar pa je toliko slabega napisanega o njih od lastnikov in tako malo dobrega, da me še vedno ne bi prepričal o nakupu. Seveda pa ti želim čim več km z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Baotian...odklopil edino blokado, kar je vkloplena v CDI, ki blokira ko dosega 47km/h...zdaj leti skuter proti vetru komot 65km/h...ko peljem z vetrom pa 75km/h + kakšen km/h zraven...preverjeno izmerjeno z avtom...takda.....je res da so pametni tisti, ki majo bolj priznane firme pa se delajo pametne zej tukaj neki z ključavnicami pa neke take.....saj pa forum je "motosvet"......ne pa neki apriliasvet ali kaj podobnega.....me zanima od kod vas večina nabavlja rezervne in tuning dele za večino skuterjev.....Ebay------>made in china..........jaz sen zadovoljen z mopedom pa mi ni žal, da sem ga kupil, za novega sem odštel 850€......in me je groza, ko vidim na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), ko nekdo prodaja aprilio 10 let staro za 700€.....na katero daš še 300€ da sploh lahko registriraš.....popravljaš pa ravno tako kot kitajce....... Brat je mel Yamaho Aerox...resda je motor lep.....samo v teh dveh letih, ki jo je mel...nevem če je napravil vsega skup 200 km...ostalo je bilo razdiranje in menjavanje delov...za tistih par trenutkov 80 km/h....pa ni nek laik glede mopedov, ker šrajfamo že od zgodnih let.....kolko vem je dandanes že več ali manj vse made in china...takda kvaliteta tu ne igra vloge, gdo lahko povprašuje po informacijah na forumu....upam da nisem koga užalil, ker se da veliko informacij dobiti na internetnih forumih, pa nima smisla soditi če maš pač kitajca.....če bi motorji bili popolni, potem nebi bilo članov na forumu.....

Napiši to čez 1 leto, pa boš vido kako boš zadovoljen z svojim motorjem. Nevem zakaj poveličuješ tukaj svojega kitajca, ko pa si sam odpiral temo da imaš preveliko porabo in nevemkaj. Nemoreš ti sodit motorja po 1 mesecu oziroma kako dolgo si ga pač lastiš, ker to enostavno ni objektivno. In da ti povem glede tvoje opazke za 10 let staro aprilio, ki se prodaja za 700€, ker sem jaz namreč pred kratkim prodajal in prodal svojo, ki je imela ceno 800€, skratka moja aprilia Area 51 je bila letnik 99, pa bo boljša in bolj zanesljiva od tvojega kitajca ki je iz leta 2012. In človek ne prodajaj mi čevapov o tem kako je tvoj brat imel yamaho aerox in naredil 200 km v 2 letih in vse skupaj šraufal? Ker se je kvarilo al kaj si hotel z tem povedat? Ko boš ti z tvojim Baotianom naredil 5000km, se javi, potem pa se bomo dalje menli o kvaliteti in nekvaliteti kitajskih skuterjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!