Skoči na vsebino

nadgradnaj motorja


lolko

Priporočene objave

no jes mam 125 kubicno crosslo ka je visoka 75cm je malo premjhana ye in yanima me ali bi lahko dal gor vecje vilice da bi sle vecje gume gor da bi bil visji od 10 do 15 cm ? ce lahko povejte ce ceno vilic.

lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo :worship: :worship: :worship: :worship: želim ti vso srečo pri nadgradnaji motorja :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jes mam 125 kubicno crosslo ka je visoka 75cm je malo premjhana ye in yanima me ali bi lahko dal gor vecje vilice da bi sle vecje gume gor da bi bil visji od 10 do 15 cm ? ce lahko povejte ce ceno vilic.

lp :D

sprednje vilce se dajo za 10cm gor dol nastavljat. da pa ga od zadi dvigneš pa samo prišraufaj malo fedro na amortizeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko jih pa nastavlas uspredi

odrež jih pol jih pa došvasej ene 10 cm pa un del k si ga odrezu nazaj pršvasej...hahahaha

pa poročej o rezultatih :headbang: :evilgrin:

a neb raj drugo kroslo kupu ku pa da to zajebes :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj nevme če majo to vse kroske.

tu je slika od moje moja je bila tu na najnižji točki nastavljena sepravi bi si jo še lahko dvignil. pač prestaviš tam spodi na čist an koncev vilc kolo pa je toto.

post-4575-1188687571_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo :worship: :worship: :worship: :worship: želim ti vso srečo pri nadgradnaji motorja :worship: :worship: :worship:

podpis: pedst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!