Skoči na vsebino

Kir motor nj kupim????(125 ccm,2007 sport)


MeTkO

Priporočene objave

Kir motor mislte da je najbolsi cestn 125 kubov pa da je 2007 kubov jst mislm da je aprilia rs 125 ta nova ce mate ksno drugo idejo pa powejte :OK: hvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši je tisti ki ima največ oslov... kubizem je pa itq pase. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa honda nsr :naughty:

tuki bo vsak svoje hvalu dejstva so pa tist kar je tep všeč kar ti je dovolj dostopno in nenazadnje tisto kar boš lahka sam vzdrževal to pa kup ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kir motor mislte da je najbolsi cestn 125 kubov pa da je 2007 kubov jst mislm da je aprilia rs 125 ta nova ce mate ksno drugo idejo pa powejte :OK: hvala!!!

daj prvo se nauči pisat, pol pa odpiraj teme :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Nejkota smuči kupi. To gre bolj ko vsaka 125-ka :krneki:

the holy son has spoken :worship: :OK:.... ja samo res grejo, že s totimi veleslalomskimi sem se v svojih najboljših letih peljal okoli 100 kmh po našem belem pohorju, ker so nam merli...vijiš tomosa bi že pustil odzadaj hehe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kir motor mislte da je najbolsi cestn 125 kubov pa da je 2007 kubov jst mislm da je aprilia rs 125 ta nova ce mate ksno drugo idejo pa powejte :OK: hvala!!!

Lahko bi tud kej več napisov kaj iščeš 2takt ali 4takt...Vsak ma svoje prednosti in slabosti,RS125 2006 se zlo lepo pele,pije pa ne glih mau :whistle:

Na voljo maš pa:

Aprilia RS125

Cagiva Mito 125

Riujeu RS2

Derbi GRP125

Honda NSR125

Peugeot XR6

Yamaha TZR125

Zdej se pa sam odloč kaj boš,aja pa tist zgorej so vsi 2takt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš pa 4 takt pa jawaRRS dandyR 125R SS RR :worship: .... nikoli ne crkne (mašina, vse ostalo ja), gre ko kugla, končna 110 kmh, pospešek od 0 do 100- 18,7s, moč motorja: 9kw, gre po vsakem terenu (šoder, blato, sneg, asfalt), s tem da pol 2 dni trokira, motor je ful umirjen in primeren za začetnika: zanaša ga samo čisto malo v levo, ker ma malo vilce zvite , pa trese ga tudi čisto malo, sej itak ti čez čas noga zaspi na stopalki od tresenja tak da pol sploh ne čutiš pa ni panike.... aja pol sprednji amortizer tud včasih dela, včasih je trd ko kamen, kakšen dan pač ma in kak je pri volji... no to je to drugač ostalo pa dela brezhibno...aja pa luči ponavadi ne delajo, pa blinkeri tut bolj tak samo tega itak ne rabiš ne....drugač pa motor vreden nakupa za debile prve kategorije

:lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa honda nsr :naughty:

samo tega ne kupuj, ker to pa je največja jajca od vseh 125k ki sem jih vozil... porazno res... ali pa je bla samo tista tak razštelana :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tega ne kupuj, ker to pa je največja jajca od vseh 125k ki sem jih vozil... porazno res... ali pa je bla samo tista tak razštelana :doze:

js ti nism kriv če si furu razlaman motoor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi tud kej več napisov kaj iščeš 2takt ali 4takt...Vsak ma svoje prednosti in slabosti,RS125 2006 se zlo lepo pele,pije pa ne glih mau :whistle:

Na voljo maš pa:

Aprilia RS125

Cagiva Mito 125

Riujeu RS2

Derbi GRP125

Honda NSR125

Peugeot XR6

Yamaha TZR125

Zdej se pa sam odloč kaj boš,aja pa tist zgorej so vsi 2takt .)

[/quote/]

A yamaha tzr 125 obstaja 2007l.?..drgac je pa usen ce je 4taktn alpa 2 taktn

daj prvo se nauči pisat, pol pa odpiraj teme :headbang:

sory sem bom mau bl potrudu :D

Lahko bi tud kej več napisov kaj iščeš 2takt ali 4takt...Vsak ma svoje prednosti in slabosti,RS125 2006 se zlo lepo pele,pije pa ne glih mau :whistle:

Na voljo maš pa:

Aprilia RS125

Cagiva Mito 125

Riujeu RS2

Derbi GRP125

Honda NSR125

Peugeot XR6

Yamaha TZR125

Zdej se pa sam odloč kaj boš,aja pa tist zgorej so vsi 2takt .)

a pa ni peugeot xr6 50ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooo, poba...očitno nimaš lih pojma o motociklih...2T in pa 4T je OGROOOOOOOMNA razlika, tako, da ti vsekakor nebi blo vseeno, kaj maš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno bi ti lahko od 4T svetoval:

SS (moje mnenje je, da je 125cc športake kupovati brez veze, ker za mukotrpno vožnjo ne dobiš hitrosti, kot jo dobiš na npr. 600cc športakih):

- CBR 125

- Hyosung 125R

Naked:

- MZ RT

- Yamaha YBR

- Daelim Roadwin

- Cagiva Raptor (sicer 2T, ampak zelo zelo hud moped)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SS (moje mnenje je, da je 125cc športake kupovati brez veze, ker za mukotrpno vožnjo ne dobiš hitrosti, kot jo dobiš na npr. 600cc športakih):

uf zdaj pa si ustrelil mimo... 125 2T SS je supeeeer motor za navajanje na 600 in ti lahko nudi tudi velike užitke ;)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno bi ti lahko od 4T svetoval:

SS (moje mnenje je, da je 125cc športake kupovati brez veze, ker za mukotrpno vožnjo ne dobiš hitrosti, kot jo dobiš na npr. 600cc športakih):

- CBR 125

- Hyosung 125R

Naked:

- MZ RT

- Yamaha YBR

- Daelim Roadwin

- Cagiva Raptor (sicer 2T, ampak zelo zelo hud moped)

rabm 125 k tastari kj vec ne dovolju k sm šele 14 let str :headbang: raj bi vidu da je 2t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf zdaj pa si ustrelil mimo... 125 2T SS je supeeeer motor za navajanje na 600 in ti lahko nudi tudi velike užitke ;)

Spodaj sem naštel samo 4T sportake. A je res tistih 100-120km/h vrednih ležanja na tanku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!