Skoči na vsebino

Kir motor nj kupim????(125 ccm,2007 sport)


MeTkO

Priporočene objave

pa če še niste vedl po ta noumu zakonu je da te kapsi ne smejo ganjat k loh da nastane nesreča zard tega!!!!!! :naughty: :whistle:

Dej ti metko ne nabiji pa si rajš triciklčk kupi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje pretiravate... saj niste v GTA igrci... če se odločite da ne boste ustavli in pobegnili policaju mu boste tut pobegnili v prvo stransko ulico pa naprej dokler ga ne bo za vami... težje je edino s policaji na motoristih.. no ampak ni moj point v tem, temveč v tem, da je vso to bežanje brezpredmetno :) ni problem pobegnit ampak zakaj bi sploh bežal, slovenija je kompletno mala, kaj šele mesta, v katerih živite in v katerih se vse takoj zve in ko se zve vam policaj samo pocingla na vratih ali vas kje počaka in je zadeva končana :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa fant če si se odločo bežat pač beži... saj je tvoja stvar nas itak bk (mene vsaj) ostali pa ga tudi pustite na miru pa ne moralizirajte... kaj vas briga če beži saj je njegova stvar... pravi tipičnjaki ste res kaj ste mu fauš če bo pobegno ker vi pa niste pa ste pač dobli kazn? vsak se lahko s svojim življenjem igra in ko si človek nekaj zabije v glavo je popolnoma bvz prepričevat v nasprotno :) če pa ga bodo dobli pa bo dobil vrtoglavo kazen pa se boste pač lahko smejali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bi pa šu v kšno ulico,travnik,njiva kjer kaps neb mogu pridt!!!!!!! :topic: :topic: :topic: :D

Srečno vožnjo z RS125 po njivi :trance_33_sleep:

drugače pa fant če si se odločo bežat pač beži... saj je tvoja stvar nas itak bk (mene vsaj) ostali pa ga tudi pustite na miru pa ne moralizirajte... kaj vas briga če beži saj je njegova stvar... pravi tipičnjaki ste res kaj ste mu fauš če bo pobegno ker vi pa niste pa ste pač dobli kazn? vsak se lahko s svojim življenjem igra in ko si človek nekaj zabije v glavo je popolnoma bvz prepričevat v nasprotno :) če pa ga bodo dobli pa bo dobil vrtoglavo kazen pa se boste pač lahko smejali

Fant je iz Naklega to je zraven Kranja, in kaj če se enkrat zgodi da se lepo mi zbiljski kofetkarji pelemo v Bolerota na pico nasprot pa tale trdokurčni Metko prleti,za njim kolona kapsov in na tisti cesti smo že vsi fasal shimmija in če ga še on pa če ga mal preveč zmeče nas vse pomede :trance_33_sleep: Nej se igra s svojim živlenjem - tam kjer ne ogroža drugih, upam, da se s tem strinjaš.Mislm da mu noben ni fouš sam nihče mu noče nč slabga

Pa ne me zdej napadat, sem navedel zgolj kot primer, sam ne ga pa spodbujat k temu, ker je že tko preveč tega po večjih mestih sploh z Runnercam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje pretiravate... saj niste v GTA igrci... če se odločite da ne boste ustavli in pobegnili policaju mu boste tut pobegnili v prvo stransko ulico pa naprej dokler ga ne bo za vami... težje je edino s policaji na motoristih.. no ampak ni moj point v tem, temveč v tem, da je vso to bežanje brezpredmetno :) ni problem pobegnit ampak zakaj bi sploh bežal, slovenija je kompletno mala, kaj šele mesta, v katerih živite in v katerih se vse takoj zve in ko se zve vam policaj samo pocingla na vratih ali vas kje počaka in je zadeva končana :)

tenx za podporo :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi pa loh se kdo powe kwa je to k majo replice 2007 rs potovalni komp tele nawadne pa ne???in kwa je ta komp ce kdo kj we o njem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi pa loh se kdo powe kwa je to k majo replice 2007 rs potovalni komp tele nawadne pa ne???in kwa je ta komp ce kdo kj we o njem...

gor maš računalnik, pa lcd ekran, da če ti je dolgčas igraš kkšne u izi igrce, če pa pred kapsi bežiš maš pa gps gor, da ti kaže možne izhode pa ozke ulce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi pa loh se kdo powe kwa je to k majo replice 2007 rs potovalni komp tele nawadne pa ne???in kwa je ta komp ce kdo kj we o njem...

Kje si to prebral.Če je smatrano pod "potovalni računalnik" kilometri,ura,štoparica,dnevni kilometri,napetost - to nima samo replica ampak tud navadna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to prebral.Če je smatrano pod "potovalni računalnik" kilometri,ura,štoparica,dnevni kilometri,napetost - to nima samo replica ampak tud navadna.

aha tm na malgaj ah pise za replico da ma potovalni racunalnik nawadna pa pod opremo nc ni meu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor maš računalnik, pa lcd ekran, da če ti je dolgčas igraš kkšne u izi igrce, če pa pred kapsi bežiš maš pa gps gor, da ti kaže možne izhode pa ozke ulce...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :worship:

o po dovgem času ena dobra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!