Skoči na vsebino

Kir motor nj kupim????(125 ccm,2007 sport)


MeTkO

Priporočene objave

sm šele 14 let str

rs 50 torej

Spodaj sem naštel samo 4T sportake. A je res tistih 100-120km/h vrednih ležanja na tanku?

zame je 4T sportak največja bedarija od vsega... ker nimaš nič od njega

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs 50 torej

zame je 4T sportak največja bedarija od vsega... ker nimaš nič od njega

ne ne bom raj obdržu aprilio rs 125 :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obdrzov?

pri 14ih letih maš 125cc rs -ko? pa bi ti novo kupoval?

dej... get real :glare:

ne sm res Ms cist prov

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že maš izpit? Za kolo mislim :headbang:

mam sam za motor itq ne rabm k bom motor registriru pa itq me policajci naujo ustavl ce bom nawadn furu ce me pa ze hocjo ustawt pa loh komot spizdiš za rs 125 :evilgrin: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam za motor itq ne rabm k bom motor registriru pa itq me policajci naujo ustavl ce bom nawadn furu ce me pa ze hocjo ustawt pa loh komot spizdiš za rs 125 :evilgrin: :topic:

haha dream on... :headbang: Si pa strokovnjak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga metko ti imeti bujna fantazija. Z 125ko boš ti policaju bl težko pobegnu k če ma blokade not gre okol 100. Dej si raj kšn suprmoto umisl tko k ma Leban Husqvarno. :worship:

Sej veš kdo sm :naughty: :whistle:

LP Aljaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam za motor itq ne rabm k bom motor registriru pa itq me policajci naujo ustavl ce bom nawadn furu ce me pa ze hocjo ustawt pa loh komot spizdiš za rs 125 :evilgrin: :topic:

:winkiss: :winkiss: :winkiss: sanja svinja kukuruz :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam za motor itq ne rabm k bom motor registriru pa itq me policajci naujo ustavl ce bom nawadn furu ce me pa ze hocjo ustawt pa loh komot spizdiš za rs 125 :evilgrin: :topic:

hehe faca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam za motor itq ne rabm k bom motor registriru pa itq me policajci naujo ustavl ce bom nawadn furu ce me pa ze hocjo ustawt pa loh komot spizdiš za rs 125 :evilgrin: :topic:

hahahahhaha res je, če so peš , če so pa na biciklu pa mogoče. hahahahahah tis pa tut en butnglavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory sem bom mau bl potrudu :D

a pa ni peugeot xr6 50ccm

Ops,moja napaka sm spregledov, sm skoz mislu da obstaja tud 125ccm različica

mam sam za motor itq ne rabm k bom motor registriru pa itq me policajci naujo ustavl ce bom nawadn furu ce me pa ze hocjo ustawt pa loh komot spizdiš za rs 125 :evilgrin: :topic:

Matr si pametn :closedeyes: dej najprej se na rs50,tzr50 ipd navad vozt pa pridob potrebne izkušnje iz prometa da neboš del statistike že pri teh letih,125 ni glih igrača,sploh 2takt če je pa odprta ti je pa nikakor nebi dal v roke :closedeyes: Dost neodgovorni starši, da ti pri teh letih kupjo 125ccm.Ti kr sanjej, da če boš "navadn" furov, da te nebodo ustavl,kontrola nad motoristi je čedalje večja in tud tisti, ki se pelejo po omejitvah dobijo včasih za pihat .) Boš ti spizdiu z RS125 ja, do tapruga ovinka tm pa naravnost akva ? :krneki:

Z 125ko boš ti policaju bl težko pobegnu k če ma blokade not gre okol 100.

Ja,4takt :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa me boli za vas js wem da bi znao furat 125 pa drgac rska 125 gre 130 preblizn ...

Čaki mal a bi znou al znaš. Ne se hecat kle gor a sploh maš ti to aprilijo al sam provociraš folk neki. Je pa res da glede na tvoja leta pa na obnašanje ti še avtomatika neb dau u roke. Kar se pa policajev tiče si pa še mal prezelen da bi take govoru k bi se hitrej ustavu kokr si sploh lohk mislš. Pomoje ti beg tut nep na misel pršu kar je edino pametno saj bi se tisto katastrofalno končalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal a bi znou al znaš. Ne se hecat kle gor a sploh maš ti to aprilijo al sam provociraš folk neki. Je pa res da glede na tvoja leta pa na obnašanje ti še avtomatika neb dau u roke. Kar se pa policajev tiče si pa še mal prezelen da bi take govoru k bi se hitrej ustavu kokr si sploh lohk mislš. Pomoje ti beg tut nep na misel pršu kar je edino pametno saj bi se tisto katastrofalno končalo.

Drgač mam aprilijo rs50 k ma 70 kit not gre pa okol 100-110 pa blokade vn in gianneli izpuh pa drgač kwa ws zanima kwa mi tastari dovoljo kwa mi ne če bi biu vš froc alpa kj bi reku zato bodte usi tih pa k praws da neb na beg pomislu a ti je bol da plačaš kazen al ne dobr če te ujamejo je pizdarija sam bi pa šu v kšno ulico,travnik,njiva kjer kaps neb mogu pridt!!!!!!! :topic: :topic: :topic: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš na motorju tablco se ti itak ne splača bežat k bo policaj najprej registrsko napisou še preden se bo za tabo pognou. Tko da če vozš s tablco obvezno ustavi(mene so glih ta mesc ustavli na kontrolo tko da te dostkrat policaj ustavi tud če je videt use OK). Če pa že mislš bežat 1. kot 1. daj tablco dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš na motorju tablco se ti itak ne splača bežat k bo policaj najprej registrsko napisou še preden se bo za tabo pognou. Tko da če vozš s tablco obvezno ustavi(mene so glih ta mesc ustavli na kontrolo tko da te dostkrat policaj ustavi tud če je videt use OK). Če pa že mislš bežat 1. kot 1. daj tablco dol...

ok tenx :worship: saj edn k ga ne mot kwa js delam!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če še niste vedl po ta noumu zakonu je da te kapsi ne smejo ganjat k loh da nastane nesreča zard tega!!!!!! :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je že lep čas(upoštevaje gor dol), vrjem pa, da so ti policaji tamal problem.

Zapletlo se bo, ko boš bil udeležen v nesreči (seveda se teb to ne more zgodit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka bi te lovil če maš tablco gor če se boš pa spomnu pa jo dol dau jim pa tud neboš spizdu pa se lohk peleš ko rossi

kr boš mel isti problem ko on z stonerjem teb bo šla 170 njim pa ene 230 s tem da tacajt da ti dobiš 170 not bojo ži pred tabo pa na sploh se znajo furat hitr kr so treniran

aja pa tank jim dlje zdrži hm ka še aja

lohk pokličejo še 10 avtov pa te obkolijo lohk pa sam se furajo za tabo pa čakajo da se zvrneš kar se boš prejkoslej

še nasvet fukn motor stran pa se s biciklom furi če hočeš bit živ pa ni stroškov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vešda lohk morš met one gume dunlop police destrojer ko lohk železne špice vn porineš da grabi na terenu pa vgratiš si acme pocket rocket launcher za usak slučaj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!