Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Vse, ki ste planirali se udeležiti srečanja na Gorenjskem obveščam, da zaradi slabe vremenske napovedi srečanje PRELOŽIMO na naslednjo nedeljo, to je 21. septembra.

Vem, da boste nekateri menili, da niste iz cukra, in da par kapelj ni ovira, pa sem vseeno mislim, da se ne gremo ravno srečana extremistov. Planirana je pretežno planinska panoramska vožnja, ki pa v dežju to ni to...

Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se da tudi 21.9. ne bo nič boljše vreme. :wacko: Na 10 dnevni napovedi kaže dež!!!

Sicer pa piše tudi, da je velika možnost spremembe. Upam na najboljše!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se da tudi 21.9. ne bo nič boljše vreme. :wacko: Na 10 dnevni napovedi kaže dež!!!

Sicer pa piše tudi, da je velika možnost spremembe. Upam na najboljše!!

Lp! Iztok

Letos so tako za vse vikende napovedovali slabo, pa se je na koncu le dalo kak ovinek nardit! Samo v pravo smer je bilo potrebno krenit.

Kar se pa 10 dnevnih napovedi tiče, vedno zadnja dva dneva napišejo oblačno in dež. Smo potem spremembe na bolje toliko bolj veseli.

Glede srečanja- če sem ga v kamen s tem prestavljanjem, potem se že v naprej opravičujem! Če bil človek vedež, potem ne bi bil revež!

Samo slabše kot za v nedeljo pa že skoraj ne morejo napovedat! Sneg na 1200 m bo do druge nedelje sigurno skopnel!

In tisti, ki to nedeljo ne morejo, bodo drugo mogoče le našli čas. Pustimo se presenetit!

Bi pa prosil, da do petka potrdite udeležbo vsi, ki mislite prit.

Lp Bogdan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos so tako za vse vikende napovedovali slabo, pa se je na koncu le dalo kak ovinek nardit! Samo v pravo smer je bilo potrebno krenit.

Kar se pa 10 dnevnih napovedi tiče, vedno zadnja dva dneva napišejo oblačno in dež. Smo potem spremembe na bolje toliko bolj veseli.

Glede srečanja- če sem ga v kamen s tem prestavljanjem, potem se že v naprej opravičujem! Če bil človek vedež, potem ne bi bil revež!

Samo slabše kot za v nedeljo pa že skoraj ne morejo napovedat! Sneg na 1200 m bo do druge nedelje sigurno skopnel!

In tisti, ki to nedeljo ne morejo, bodo drugo mogoče le našli čas. Pustimo se presenetit!

Bi pa prosil, da do petka potrdite udeležbo vsi, ki mislite prit.

Lp Bogdan

Jaz sem zraven to al pa naslednjo nedelo ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva zdej dogaja?

Nič kaj pametnega. :whistle:

Upam, da nam uspe še letos kaj skupaj pridet. :krneki:

Čeprav z avtom, ampak bi vas bil vseh zelo vesel. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos so tako za vse vikende napovedovali slabo, pa se je na koncu le dalo kak ovinek nardit! Samo v pravo smer je bilo potrebno krenit.

Kar se pa 10 dnevnih napovedi tiče, vedno zadnja dva dneva napišejo oblačno in dež. Smo potem spremembe na bolje toliko bolj veseli.

Glede srečanja- če sem ga v kamen s tem prestavljanjem, potem se že v naprej opravičujem! Če bil človek vedež, potem ne bi bil revež!

Samo slabše kot za v nedeljo pa že skoraj ne morejo napovedat! Sneg na 1200 m bo do druge nedelje sigurno skopnel!

In tisti, ki to nedeljo ne morejo, bodo drugo mogoče le našli čas. Pustimo se presenetit!

Bi pa prosil, da do petka potrdite udeležbo vsi, ki mislite prit.

Lp Bogdan

Res ,da pravih bikerjev dežne kaplje ne motijo pa vendar mislim da je bila prestavitev srečanja edina pametna poteza. Romantične užitke ob kapljanju dežja po vizirju lahko doživlja vsak sam, druženje v takem vremenu pa bi bilo za večino prej muka kot užitek, sploh glede na začrtano furo.

Verjetno v nedeljo tudi meni uspe, vsekakor udeležbo potrdim do petka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva zdej dogaja?

Primorci se bomo rajš za drug teden prpravli...jutri slabo kaže...čeprav bi se kr usedu na bike in se odpelov, sam tle je 13 stopinj, dež in burja....brrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva zdej dogaja?

Sem stal v garaži in gledal enkrat skozi okno in drugič v usran motor. Najraje bi kozka kar na dež postavil, da bi se muhe odmočile!

Neusmiljeno pada, dolgi rokavi so že skoraj nuja. Megle so do vznožja Stola. 11 stopinj kaže termometer na oknu.

Od jutrišnjega dne nebi imeli kaj prida! Sem se kar prav odločil!

V upanju na boljše vreme bo treba pregurati naslednji teden (po dopustu je vedno hudičevo dolg!)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem stal v garaži in gledal enkrat skozi okno in drugič v usran motor. Najraje bi kozka kar na dež postavil, da bi se muhe odmočile!

Neusmiljeno pada, dolgi rokavi so že skoraj nuja. Megle so do vznožja Stola. 11 stopinj kaže termometer na oknu.

Od jutrišnjega dne nebi imeli kaj prida! Sem se kar prav odločil!

V upanju na boljše vreme bo treba pregurati naslednji teden (po dopustu je vedno hudičevo dolg!)

Lp

Dobro da smo prestavl dans smo diplomate kr dobr namocil strgal nekaj jader padel jambor zdrobljen glezenj razbite arkade itd.Jutr rajs mal pocijem ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Varaderovci,

Res, da me je moja mala princeska dokaj okupirala, ampak majice imam že nekaj časa gotove, samo sem čakal, da se na kakšnem srečanju dobimo.

Sem bil pa zadnje 2 tedna na dopustu, zato nisem nič prebiral kaj se dogaja.

Tistim, ki ste mi poslali naslov v p.m. bom poslal majice po prevzetju.

Lp, Vulcan

p.s.: pa še naša nova Varadero članica

post-593-1221568069_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Varaderovci,

Res, da me je moja mala princeska dokaj okupirala, ampak majice imam že nekaj časa gotove, samo sem čakal, da se na kakšnem srečanju dobimo.

Sem bil pa zadnje 2 tedna na dopustu, zato nisem nič prebiral kaj se dogaja.

Tistim, ki ste mi poslali naslov v p.m. bom poslal majice po prevzetju.

Lp, Vulcan

p.s.: pa še naša nova Varadero članica

Čestitam Vulkan za luštkano hčerkico.

Navadi jo na vonj po bencinskih hlapih in ljubezni do motorjev.

Sam imam dve hčerki in enega sina tako, vsaj eden upam, da to ljubezen povzame po meni :)

A imaš kakšno slikico kako majice izgledajo in ali bo kaka na prodaj tudi zame :)

Naslov ti lahko PM-jam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Varaderovci,

Res, da me je moja mala princeska dokaj okupirala, ampak majice imam že nekaj časa gotove, samo sem čakal, da se na kakšnem srečanju dobimo.

Sem bil pa zadnje 2 tedna na dopustu, zato nisem nič prebiral kaj se dogaja.

Tistim, ki ste mi poslali naslov v p.m. bom poslal majice po prevzetju.

Lp, Vulcan

p.s.: pa še naša nova Varadero članica

Odlicno upam da se mas moj naslov !Se pa pridruzujem cestitkam predhodnika !

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Varaderovci,

Res, da me je moja mala princeska dokaj okupirala, ampak majice imam že nekaj časa gotove, samo sem čakal, da se na kakšnem srečanju dobimo.

Sem bil pa zadnje 2 tedna na dopustu, zato nisem nič prebiral kaj se dogaja.

Tistim, ki ste mi poslali naslov v p.m. bom poslal majice po prevzetju.

Lp, Vulcan

p.s.: pa še naša nova Varadero članica

Vulkan najprej čestitke! vidim, da jo lepo navajaš!

Da ne boš v dvomih, kako majice potalat: Srečanje naj bi bilo v nedeljo 21. pri meni. Poglej par strani nazaj!

Upamo na spodobno vreme!

Lp, raza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vulkan najprej čestitke! vidim, da jo lepo navajaš!

Da ne boš v dvomih, kako majice potalat: Srečanje naj bi bilo v nedeljo 21. pri meni. Poglej par strani nazaj!

Upamo na spodobno vreme!

Lp, raza

Zgleda, da bo lepo, sončno z malo oblaki!! :010 :010 Upam, da bo zdržalo!!

Vulcan, lepo!! A pride zraven? Bi jo rad videl v kombinizonzu!! :lol1:

Lepo se imejte!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bo lepo, sončno z malo oblaki!! :010 :010 Upam, da bo zdržalo!!

Vulcan, lepo!! A pride zraven? Bi jo rad videl v kombinizonzu!! :lol1:

Lepo se imejte!

Lp! Iztok

Ma bo zdrzal Raza narocu lep soncen dan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok fantje in dekleta! Tokrat zgleda, da vreme BO. Ne bo prav vroče, bo pa za zdržat!

Plan ostaja nespremenjen! Zbor nekje okoli 10. ure na lokaciji N46 24.349 E14 05.875 ,kdor pa se poslužuje karte naj pogleda priloženo sliko:

Ker so vaše poti do mesta srečanja različno dolge vas bomo seveda počakali tam nekje do 12 ure. Potem gremo na panoramsko vožnjo:

Zaradi lažje organizacije, bi vas prosil, da vsaj do petka zberemo približno število udeležencev. Kdor pozna koga, ki ne bere teh strani, pa fura varo (transalpko)naj ga povabi v mojem imenu. Skratka VSI STE PRISRČNO VABLJENI!

Sladko presenečenje:

Lp Bogdan & Irena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

žal vare nimam več, natrgane hrbtne mišice mi ne dovoljujejo pridet niti s sposojeno, sem pa omenil dvema kolegoma (skor tako dobra družba k jest :lol1: :kva2: :fight2: ), ki jih malce mika.....bom sporočil v njunem imenu.

Ps......tistele kremšnite kljub vremenski obetajo velik obisk :rolleyes:

Obeti

V soboto in nedeljo bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno rahlo deževalo. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severni do severovzhodni veter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

žal vare nimam več, natrgane hrbtne mišice mi ne dovoljujejo pridet niti s sposojeno,

Ti dovolimo priti na kremšnito tudi z štirikolesnim prevozom, če le lahko! Pa klegov na Varah nesmeš doma pozabt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender: Jest se prijavljam - pridem u nedeljo!

Če kdo vidi u nedeljo več klepetajočih babnic na kupu, naj jih prijazno naprosi da se razidejo - da za sigurno ne bo dežja :naughty:

:010

Oblekli se bomo toplo in akcija :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

žal vare nimam več, natrgane hrbtne mišice mi ne dovoljujejo pridet niti s sposojeno, sem pa omenil dvema kolegoma (skor tako dobra družba k jest :lol1: :kva2: :fight2: ), ki jih malce mika.....bom sporočil v njunem imenu.

Ps......tistele kremšnite kljub vremenski obetajo velik obisk :rolleyes:

Kaj si pa delal??

Pa sej lahka prideš s to tvojo novo "škropilnico"tudi, :lol1: :lol1:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!