Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Obilo zdravja, sreče, lepih in varnih kilometrov tudi iz Braslovč želiva

Iztok in Magda

P.s. in, da se čimvečkrat vidimo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa vsem Varadero riderjem za take lepe želje tudi jaz Vam želim veliko veliko srečnih km lepih voženj lepih doživetij pa še da bi se zmeraj srečevali z nasmehom na obrazih in s stiskom rok razšli

Darko Tanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa vsem Varadero riderjem za take lepe želje tudi jaz Vam želim veliko veliko srečnih km lepih voženj lepih doživetij pa še da bi se zmeraj srečevali z nasmehom na obrazih in s stiskom rok razšli

Darko Tanja

Srečno in zdravo 2009, veliko varaderovih srečanj in še več srečno prevoženih kilometrov želiva Nadja in Zdravko iz Vrhnike :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz bom namesto mopeda nekaj časa raje tole počel! :naughty:

Pi*** imate lepo vreme. mi pa prejšnji teden tako sranje. :headbang:

Srečo želim vsim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim pozdravček če je morda kdo zainteresiran za obisk moto sejma v Padovi naj Vam povem da naš klub organizira obisk in če se kdo želi pridružit veselo vabljen :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim pozdravček če je morda kdo zainteresiran za obisk moto sejma v Padovi naj Vam povem da naš klub organizira obisk in če se kdo želi pridružit veselo vabljen :OK: :OK: :OK:

A z motorji? :naughty: :krneki:

Tud z avtobusom bi blo zanimivo, če bo pa lep vreme pa z mopedom dol. Sam de nov megle, ker tam še tič po tleh hodjo k je taka megla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim pozdravček če je morda kdo zainteresiran za obisk moto sejma v Padovi naj Vam povem da naš klub organizira obisk in če se kdo želi pridružit veselo vabljen :OK: :OK: :OK:

Mal več detajlov da vem planirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se opravičujem za nepopolne podatke v Padovo se gre z busom in sicer sobota 17 1 09 štarta se izpred kluba Vaški boysi v domžalah mislim da okoli pol štirih zjutraj lahk se pa zmenimo da se nam pridružite tudi ob poti lp :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj srečno. Po mojih podatkih se splača it letos v Verono in ne Padovo, saj se vse skupaj seli dol. Če je le možno pejte v petek, ker je sobota buum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede sobote je tako da je treba bit tam takoj ko se odpre, itak v 4 urah pregledaš čist vse na easy in ko se začne gužva ti že spizdiš nazaj.

Mi smo to prakticirali zadnja leta pa se je kar obneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil odsoten, vam danes vsem skupaj želim srečno, zdravo in veselo 2009, čeprav z zamudo, pa vendar iz srca. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj srečno. Po mojih podatkih se splača it letos v Verono in ne Padovo, saj se vse skupaj seli dol. Če je le možno pejte v petek, ker je sobota buum.

Teoretično se da videt oba sejma! Zgodaj zjutraj v Verono (ob 9.00 na vratih) pol pa nazaj grede še Padovo, ker je itak ob poti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično se da videt oba sejma! Zgodaj zjutraj v Verono (ob 9.00 na vratih) pol pa nazaj grede še Padovo, ker je itak ob poti!

Jest mal za petek računam, če je kakšen interesent, mam plac v avtu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še kakih 10+ motoristov pa razmišljamo o Münchenskem IMOT-u.

Radi bi se pridružili že kaki skupini vendar, če ne bo drugače bomo verjetno sami organizirali prevoz. Bi bilo med vami kaj interesa za to? Ali pa ima kdo tudi že rešitev za nas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še kakih 10+ motoristov pa razmišljamo o Münchenskem IMOT-u.

Radi bi se pridružili že kaki skupini vendar, če ne bo drugače bomo verjetno sami organizirali prevoz. Bi bilo med vami kaj interesa za to? Ali pa ima kdo tudi že rešitev za nas :)

veš da se bo najdlo kje kej prostora na busu sej je do takrat še dost časa meni osebno gor ni všeč tko da ne grem ko pa kako info slišim te pa obvestim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste se od mraza vsi poskrili okoli peči.

Jaz sem danes naredil eno krajšo furco, malce offroada, malce asfalta sam kurc ko so mi očala zamrznila in sem moral zaključit event.

-12 je pa le malce hladno :naughty:

post-311-1231683185_thumb.jpg

post-311-1231683650_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste se od mraza vsi poskrili okoli peči.

Jaz sem danes naredil eno krajšo furco, malce offroada, malce asfalta sam kurc ko so mi očala zamrznila in sem moral zaključit event.

-12 je pa le malce hladno :naughty:

Več ali manj smo na toplem..... :grim ...vsaka ti čast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-20301-1231700827_thumb.jpgDanes fantastična turca po moto zboru v Lučeniku pri Gorici. Jasno, sončno cca 8 stopinj :worship: .

Evo ena fotka iz zbora, od cca 200 motorjev sam 3 Vare :ninja: post-20301-1231700929_thumb.jpg Ta na slik ni moja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!