Skoči na vsebino

kako ste zadovoljni z delom moderatorjev


katero oceno bi dali našim moderatorjem?  

79 članov je glasovalo

  1. 1.

    • 1
      16
    • 2
      7
    • 3
      11
    • 4
      19
    • 5
      26


Priporočene objave

Kolk pik češ? :winkiss:

Na merkatorjevi kartici 150, na tuševi 200, pri baumaxu pa vaše itak ne velajo.

ja pa one 4 v vozniški vam menjam za 4 pire :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne talamo svojih ampak jih poberemo unim, ki jih zarad doseženih 100 pik vržemo s foruma :P :naughty:

BremzPenzl, a nima TUŠ zvezdic? Tistih ti lahko ene par doniram, ampak tiste vozniške pa kar obdrži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bila petica, pa imam 10% opozoril. Kritika (tisti manjko do petice) leti na dejstvo da sploh ne vem, kje sem ga us.al da sem dobil opozorilo.

Klikni na tistih 10 % in izvedel boš ..... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klikni na tistih 10 % in izvedel boš ..... :trance_33_sleep:

Nena se zaj vun vleči, saj vemo kak je...

Zaj pa ti razloži zakaj maš samo 3 zvezdice, a nisi dovolj pridna?

Povej kdaj boš mela All inclusive :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

od 30 % opozoril sn samo enkrat dobo upravičeno, pa še to sn se hecal tak ko ponavadi....pol pa ker pač humorja ne razumejo me vržejo v banovce za par dni, pa procente nabijejo :BUA: ...ne bo nič več kot dvojka, edino k0cija morn pohvalit, on pa je res najjači od vseh moderatorjev, če prav ga včasih malo jezimo (da ma kaj za delat), sploh v temah med 125-karji, vendar mirno rešuje in ne zapira tem predn se strasti ne umirijo in vsak vsakemu ne pove svojega...k0ci- čista petka(ne glede na to, da tu pa tam malce virtualno, besedno, ostro obračunavava hehe) :worship:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem sem jim pripisal en špon! :naughty:

Predvsem zato, ker izbrišejo kakšno objavo, ki je čisto v konktekstu in za katero pisec ne dobi pojasnila zakaj je bila izbrisana :ninja: Mogoče mam zato zmeraj manj objav :blush: :devil: :yea1: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

!!Provokator!! Evo...je že minilo kar nekaj cajta in zdaj pridem in vidim to kar je napisal ČLOVEK (zelo pametn ,edini pametn) in se strinjam z njim ! Ne morem vrjeti popolnoma se strinjam z tabo

TI SI NAŠ !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!