Skoči na vsebino

Virtualna kadilnica


xr800

Priporočene objave

To je noro, kak me je danes zgrablo, da bi si po devetih letih čike kupu. Še zdaj mi ni čisto jasno, zakaj si jih nisem.... :hmm:

Kurc, si ga bom pa vsaj tu prižgal. :smoke:

10 let sem jih kadil, dobri 2 škatli dnevno... :wub: Ja, lepi časi so bili to. :)

Mehki Marlboro 100 s? Mmmmmmm, njami....... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarajevska Drina ... nostalgija iz Bileće :smoke:

Smo se v vojski palili, da je v Sa-Drini tobak iz Marlboro (mehka pakunga)....Jebi ga, če ni bilo penezov za Marlboro....Ja pa škija je tud šla v promet (Hercegovci so bili zakon s tistimi svojimi škatlami za srajce, v katerih je bilo do vrha polno rumene škije.... oči ti je pometalo iz jamic, ko si potegnil tako ročno zvit cigaretek... :eek: )

post-6744-1189504284.jpg

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrešam pa tud Moravo (zeleno brez filtra) in s tem tudi full rumene prste :smoke: ... si samo sfrcal, da je ugasnu in si ga zataknu za šajkačo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je to isto sranje, samo drugo pakovanje.Virtualnega bom pa tud jst enga,ker sem se včlanu v klub seronj... :worship:

(mikimiškapress?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dobrih 14 letih brez bi mi pa zdaj tak en virtualni Lucky Strike pasal ... (kok ma pa LS en prijeten vonj...) :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Može curo......

ja sj.. zdj pa moje okol talaš :closedeyes: ... bom pa eno smotko naredu :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dobrih 14 letih brez bi mi pa zdaj tak en virtualni Lucky Strike pasal ... (kok ma pa LS en prijeten vonj...) :rolleyes: :rolleyes:

Izvoli

post-5138-1189520299_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj.. zdj pa moje okol talaš :closedeyes: ... bom pa eno smotko naredu :smoke:

A jebi ga Mausi, pa saj sam veš kak "Dobiš" paše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!