Skoči na vsebino

Mk Beloglavi orli


vismaior

Priporočene objave

dne 8,8,2007 sem bil na 1srečanju mk Black Wings prekmurje /kjer sem opazil tudi člane mk Beloglave Orle/nekje med krožno vožnjo je bil eden njihov član vpleten v manjšo nesrečo(ne po njegovi krivdi) :unsure: njegova sopotnica je bila potrebna manjše zdravniške pomoči ki jo je nudila moja sopotnica(obveze na roki) :naughty: seveda je tudi pomagal eden od organizatorjev( Black Wings) :worship: z kratkim pogovorjem udeležencem nesreče sem ugotovil da je član Beloglavih Orlov iz Mariborja ki so ga pustili sami na kraju dogodka :headbang: :headbang:( kar me je tako razkurilo da sem se odločil napisati to in malo pokritizirati) ko sem se vrnil na kraj srečanja sem ostale člane opazil z predsednikom vred na čelo kako se mastijo z hrano in jih boli kurac kaj se je zgodili z njihovim članom :unsure: :unsure: :unsure: HVALA ZA TAKŠEN MK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAUUUU še en klub za katerega še nikoli nisem slišal :headbang:

PS: mogoče pa ni nobeden nudil prve pomoči ker niso bili usposobljeni, dandanes pa te za nepravilno dano prvo pomoč lahko kdo toži :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem ampak delam seznam ker bom začel našitke zbirat :evilgrin: jih maš kaj viška za menjat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, vidva hard klubovca.

Zbirajta zalepke in nalepke po mili volji, samo ne tu notri razpravljati o številčnosti motoklubov in frakcij v SLO.

Če imata povedati kaj o Beloglavih orlih, lahko,

sicer pa ššššc v kot, klečat.

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, vidva hard klubovca.

Zbirajta zalepke in nalepke po mili volji, samo ne tu notri razpravljati o številčnosti motoklubov in frakcij v SLO.

Če imata povedati kaj o Beloglavih orlih, lahko,

sicer pa ššššc v kot, klečat.

:nono:

razumem herr moderator :worship: in se vračam na temo:

Beloglavi orel se vrača v Kalifornijo

Los Angeles - Prvič po več kot 50 letih je par beloglavih orlov na otoku Santa Cruz ob kalifornijski obali izvalil mladiča. Znanstveniki pravijo, da je to prvo uspešno parjenje po štiriletnih prizadevanjih, da beloglavega orla vrnejo na ta južnokalifornijski otok.

"Začelo se je novo obdobje za otoke," je dejal David Garcelon, predsednik Inštituta za preučevanje divjih živali. Sicer pa so imeli znanstveniki več razlogov za praznovanje, saj so na otoku odkrili še drugo gnezdo, v katerem so od 28. marca opazili orlovo samico, ki najbrž vali jajce. Beloglavi orel je včasih preletaval otoke kalifornijske obale, vendar je v 60. letih minulega stoletja izginil zaradi onesnaževanja z nevarnim pesticidom DDT. Pesticid, ki je zdaj prepovedan, je namreč uničeval jajčno lupino. (STA/Foto Reuters)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dne 8,8,2007 sem bil na 1srečanju mk Black Wings prekmurje /kjer sem opazil tudi člane mk Beloglave Orle/nekje med krožno vožnjo je bil eden njihov član vpleten v manjšo nesrečo(ne po njegovi krivdi) :unsure: njegova sopotnica je bila potrebna manjše zdravniške pomoči ki jo je nudila moja sopotnica(obveze na roki) :naughty: seveda je tudi pomagal eden od organizatorjev( Black Wings) :worship: z kratkim pogovorjem udeležencem nesreče sem ugotovil da je član Beloglavih Orlov iz Mariborja ki so ga pustili sami na kraju dogodka :headbang: :headbang:( kar me je tako razkurilo da sem se odločil napisati to in malo pokritizirati) ko sem se vrnil na kraj srečanja sem ostale člane opazil z predsednikom vred na čelo kako se mastijo z hrano in jih boli kurac kaj se je zgodili z njihovim članom :unsure: :unsure: :unsure: HVALA ZA TAKŠEN MK

ja, in?

saj če je bla krožna vožnja in fulfolka, valda da se bo človek sam znašel, al ne?

... ... ..

al naj zraven svi poklapani stojijo in jokcajo "Bogi bogi kolega sočlan kluba mi smo bogi bogi bogi"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega sočlan kluba mi smo bogi bogi bogi

O čem je zdaj govora, o "mk beloglavi orli" al "mk mi smo bogi bogi bogi"? :?

No, ampak saj vseeno, hotel sem povedat, da se mi pri klubskem našitku beloglavih orlov najbolj dopade riba (po moje skuša), ki jo orel nosi v svojih ostrih, meso trgajočih krempljih in ki ponazarja, da brez narave ni življenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta padec je moral biti nekje na koncu kolone...? Sam sem namreč vozil v drugi polovici nekje, pa ne vem za njega. Niti po končani vožnji ni bilo kake informacije o padcu. Je pa pričakovati, da bi s ponesrečenim ostal vsaj en član kluba, ostali pa peljejo naprej. Sta se zapletla v gužvi, ali kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, in?

saj če je bla krožna vožnja in fulfolka, valda da se bo človek sam znašel, al ne?

... ... ..

al naj zraven svi poklapani stojijo in jokcajo "Bogi bogi kolega sočlan kluba mi smo bogi bogi bogi"...

hej ti pa bi lahko bil kar njihov član (ali si že njihov :whistle: :whistle: )pa valjda boš se pozanimal kje je kakšen član ali tudi sam študiraš kako se ga boš nažr mastne hrane :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAUUUU še en klub za katerega še nikoli nisem slišal :headbang:

PS: mogoče pa ni nobeden nudil prve pomoči ker niso bili usposobljeni, dandanes pa te za nepravilno dano prvo pomoč lahko kdo toži :whistle:

tudi to je mogoče ali pa so se bali da bi kdo tisti čas shujšal :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Pervy... Ves kolk jih je, za katere se nisi slisal...

za njih pa je tak bolši da nisi slišal :headbang: :headbang: :naughty: :naughty: še manj pa da jih bi osebno poznal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk jaz vem, je pri MK-jih tako pravilo, da morajo vsi sledit predsedniku... :naughty:

če je predsednik lačn morjo vsi it žret (lačni al siti, nema veze red je red..) :worship:

če pa predsenik pade, morajo padnt tudi vsi ostali... :evilgrin:

toti ki je vsipo, je ziher neki pripravnik, da je padno brez dovolenja predsednika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti ki je vsipo, je ziher neki pripravnik, da je padno brez dovolenja predsednika...

:lol1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bilo potem z njim? Mogoče pa je vozil zadnji iz tistega kluba, pa ni nihče videl, da je padel.. Samo po neki logiki, ko so se ustavili, pa ga pogrešili, bi ga lahko šli nazaj iskati. Kaj če bi bilo kaj hujšega, pa ležal za cesto ves polomljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo po neki logiki, ko so se ustavili, pa ga pogrešili, bi ga lahko šli nazaj iskati.

Ni tu neke logike, ker so člani že rahlo v letih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk jaz vem, je pri MK-jih tako pravilo, da morajo vsi sledit predsedniku... :naughty:

če je predsednik lačn morjo vsi it žret (lačni al siti, nema veze red je red..) :worship:

če pa predsenik pade, morajo padnt tudi vsi ostali... :evilgrin:

toti ki je vsipo, je ziher neki pripravnik, da je padno brez dovolenja predsednika...

Točno tako. Ko so bili pri nas na srečanju jih je skomandiral kot froce. Bi pa predsednik bolj težko okoli padel, ker se vozi na triciklu. :D

post-9142-1189793893_thumb.jpg

post-9142-1189793941_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj!

jaz sn tud bil na tistem srečanju in sem član beloglavih orlov.in kolko jaz vem ni padno noben od naših-ker sn bil na krožni vožnji pa nisn nič opazo

je pa res da se takrat nismo peljali skupaj ampak mešano.če je že pado kakšen član je mogo prit na srečanje naknadno in mi nismo za njega sploh vedli da je prisotn

pa predsednik nas nikol ne komandira-vsak gre ali pride kdaj mu paše-ni problema-med nami vlada demokracija-pelji se kdaj z nami pa boš vido

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Soditi in polemizirati o manjši nezgodi vašega člana ne morem, ker nisem bil prisoten in ne vem kaj se je v resnici zgodilo.

Kaj se tiče komandiranja vašega predsednika, pa je takrat bilo res slišati tako kot sem napisal. Moram povedati tudi to, da nekatere izmed vas poznam in ste prav ok. Včeraj sem večjo skupino *orlov* srečal v Lenartu in, če bo kdaj priložnost se vam vsekakor pridružim na kakšni furi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaki senilni lačni pa vedno :lol1:

jao jao ime MK-ja pove vse :closedeyes:

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej šokac zdaj pa te ne razumem

1. Želel sem samo povedati, da osebno nisem bil tam in o pripetljaju ne morem soditi. Če je bilo tako kot praviš, je vsako grajanje upravičeno. Je pa res, da ima vsaka medalja dve plati. In ravno zato, ker druge plati osebno ne poznam, ne želim polemizirati.

2. Da njihov predsednik rad skomandira sem slišal na svoja ušesa in pri tej trditvi ostajam.

3. Da nekatere izmed njih poznam in so OK, je pa tudi res.

4. Da bi se z njimi tudi zapeljal, če bi bila proložnost pa tudi ne vidim razloga zakaj se ne bi. Je pa res, da se skupaj ne bi daleč peljali, ker mislim, da vsi vozijo drek pumpe. :D :whistle:

Misliš, da so v ostalih moto sekcijah ali MK sami vredu in dobri motoristi? Mislim po človeški plati.

Fajn bodi in se ne jezi. :yea1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!