Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

ejla klapa,

sam če bodo pa barve 2010 takele kot so v priponki, bo treba kr novo nabavt...

me prov zanima kolko bo ta special edition kostal...

2010-Kawasaki-Ninja250Rf.jpg

Kolk kej pricakujete da bo nova v letu 2010, zdej je special adition okrog 4100?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gume itak praktično vsi menjajo...no, vsaj kdor ima sebe rad.

Zanima me, če kdo ve, kje bi se dal dobit nasilce za kovček za ta motocikel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mal sem se z aluminijem igral, pa je nastalo nekaj, kar drastično zmanjša zračni upor motocikla, tako da je končna hitrost sedaj 280km/h, tako da lahko prehitim vsakega SS 600...

...kdor pa to verjame, mu lahko povem, da je le šala. Haha, pa sem vas.xD

Aja, najbolj pri vsem pa je, da lahko originalni blatnik in nosilec tablice kadarkoli privijem nazaj. Torej: nič rezanja originalnih delov.

post-10482-125942324833_thumb.jpg

post-10482-125942326173_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav

Kmalu bo nova sezona tukaj in ker imam izpit za 25 kw sem se odločil da letos kupim nekaj močnejšega. V izbor je prišla ninja 250 ker je tudi edini športnejši motor v 250 razredu poleg aprilije rs 250. Zdaj pa me zanima glede ninje: Lastniki pravjo da je konča okol 160, mene pa zanima kako ta ninja sploh potegne, ker sem slišal da do 120 km/h vleče v redu potem pa zelo počasi dalje do 160. Zanima me tudi če se da znižat krmilo ali pa se kupi novo da je potem položaj malo nižji in športnejši, ker mi orginalni položaj na ninji ne paše najbolj saj je bolj potovalni.Zanima me pa še ali obstaja kakšen kit ali pa kakšen drug način povečanja moči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da mas zdj 125 yamaho, je ninja usejn velik močnejš. Glede končne ti pa ne vem povedat, sam kukr vem je kr mal več kukr 160, pa pr 120 še zmer čist dobr vleče če si sam gor... Aprilio rs 250 pa definitivno ne morš vozt z 25kw izpitom če si si to zamislu ker ma neki čez 40kw :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Kmalu bo nova sezona tukaj in ker imam izpit za 25 kw sem se odločil da letos kupim nekaj močnejšega. V izbor je prišla ninja 250 ker je tudi edini športnejši motor v 250 razredu poleg aprilije rs 250. Zdaj pa me zanima glede ninje: Lastniki pravjo da je konča okol 160, mene pa zanima kako ta ninja sploh potegne, ker sem slišal da do 120 km/h vleče v redu potem pa zelo počasi dalje do 160. Zanima me tudi če se da znižat krmilo ali pa se kupi novo da je potem položaj malo nižji in športnejši, ker mi orginalni položaj na ninji ne paše najbolj saj je bolj potovalni.Zanima me pa še ali obstaja kakšen kit ali pa kakšen drug način povečanja moči?

Če imaš res 25kW izpit ti priporočam, da si kupiš nekaj večjega in zablokiraš na 25kWm ker lahko zmerej daš tisto blokado ven in imaš ta prav motor. Tele Ninje se boš glih tok hitr naveličou kt si se 125ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš res 25kW izpit ti priporočam, da si kupiš nekaj večjega in zablokiraš na 25kWm ker lahko zmerej daš tisto blokado ven in imaš ta prav motor. Tele Ninje se boš glih tok hitr naveličou kt si se 125ke.

Ja sej bi naredil tak sam če je pa zdaj ta novi zakon ki to prepoveduje. Pol tudi ne morem kupit naprimer r6 in jo zablokirat. Sej ta ninja 250 se men tud ne dopade najbolj ampak kaj čem če ni drugega kot pa to. Ostanejo mi še pol razni ktm-ji sam supermoto mi glih ne diši. Razn če se kje mogoče najde še kakšna cbr 250 rr ampak dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej bi naredil tak sam če je pa zdaj ta novi zakon ki to prepoveduje. Pol tudi ne morem kupit naprimer r6 in jo zablokirat. Sej ta ninja 250 se men tud ne dopade najbolj ampak kaj čem če ni drugega kot pa to. Ostanejo mi še pol razni ktm-ji sam supermoto mi glih ne diši. Razn če se kje mogoče najde še kakšna cbr 250 rr ampak dvomim.

Prej si napisal, da imaš 25kW izpit, si mislu 35kW? Ker če imaš veljaven 25kW izpit potem seveda lahko kupiš R6 in jo zablokiraš, nov zakon ne spremeni ničesar.

Če pa imaš 35kW potem tale Ninja 250 ni slaba odločitev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej si napisal, da imaš 25kW izpit, si mislu 35kW? Ker če imaš veljaven 25kW izpit potem seveda lahko kupiš R6 in jo zablokiraš, nov zakon ne spremeni ničesar.

Če pa imaš 35kW potem tale Ninja 250 ni slaba odločitev smile.gif

Na kartici piše samo A2 ne piše za kolko kw imam izpit. Verjetno pa ker sm izpit dvignil 2 meseca nazaj spadam pod novi zakon torej 35 kw. Zgleda da bo res ninja 250 najboljša izbira biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Kmalu bo nova sezona tukaj in ker imam izpit za 25 kw sem se odločil da letos kupim nekaj močnejšega. V izbor je prišla ninja 250 ker je tudi edini športnejši motor v 250 razredu poleg aprilije rs 250. Zdaj pa me zanima glede ninje: Lastniki pravjo da je konča okol 160, mene pa zanima kako ta ninja sploh potegne, ker sem slišal da do 120 km/h vleče v redu potem pa zelo počasi dalje do 160. Zanima me tudi če se da znižat krmilo ali pa se kupi novo da je potem položaj malo nižji in športnejši, ker mi orginalni položaj na ninji ne paše najbolj saj je bolj potovalni.Zanima me pa še ali obstaja kakšen kit ali pa kakšen drug način povečanja moči?

Glede končne, moja je prišepala do 180. Krmila se neda znižat, to sm tud jst isku pa nism nč zasledu, je pa dobr da te križ ne boli ;)

Če boš hodu na kšna dirkališča, pa vedi da boš tačke hitr znucu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene. Po približno kake pol leta spet prišel malo na Motosvet pogledat. =)

Pred kakim letom sem bil že 90% da bom naročil novo ninjo 250 v trgovini, a sem se potem vpisal naprej v šolo, tako da so bile finance problem, takrat če se prav spomnim je bila nova iz trgovine 4700€, pa potem čez nekaj časa cena narasla na 5000+ in včeraj slučajno pogledam ceno in vidim da se dobi novo za 4000€, razbljene pa že tam okrog 3000€ :blink:

To se mi zdi zelo poceni in me zanima koliko časa je že takšna cena, ker me zelo mika da bi si spet nabavil motor, ker sedaj sem že kakšni 2 leti brez, imam pa izpit do 25kw, pa tudi drugače se mi zd tale motor zelo primeren za prehod iz 125 na močnejši motor, pa tudi majhna poraba verjetno, ne preveliki stroški vzdrževanja in kar ugodna cena, če pa tako pogledamo če potegne tam okrog 160km/h je čisto dovolj za se vozit, pa super je ker je lahek, edino kar me moti so ozke gume, ampak ok...

Mogoče kdo ve, če bo v kratkem še kaj padla cena? Koliko časa je že takšna kot sedaj.

Gledal sem na avtonetu ninjo od Lare za 3200€ z LeoVinci izpuhom, če se ne motim je to ta Lara z motosveta... Motor zgleda res hud na pogled, kot kakšena 636. Zakon res. Resno razmišljam o nakupu, ampak če bi bi verjetno kar z trgovine, saj se mi zdi cena kar ugodna. Če pade v par mesecih cena v trgovini do kakšnih 3000€ ga skoraj sigurno vzamem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pade v par mesecih cena v trgovini do kakšnih 3000€ ga skoraj sigurno vzamem...

Tok velik zihr nebo padla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno da ne glede na to da je cena nove letnik 2010 okol 4400€. Tiste k ti gledaš vrjetno na avto.net? so letnik 2009 in glede na to da bodo novi modeli dražji jim ne bodo nč spuščal cene. Tko je men reku k sm klicu decembra enkrat... Mogoče pol letos sred leta kj spustijo če jih noujo prodal :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blah to je pa malo predrago za 250 v tem času. Za tak dnar dobiš že zelo dober rabljen motor 600+ po mojem. Bom počakal tja do spomladi/poletja, pa da vidimo kaka bo cena. V najslabšem primeru pa vzamem kako 125ko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jst zdej kupujem motor (prvič) in grem loh delat izpit do 35kw ker sm 20 str... kokr sm prebrou forum sm ugotovu d tut 71kw ne sme met motor :( zdej bi vs sam uprasu za mnenje ker motor bi se splaču kupt glede na to d sm velk 186.. sm neki gledu ninjo 250 sam zdej ne vem a je to premjhn motr zame pa sm mal prebrou tut druge forume pa ugotovu da ta motor sploh ni tok dobr (balanca ni dobra, preozke gume, niso dobre bremze...) uglavnm bi mogu se dost dnarja ulozit u to d ga zrihtam :D bi mi loh kdo kej pomagu glede tega pa mi mal svetovou kaj kupt...res pa je d mi je motor zelo vsec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zdej kupujem motor (prvič) in grem loh delat izpit do 35kw ker sm 20 str... kokr sm prebrou forum sm ugotovu d tut 71kw ne sme met motor :( zdej bi vs sam uprasu za mnenje ker motor bi se splaču kupt glede na to d sm velk 186.. sm neki gledu ninjo 250 sam zdej ne vem a je to premjhn motr zame pa sm mal prebrou tut druge forume pa ugotovu da ta motor sploh ni tok dobr (balanca ni dobra, preozke gume, niso dobre bremze...) uglavnm bi mogu se dost dnarja ulozit u to d ga zrihtam :D bi mi loh kdo kej pomagu glede tega pa mi mal svetovou kaj kupt...res pa je d mi je motor zelo vsec

Zdj nevem kje si ti to brau ampak ne vem kaj naj bi blo narobe z balanco?? Res je da je poza na motorju mal višja kokr na kšnm ss 600-1000 ampak tle ni sam balanca fora... Je pa tud to čist fajn za kšno dalšo turco. Glede gum je tko, pač je to še zmeri 250 motor in ne morš ti nabit gor nek 160+. Je pa res da so original gume k so gor za en drek neke tajvanske, tko da to jr pa res fajn zamenat če maš sebe rd, sam ni to spet nek tak strošk, jst sm dau za obe gume skupi 156€+6€ poštnina, gor sm dau pa 140 gumo torej mal širšo k original k je 130. Bremze so pa za motor k ma 150kg več k zadost dobre. Dobr kšnga abs-a ne boš vidu ampak po moje te prej postau na spredno gumo al pa čez vrže predn ti bo bremza spustila...(nism še probavu :P).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej zdej nism lih mislu d je neki z balanco narobe ampak zart poze sm mislu... drgač pa za bremze pa gume sm pa slisu d niso dobro in kokr si ti reku d je treba gume menjat :D sam kle pr men je pa pomoje večji problem to d sm velk 185 in ne vem č je ta motor zame...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme z bremzami ni nc narobe, pr men delajo supr. Je res da spredi nima dvojnih diskov, tko k kšni večji motorji, ampak primejo dobr. Zdj glede višine pa ne vem jst sm 180 velk in mi je čist uredu, tko da vrjetn nebi smeu bit to problem, drgač ga lahko pa probaš prej kje pa se mal gor usedeš pa boš vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume so zadna: Dunlop D208 140/70-17 in sprednja Dunlop Quallifier 110/70-17. Te gume mi je priporoču skofk in kukr sm jih do zdej uspeu sprobat (ene 250 km :P ) so supr, kj več ti pa lahko on pove ker jih ma že 3 komplet kukr jst vem .) Naroču sm jih pa jst pr širniku, mislm da so tm še najcenejš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, montirat sm jih dau v SMK tm v BTCju je. Dau sm 40€, res da bi mogoče kje dubu cenejš ampak mi ni žou, človk je bil res uredu sm biu zravn k mi je use lepo zrihtu, namazu mi je tud ketno, ležaje in use, še povedu par stvari zravn pa svetvou pa tko, uglavnm res supr :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!