Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Jah glede ninje zx6r sem res veliko premišljevla, pa ne vem no, mislim, da je zame za začetnico bolje, da za eno ali pa dve sezoni kupim to "ta malo" ninjo oz. wanna be motor :) pa si malo naberem izkušnje, potem pa "ta pravo" ninjo...

zamoje pojme še zmer bol 600 na 25kw je res čist na izi zdej sm jo mev možnost pelat k sm jo bratu pelu zablokerat nimaš pol dela z prodajo pa nakupom novga maš vse v enmu hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če denar ni problem potem je res bolje 600. Sm morš vedet da za 3.800€ dobiš novo 250.......ali pa par let rabljeno 600 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od brata ninja je bla uvožena iz italije fulll lepo ohranjena in je bla 5500€

se pravi da je bla v italiji cena max 4500 predvidevam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdejle sem izvedela, da je Ninja 250 razprodana, vse kar je bilo v salonih je bilo vnaprej naročeno, tako, da jo je nemogoče dobit v Sloveniji. Pa do nadaljnega ne sprejemajo naročil, niti ne vejo, kdaj pride nova pošiljka :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem sedaj klical svojega trgovca/serviserja da sem nekaj povprašal za mojga skuterja pa sem sproti vprašal še to za kawasakija. In je rekel da so ravno danes dobili obvestilo da je motor razprodan. Tako da ga verjetno ne bom kupil letos, tudi iz tujine verjetno ne. :BUA: Je pa škoda ker bo treba preskočit eno stopnico in nakup verjetno preložiti na drugo pomlad ter kupit nekaj za neomejeno.

Pa še to. Dvomim da je naš uvoznik naročil več kot 10 modelov ker sem sedaj videl edino enega, pa še ta je bil na internetu od lejci. Zgleda da je danes bolj moderno kupit motor in dat noter blokado da gre čez tehnični, potem pa se brez blokade raztreščit nekje na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imaš prav... Ne vem no, jest sem do danes upala, da jo bom nekje dobila, pa ne bo nič. No ja še ena možnost je, tujina. Drugače pa ne vem, jest mam lahko že neomejeno, mi ni treba imet blokade notr, ker je zdej to prehodno obdobje zakona in mi je inštruktor reku, da imam lahko neomejeno, samo ne vem no, men se zdi Ninja zx6r čist prehud motor zame, pa šečist športn je, ta "ta mala ninja" je bila saj oblikovana za začetnike. Ne vem... bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imam jaz tudi izpit za neomejeno, manjka mi samo izkušenj pa nebi rad da bi zaradi morebitne napake nastradal po nepotrebnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imam jaz tudi izpit za neomejeno, manjka mi samo izkušenj pa nebi rad da bi zaradi morebitne napake nastradal po nepotrebnem.

ja enako... tale mala mašinica je naravnost zame... da si naberem izkušenj, kilometrine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KawasakiGirl, če praviš, da je ninja 6-ka preveč za tebe, imaš pa izpit za neomejeno, ti predlagam, da si malo ogledaš kawasaki er6-f. Oblikovno se mi zdi kar podoben tamali ninji, motor pa se mi zdi ravno prav za začetnika, pa še malo bolj športno vožnjo dopušča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, men se zdi Ninja zx6r čist prehud motor zame, pa šečist športn je, ta "ta mala ninja" je bila saj oblikovana za začetnike. Ne vem... bomo videli...

Saj imam jaz tudi izpit za neomejeno, manjka mi samo izkušenj pa nebi rad da bi zaradi morebitne napake nastradal po nepotrebnem.

Če si ne zaupata zaradi pomanjkanja izkušenj (s čimer se sicer popolnoma strinjam) pač vzameta 25kw verzijo in pustita blokado noter. Saj nikjer ne piše, da je treba potem pa blokado ven vzet :) Blokirana zx6r ni pa čisto nič hujša od 250. Tako, da to res ni razlog v prid 250. Edino, če vaju moti striktna SS poza, potem je pa druga pesem to, ampak prehuda pa 25kw verzija prav gotovo ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala res vsem tukej, ki svetujete... :winkiss: saj vem, da že malo najedam s tole Ninjo :rolleyes: , samo jaz sem taka začetnica, vi pa izkušeni mački :) in je res fajn kakšen nasvet takole dobit...

Ja, za Italijo sem gledala že...

No ja bomo vidl... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala res vsem tukej, ki svetujete... :winkiss: saj vem, da že malo najedam s tole Ninjo :rolleyes: , samo jaz sem taka začetnica, vi pa izkušeni mački :) in je res fajn kakšen nasvet takole dobit...

Ja, za Italijo sem gledala že...

No ja bomo vidl... :?

ti 6-ko kupi, pa boš taprava :OK: ...pa tud blokirat nič ni treba na 25 kw, ker to se hitro navadiš motorja...jaz sem tud šel iz 4T 125-ke na ninjo 6-ko, pa mi ni nobene panike...prvih 100- 200 km pač na izi, tolk da malo filing dobiš, pol pa gasaa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nismo vsi nejkooti, da bi takoj ko se vsedemo na 100hp+ motor to tudi obvladali :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to po 100-200 km malo bolj previdno :slap: :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nismo vsi nejkooti, da bi takoj ko se vsedemo na 100hp+ motor to tudi obvladali :slap:

niaš kaj obvladat to vse samo dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti 6-ko kupi, pa boš taprava :OK: ...pa tud blokirat nič ni treba na 25 kw, ker to se hitro navadiš motorja...jaz sem tud šel iz 4T 125-ke na ninjo 6-ko, pa mi ni nobene panike...prvih 100- 200 km pač na izi, tolk da malo filing dobiš, pol pa gasaa :OK:

Jst sem meu podobne izkušnje. Moj prvi ˝tapravi˝ motor je namreč tastar suzuki gsx-r 1100 z 156km in 250kg pa sem se ga kar hitro navadu-to pa ne pomeni da ga do konca obvladam :whistle: . Če maš mal pameti v glavi pol ni prblema-to mora pa vsak pri sebi premislit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala res vsem tukej, ki svetujete... :winkiss: saj vem, da že malo najedam s tole Ninjo :rolleyes: , samo jaz sem taka začetnica, vi pa izkušeni mački :) in je res fajn kakšen nasvet takole dobit...

Ja, za Italijo sem gledala že...

No ja bomo vidl... :?

ne kompliciraj... vzemi nekaj drugega... kakega er6 pa kake temu primerne motorje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nismo vsi nejkooti, da bi takoj ko se vsedemo na 100hp+ motor to tudi obvladali :slap:

Smola za vas.. druge :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videla na cesti nekoga z zeleno ninjo 250. morem rečit, da kr dober zgleda.

koliko pa ima kaj končno? (vem, da je bilo že ziher 1000x napisano, samo se mi ne da vsega brat) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej to sprašujem tako iz firbca. jaz tak al tak mam doma mal večjo zverinico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem meu podobne izkušnje. Moj prvi ˝tapravi˝ motor je namreč tastar suzuki gsx-r 1100 z 156km in 250kg pa sem se ga kar hitro navadu-to pa ne pomeni da ga do konca obvladam :whistle: . Če maš mal pameti v glavi pol ni prblema-to mora pa vsak pri sebi premislit.

do konca obvladaš itak nea še dolgo, rabiš res izkušenj, navadiš pa se kar hitro....

ma sej to sprašujem tako iz firbca. jaz tak al tak mam doma mal večjo zverinico :whistle:

kakih 160- 170... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!