Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Res mi ni jasno kaj je folku. Končna za 4t 250ccm in 30km je okol 160km/h, pa kaj bi vi sploh radi. Ceno in registracijo frčota, prostornino litraša, najmanj 200km na kolesu. Dejte se zbudit no. Pa ča ma kdo navito hayabuso pa bo en model spet reku ne, men je pa to premal. :headbang: Ta motor je za svoje karakteristike in ceno več kot ugoden, zato jih je pa folk tud razgrabu. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor pomoje niti ne gre tak slabo. ce se je ze ker vozo naj malo opiše xD

Ta motorčk gre odlično super fajn :naughty: prevoženih mam že 1040 km, danes sem bila na servisu, tko da, lahko rečem super zakon, komej čakam da bom mal frej da grem lahko sprobat kako je ko se pelješ z več kot le 6000 obrati :rolleyes: me pa res zanima kolk motorčkov je blo sploh v slovenijo prpelanih da je tko hit razprodan blo... smola za kawasakigirl :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor je za svoje karakteristike in ceno več kot ugoden, zato jih je pa folk tud razgrabu. :worship:

Zej vidm da jst res nism bla neumna k sm že januarja dala 500 € are :naughty: hehe, uglavnem izkušne je treba nabrati, jaz sm že marsikšno dobila na 125 cbrki pa vem da mi jih še veliko manjka, tako da dve sezoni s to malo ninjo bom preživela, sploh kot ugotovljam se vedno bolj zastopiva, drugo leto na jesen, pa bom kupila nekaj močnejšega na kar bom pripravljena.... :naughty: pa kaj če ne leti 250 km/h po avtocesti, kaj me briga...važn da se jst dobr počutm k se pelem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je priporočljivo prvih 1000km do 6000 obratov potem pa več. Ja sej mislim da že po občutku veš kdaj je treba prestavit v višjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa gre kaj v klanec? izgublja moč ali vleče zvesto enakomerno? :) povej kolk je končna k boš kaj sprobala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa teh otorjev je dost za dobit sam je res da ne od glavnih uvoznikov ampak od sivih uvoznikov pa so vseen novi in imajo garancijo. Nevem ka se bunte neki brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res mi ni jasno kaj je folku. Končna za 4t 250ccm in 30km je okol 160km/h, pa kaj bi vi sploh radi. Ceno in registracijo frčota, prostornino litraša, najmanj 200km na kolesu. Dejte se zbudit no. Pa ča ma kdo navito hayabuso pa bo en model spet reku ne, men je pa to premal. :headbang: Ta motor je za svoje karakteristike in ceno več kot ugoden, zato jih je pa folk tud razgrabu. :worship:

Agreed ;) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imaš prav... Ne vem no, jest sem do danes upala, da jo bom nekje dobila, pa ne bo nič. No ja še ena možnost je, tujina. Drugače pa ne vem, jest mam lahko že neomejeno, mi ni treba imet blokade notr, ker je zdej to prehodno obdobje zakona in mi je inštruktor reku, da imam lahko neomejeno, samo ne vem no, men se zdi Ninja zx6r čist prehud motor zame, pa šečist športn je, ta "ta mala ninja" je bila saj oblikovana za začetnike. Ne vem... bomo videli...

Sploh ne moreš primerjat teh dveh motociklov. V Ameriki na vsakem Kawasakiju skoraj piše Ninja, pa se konstrukcijsko precej razlikujejo. Ta 250-ka je bolj tourer kot športnik in je bolj blizu Er-6. Glede na to, da imaš izpit za neomejeno, ti bom priporočam slednjega. Sej vsak motor prerasteš, ampak pomoje boš Er-6 kasneje kot to 250-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta pozor !!!!

Gospod ČIKO(jaz) je danes plačal 3.800€ za ninjo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ob 16.00 jo grem pogledat in peljat ko bo sestavljena !!! omg men bo pršl. hahaha brez kakršnekoli are al kakeka poznanstva... včeraj sem šel v štacuno reku da jo kupim, dans sm jo plačal !!! omg !!! aja pa naj povem da so me dans tut oropal ampak se ne sekiram saj imam ninjo !!! Črne barve

Kupu pa v Top MOTO Celje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da gre črna barva bolj v promet, kot zelena. Saj če bi bila kovinsko zelena kot je bila lanski letnik bi še bila. Kako ti misliš da so te oropali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupu pa v Top MOTO Celje.

upam, da si dobu kaj popusta

Kako ti misliš da so te oropali?

sašo v top motu ga je oropu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dsc00880.jpg dsc00881.jpg vse lepo in prav, moti me samo malo trd menjalnik, ampak sej se bo ulavfal. aja pa na sliki na motorju je moj očka :D Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa še žalostna novica za vse, ki mate namen kupit tole. prodajalec mi je reku: Bod vesel, fejst vesel, ker maš zadnega v slovenji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav da so trenutno 3-je v SLO, enga maš ti, druzga ma lejci, tretjega je pa menda rossie vidla enkrat te dni. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, jst sm klicov v dks pa so rekli da naslednja pošiljka predvidena za slo trg pride avgusta. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dsc00880.jpg dsc00881.jpg vse lepo in prav, moti me samo malo trd menjalnik, ampak sej se bo ulavfal. aja pa na sliki na motorju je moj očka :D

ojej, vse lepo in prav, samo tale pozicija voznika pa je res skor ko na kaki enduri :BUA:...drugač pa fajn da si črnega vzel, ker zelen pa je res nikakvi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa še žalostna novica za vse, ki mate namen kupit tole. prodajalec mi je reku: Bod vesel, fejst vesel, ker maš zadnega v slovenji.

ampak kaj ni to dost žalostno, da je povpraševanje tolikšno, ponudbe pa od nikoder :headbang: :headbang: :headbang: pa kaj mislijo ti uvozniki pri nas, če sploh kaj :slap: da bi bil jaz uvoznik bi zdajle peš letel na kitajsko po tele motorčke.....isto je za yamaho yzf 125r, povpraševanja ogromno, pol pa prideš s kešom v štacuno pa motorja ne morš dobit, ker jih enostavno ni......mislim, halo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre to bol kot kak 125 2t?

ne verjamem, pa še vozne lastnosti in handling ma ziher slabši kot kak mito ali rs 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjamem, pa še vozne lastnosti in handling ma ziher slabši kot kak mito ali rs 125

te pa tak qurac:/ pomoje navor ma vecji ne konjev ma tut tu nekje kot odprta 125. Končna cca 160 170??? BOGA JE BOGA NINJINA MATI :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno, da res, ker ni čisti športaš tako kot omenjeni 2T d(i)rkalici. Po ravnem pa... hm... 33 konjev je nekako isto kot pri Mitu, torej bi končna hitrost tudi morala biti podobna. Je pa res, da ima Mito 12,5Nm pri 7750 obratih, Ninja pa 22Nm pri 9500 obratih. Malo manj težav s prestavljanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balanco kuj nižje spustit če se da! :whistle:

sam res, pol bo bl SS-style, čeprov drgač nej bi to biu bl Sport Tourer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!