Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Heh, in v čem bi bila potem finta? Da bi bolj kul zgledalo? Roke pa ti odpadejo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans pa končno šel uradno na cesto z ninjo, naredu 40km.... špegli so mi mal majhni, športna drža je ful fajna nimam pripomb, mal se mi zic zdi trd, ampak se bom navadil, vlečit pa začne nad 4100 obratov pa vse do... nevem. Tero sm ga samo do 6.000 obratov, in tk ga bom do 1000km prevoženih, ma pa pr 6.000 obratih na števcu 82KM/H. Je pa res, da je za folk neki novga tole, ker ko sm šel tankat sta dva do mene pršla: ko hudiča je to? Aja pa zvok pa ni brutalen, bo treba dat drugega gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tud jaz zadnijč debelo pogledal na pumpi ko je en prišel tankat. Zvok z original rori je res mal :whistle: . Drugač pa kar vredu zgleda. Razen tiste ročke ga izdajajo da je bol športnik wanabee. Po drugi strani pa verjetno kar pripomorejo k udobnejši vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navijem jo največ do 6.000 obratov, obratomer kaže vse do 15.000 obratov. Drgač sm pa dans mal se pelu v lašk, pa slovenske konjice, poljčane, šentjur, cele.... , bom kr dost na terenu tk da mi mahajte !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se peljala na Rakitno, zakon, ful dobra cesta lep vreme, dobra družba :rolleyes: :naughty: uglaunem po obvoznici sm pikico pognala 140 km/h, z 9000 obrati, mislm da je blo še kar nekaj rezerve, če je bo pa kdo še več pognal, naj pa sporoči :yea1: lepo se mejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans pa končno šel uradno na cesto z ninjo, naredu 40km.... špegli so mi mal majhni, športna drža je ful fajna nimam pripomb, mal se mi zic zdi trd, ampak se bom navadil, vlečit pa začne nad 4100 obratov pa vse do... nevem. Tero sm ga samo do 6.000 obratov, in tk ga bom do 1000km prevoženih, ma pa pr 6.000 obratih na števcu 82KM/H. Je pa res, da je za folk neki novga tole, ker ko sm šel tankat sta dva do mene pršla: ko hudiča je to? Aja pa zvok pa ni brutalen, bo treba dat drugega gor.

ej totalno isto k rs 125 pr 6000 u sesti 82 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da Ninja ne spija 1L na 100km. :yea1:

@Flatron: Se da dosezti eno povprečno potovalno hitrost 120-140km/h brez tiscanja v obrate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj to pa še nevem, ker mam komaj 830 km prevoženih in dokler nimam naretih vsaj 1000km se nebi smel vozit nad 6.000 obratov, tk da nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič videl v živo, se po Cerknici ena vozi, kar lep motorček :) Samo zvok je bolj švoh.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v motoristu je predstavlen test ninje: ZX-6R mu je posodil dvojne sesalne ventile in z ER-6n je bil snet istem vžiga goriva.

post-15096-1211115572_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da se bom moral odločit za drug motor ker je ta trenutno v Evropi nedosegljiv oz razprodan. Mi je pa škoda da je narejen v tako majhni nakladi da si ga moral naročit že januarja da si ga aprila dobil. Še za avtomobile niso take čakalne vrste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ti lepo piše motor ni nov in ne mislim se ukvarjat z nakupom v tujini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sem videl črno ninjo 250 pri motocenter yogi v Vinski Gori (okolica Velenja), vendar nevem, ali je motor rezerviran ali ga pa ima razstavljenega.

Če koga zanima prilagam številko od motocentra: 038910009, 041426014.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ti lepo piše motor ni nov in ne mislim se ukvarjat z nakupom v tujini.

MOTO NUOVA DA IMMATRICOLARE KM ZERO.

COLORI DISPONIBILE:NERO / VERDE.

GARANZIA UFFICIALE 24 MESI.TOTALMENTE FINANZIABILE

Kot ti lepo piše, motor je nov.

Če se pa ne misliš ukvarjat z nakupom v tujini, je pa to tko tvoj problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da Ninja ne spija 1L na 100km. :yea1:

@Flatron: Se da dosezti eno povprečno potovalno hitrost 120-140km/h brez tiscanja v obrate?

Heh, pa jasno, da se da brez tiščanja. Moj enocilidraš je z 20-imi konji pri 130km/h imel 8.000 obratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl danes v Besnici - motor res dobr zgleda- crn, predvidevam, da "Lejci"...? :)

Imperator, jst sem bil med prvomajskimi po Italiji na dopust. Tip v Ducati Pisa se mi je samo smejal, ko sem ga prasal, ce imajo kaksnega M696 na zalogi.

Je reku, da je po celi It. tako, ker je pac nov model. Imajo pa oglase na internetu, to pa - za tiste, ki bi ga radi narocili.

Zakaj mislis, da pri kawasakiju ne more biti enako?

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa res mmmmmmmm... full fajn, da tele slikce napopaš tukej... jest tud komej čakam da dobim (upam, da jo) svojo malo ninjo, samo moja bo zelena :naughty: ... hud motorčk je ni kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!