Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Ninja v sloveniji trenutno ni več dobavljiva?

Ne, razn če se ti nasmehne sreča tako kot se je men, pa jo boš čisto po naključju videl v kakšnem salonu... :whistle:

Flatron huda je ja, jest sm tud študirala da bi 250 nalepke dol pobrala... no ja bom še vidla...

Drugače je pa super zadevca tale ninja, fajn se pele z njo... :wub: sm čist nora na ta moj motorček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za vse lastnike tega motorja. Koliko ste odšteli zanj? Ker na netu sem našel rabljeno za 5000€, pa se mi zdi izredno čudno, ker v ceniku je cena največ 4000€. Ali je cena pač zato taka, ker je zelo veliko povpraševanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha to pa je res katastrofa, pobiranje teh nalepk 250 dol... zakaj pa ste potem kupili te motorje, če se jih zdaj sramujete? itak pa se na daleč vidi, da je motorček in ne motor, da zvoka potem ko prižgete motorje ne omenjam...

@crom: povpraševanje je res veliko, ampak motor brez nekih problemov dobiš v italiji ali avstriji za enak denar kot je bil tukaj, dokler se ga je dalo dobit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen nasvet kje v Italiji naj malo poizvem? Italijansko ne znam popolnoma nič, baje pa da so oni tut glupi za druge jezike. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze nalepke dol pobirat. Nekdo ki ga motorji ne zanimajo mu je prav vseno če se mim pripelješ z 250 ali pa 1000. nekdo ki pa pozna motorje pa čene dugače bo po zvoku vedel da to ni 600.....ali pa mogoče...fak kak čuden zvok ma tale 600?... :)

Flatron je tisti ki jo prodaja na avto,netu za 5000€ :)

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je car. Eni služijo z rastjo cen njihovih nepremičnin, drugi z delnicami, nekateri pa z zelo zaželjenimi motorčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za vse lastnike tega motorja. Koliko ste odšteli zanj? Ker na netu sem našel rabljeno za 5000€, pa se mi zdi izredno čudno, ker v ceniku je cena največ 4000€. Ali je cena pač zato taka, ker je zelo veliko povpraševanje.

kam je šel moj prejšnji post?

poglej par strani nazaj, kjer se je eden iz foruma hvalil, da ga je dal na avto net za ta denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250 nalepke sem dol pobral zato ker mi je lepše pa ker mi je šlo na qurac da so me vsi spraševal če je to res 250ccm. zdaj mam pa enostavno mir in rečem da je 125ccm pa so vsi tih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej par strani nazaj, kjer se je eden iz foruma hvalil, da ga je dal na avto net za ta denar.

Sem pogledal, pa ne najdem. Očitno sem spregledal.

-> Flatron: A res ti prodajaš na avto net za 5k€?

Aja, sem pa iskal na forumu kaj in kako je s papirji, če kupim motor v Italiji, pa nisem našel nič konkretnega. Če kdo ve, kje je tema, kjer se piše o tem, bi prosil za link.

Popravljeno . Popravil crom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš izvedel kako je s papirji pa kok so kej cene gor sporoči tukaj ker tudi mene zanima nakup tega motorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno vem za dve možnosti:

-tam kupiš motor, plačaš njihove davke, registriraš tam, se voziš z italijansko/avstrijsko tablico. :naughty: Zelo mikavna možnost. Baje da tudi kar nekaj cenejša. Več ne povem, ker sam nisem še nič računal.

-tam kupiš motor, se s prodajalcem zmeniš da ti ga da brez davka. Nato greš z računom (seveda tudi s motorjem :) ) v Slo, tukaj greš nevem kam točno, vem pa da nekaj v zvezi z upravno enoto, kjer jim pokažeš, račun od motocikla in račun, da si plačal davek za motorna vozila v sloveniji. Nato lahk registriraš. Nevem pa kako je s homologacijo, ker ko sem hotel uvozit Hyosunga 350, so mi rekli, da moram pri nas delat še homologacijo. Toda mislim, da je za kawasakija ni potrebno delat, ker če se prodaja ta tip motorja pri nas, potem bi moral imeti neko generalno homologacijo. Mogoče se motim, samo sklepam pa, da je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno vem za dve možnosti:

-tam kupiš motor, plačaš njihove davke, registriraš tam, se voziš z italijansko/avstrijsko tablico. :naughty: Zelo mikavna možnost. Baje da tudi kar nekaj cenejša. Več ne povem, ker sam nisem še nič računal.

-tam kupiš motor, se s prodajalcem zmeniš da ti ga da brez davka. Nato greš z računom (seveda tudi s motorjem :) ) v Slo, tukaj greš nevem kam točno, vem pa da nekaj v zvezi z upravno enoto, kjer jim pokažeš, račun od motocikla in račun, da si plačal davek za motorna vozila v sloveniji. Nato lahk registriraš. Nevem pa kako je s homologacijo, ker ko sem hotel uvozit Hyosunga 350, so mi rekli, da moram pri nas delat še homologacijo. Toda mislim, da je za kawasakija ni potrebno delat, ker če se prodaja ta tip motorja pri nas, potem bi moral imeti neko generalno homologacijo. Mogoče se motim, samo sklepam pa, da je tako.

- nisi Italijanski državljan, tko da pomoje tolele nebi glih šlo....

- zdej smo v prostocarinskem območju (italija pa to), ti pripelješ motor sem, in moraš obvezno delat homologacijo, nato pa z overovljeno kupoprodajno pogodbo in homologacijo, lahko registriraš... (rabljen motor)

-pri novem pa ti eno dajo 20% nižjo (brez dvka, ki ga odštejejo), pri nas pa enak davek plačaš, tako da, si na istem,....

Homologacija pride cca. 140E

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvo možnost sem skor 100% da je možna, se bom pa še bolj pozanimal in vam sporočim, takoj, ko zvem.

Tisto za homologacijo pa ne vem. Tudi tukaj ne vem, če moraš zaeevo res homologirat, ker kao ima ta model tega proizvajalca neko splošno homologacijo.Zaradi tega tudi uvoznik recimo, ne pelje vsakega motocikla na homologacijo posebej. Razen če homologirajo vsako serijsko cifro posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvo možnost sem skor 100% da je možna, se bom pa še bolj pozanimal in vam sporočim, takoj, ko zvem.

Tisto za homologacijo pa ne vem. Tudi tukaj ne vem, če moraš zaeevo res homologirat, ker kao ima ta model tega proizvajalca neko splošno homologacijo.Zaradi tega tudi uvoznik recimo, ne pelje vsakega motocikla na homologacijo posebej. Razen če homologirajo vsako serijsko cifro posebej.

Homologacija oz. potrdilo o skladnosti...

Smo mi to delal doma z obemi 600rrami pa sta 2003 pa 2005,seprav še aktualna modela, tko da ja homologacija je nujna, ker na njej pišejo številke

dotičnega motorja....

drugač pa smo :topic: :topic: , tko da raj v temi o Homologaicji prašej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa naj bi jih v sloveniji spet dobil?

Ko sem jaz spraševala, naj bi prišle konec avgusta, ampak ni 100%... to je edina informacija ki sem jo dobila, pa še ta ni zanesljiva... dobro zdej nisem nič več spraševala, ker mi je pač uspel motor po sreči dobit... pokliči na DKS, tam se pomojm da kaj izvedet, vsaj za približno

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEn so rekli, da pridejo oktobra 100% (mogoče že celo proti koncu septembra), ampak da bodo že 2009 letnik.

Popravljeno . Popravil crom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEn so rekli, da pridejo oktobra 100% (mogoče že celo proti koncu septembra), ampak da bodo že 2009 letnik.

k je ze konc sezone skor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k je ze konc sezone skor :whistle:

Ja sam res... o dobr da sm jest mojo dobila, bi se mi kr zmešal, da bi na tole ninjo 250 čakala do oktobra :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-tam kupiš motor, plačaš njihove davke, registriraš tam, se voziš z italijansko/avstrijsko tablico. :naughty: Zelo mikavna možnost. Baje da tudi kar nekaj cenejša. Več ne povem, ker sam nisem še nič računal.

za AUT: samo ce imas stalno ali zacasno prebivalisce nekje v avstriji (praviloma kjer registriras). drzavljanstvo ni pogoj. drugace ni mozna registracija vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živ

ha js sm jo čakov od februarja

pol sm jo pa čist v eni drugi trgovini dubu

pa itak je blo takrat slabo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo vzel strehco dol s te ninje :? mene namreč ta zadevca zelo moti pa bom vzela dol, pa me zanima, če je kdo že kaj poskušal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!