Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Prijateljski nasvet...ne iz 125ke hodit na 250, sploh pa ne kupovati novega motorja. Edino kar boš dosegel je prazna denarnica :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijateljski nasvet...ne iz 125ke hodit na 250, sploh pa ne kupovati novega motorja. Edino kar boš dosegel je prazna denarnica :krneki:

odvisno

enim ostane še kaj dnarja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijateljski nasvet...ne iz 125ke hodit na 250, sploh pa ne kupovati novega motorja. Edino kar boš dosegel je prazna denarnica :krneki:

Sam ninja je kar konkretno močnejša od moje 4T Honde :) najraje bi kupu rableno....sam jo pa verjetno takrat še nebo nobene na avto,netu. Saj bi kupu 600ccm pa blokada....sam so še dražje se posebej če hočeš nekaj novejšega....hočem pa definitivno SS kar je 600ccm+ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti denar, ki ga misliš zdaj dat za 250 namesto 125, privarčuj, in kupček denarja bo za nakup za 600cc kmalu dovolj velik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi se dal dobit športn avspuh za ta moped

men je že švoh ratu :whistle:

če imaš €€ imaš Yoshimuro

za precej manj €, samo brez homologacije, je pa TA gospod tudi vredu :)

PS: če ti je prešvoh menjaj motor, ker v najboljšem primeru kompletna yoshimura doprinese cele 3 konje ;)

Popravljeno . Popravil jegrmajstr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš €€ imaš Yoshimuro

za precej manj €, samo brez homologacije, je pa TA gospod tudi vredu :)

PS: če ti je prešvoh menjaj motor, ker v najboljšem primeru kompletna yoshimura doprinese cele 3 konje ;)

hvala

saj bi zamenju pa še za to nimam izpita

kaj šele za močnejšga

za tga dobim čez 2 mesca

za močnejšga pa šele pr 21 letih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala

saj bi zamenju pa še za to nimam izpita

kaj šele za močnejšga

za tga dobim čez 2 mesca

za močnejšga pa šele pr 21 letih

pol ni problem v motorju ;) prvo se tega navad da ga boš lahk 100% izkorišču, pa se mi zdi da nebi smel bit tak prešvoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala

saj bi zamenju pa še za to nimam izpita

kaj šele za močnejšga

za tga dobim čez 2 mesca

za močnejšga pa šele pr 21 letih

te pa kupi suzukija GSX-R 600 zablokiranega na 25kW (mojga) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala

saj bi zamenju pa še za to nimam izpita

kaj šele za močnejšga

za tga dobim čez 2 mesca

za močnejšga pa šele pr 21 letih

upaj da dobimo pr 21 za neomejen!!! zkej ta nou zakon me mal skrbi da ga nebomo kje pr 24 :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upaj da dobimo pr 21 za neomejen!!! zkej ta nou zakon me mal skrbi da ga nebomo kje pr 24 :(

Če ste ze naredili izpit potem vam velja po trenutnih zakonih. Torej, dobiš pri 21.

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste ze naredili izpit potem vam velja po trenutnih zakonih. Torej, dobiš pri 21.

uf hvala bogu :worship: sm se že ustrašu

kaj b blu de b mogu do 24 leta čakat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se mal pomir skofk. Drgač boš tud ti kmal v črni kroniki.

ma ja

saj js počas vozm sam tku mislm za u klanc je švoh

sploh pa če maš še kašnga zadej

kolenčkam po ovinkah pa zihr ne k še nism vajen čist

tku sm mislu za u klanc da je švoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se mal pomir skofk. Drgač boš tud ti kmal v črni kroniki.

:headbang: a zdej če človk hoče močnejši motor, pa to kr pomen da bo noru po cestah??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skofk je že razložil zadevo. In po objavah na forumu lahko normalen človek sklepa da "mulci" želijo da motor čim bolj gre, torej moj sklep niti ni tako zelo zgrešen. Moje mnenje, najprej se navadi na motor ki ga imaš, ko boš imel izpit in ko ga boš kolikor toliko obvladal kupi boljšega, močnejšega, hitrejšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo, ki vozi močnejši motor (npr 500+ cc) vozil tega novega zzr 250? Sprašujem zato, ker me zanima kakšna je kaj povprečna poraba in kako je z navorom pri nižjih in srednjih obratih? Seveda potrebujem oceno nekoga, ki je starejši in vozi težji motor...brez zamere, ampak mulci, ki jim je to zanekrat najmočnejša zver bodo bolj težko objektivni. Drugače pa zelo zanimiva 250ka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skofk je že razložil zadevo. In po objavah na forumu lahko normalen človek sklepa da "mulci" želijo da motor čim bolj gre, torej moj sklep niti ni tako zelo zgrešen. Moje mnenje, najprej se navadi na motor ki ga imaš, ko boš imel izpit in ko ga boš kolikor toliko obvladal kupi boljšega, močnejšega, hitrejšega.

no daj no ne nabiji

men je fora da se lepo pele sz normalnimi obrati pa da potegne ne pa da leti 280 hitrost me ne briga tolk

ne pa da navijam do 13000 obratu de kam sploh gre

js pa skor vedno še kšnga zadej pelem tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste ze naredili izpit potem vam velja po trenutnih zakonih. Torej, dobiš pri 21.

opa:P hvala za veselo novičko :010 :010 :010 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem zakon če boš delal pri 18ih dobiš za A z omejitvjo do 35kw....po dveh letih..torej pri 20 letih pa neomejeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo, ki vozi močnejši motor (npr 500+ cc) vozil tega novega zzr 250? Sprašujem zato, ker me zanima kakšna je kaj povprečna poraba in kako je z navorom pri nižjih in srednjih obratih? Seveda potrebujem oceno nekoga, ki je starejši in vozi težji motor...brez zamere, ampak mulci, ki jim je to zanekrat najmočnejša zver bodo bolj težko objektivni. Drugače pa zelo zanimiva 250ka.

vozil "starega" zzr-ja 250, sedaj vozim 600ccm in te morem razočarati glede navora v nižjih obratih, meni se je zdel tja do 6000 obratov mrtev, nad 9000 obratov pa je bilo cist ok. vendar ni primerjave z 600+ motorji. Glede porabe pa mi je pil okrog 4.5L/100km tako da nekako enako kot er5 ;) . Najbolj pa me je "motilo" da so bili obrati zaradi male prostornine kar visoki, npr. pri 120km/h je bilo 9000 obratov. Ti ne priporocam da gres iz er5 na tole.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!