Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

to sm jst ok, zakaj pa ne ? v slovenji jih ni več za dobit, povpraševanje je pa vlko. sej mene nič ne košta če ga mam na netu objavlenga za tako ceno, sm ga že mel gor kak mesec nazaj pa so me klical. pa naj bo še zdaj. ajde za 4.800 ga pa res dam :D ne bit zdaj jezen, sej vem da pretiravam, ampak mene to nič ne košta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm jst ok, zakaj pa ne ? v slovenji jih ni več za dobit, povpraševanje je pa vlko. sej mene nič ne košta če ga mam na netu objavlenga za tako ceno, sm ga že mel gor kak mesec nazaj pa so me klical. pa naj bo še zdaj. ajde za 4.800 ga pa res dam :D ne bit zdaj jezen, sej vem da pretiravam, ampak mene to nič ne košta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj bi mi rad s tem povedal, to sm jst že vse videl. nerazumem te. sorri, tiste zadnji 2 ko jih majo so pa pomoje že tut prodane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijaj. V Sloveniji so še vsaj 4 Ninje po različnih salonih (TC jih ima še vedno)..... vsaj v petek so še bile. Kdor je je zares imel namen kupiti in jo je čakal jo je že kupil...sedaj pa bodo začele postajati v salonih. Če pa že prodaš.....pol pa :worship: pa :headbang: tisti ki se bo "nategnil" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm jst ok, zakaj pa ne ? v slovenji jih ni več za dobit, povpraševanje je pa vlko. sej mene nič ne košta če ga mam na netu objavlenga za tako ceno, sm ga že mel gor kak mesec nazaj pa so me klical. pa naj bo še zdaj. ajde za 4.800 ga pa res dam :D ne bit zdaj jezen, sej vem da pretiravam, ampak mene to nič ne košta.

za tako ceno ga ne boš prodau

razen kašnmu kmetu k nima pojma o motorjih :whistle:

bojo pa rajš počakal do druzga leta če jih bojo letos razprodal

vsaj jaz bi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 sta še v TC-ju pa ne greta v promet očitno :whistle:

ja tisti zagreti smo jih že prej kupil :whistle:

zdaj bojo pa ostajale po salonih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri gremo celjanarji enih par nas gre na Golico, štart okol 10.00 ure zjutraj, če je kdo za akcijo da gre polek naj se mi javi na pm. ritem bo umirjen normalen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri gremo celjanarji enih par nas gre na Golico, štart okol 10.00 ure zjutraj, če je kdo za akcijo da gre polek naj se mi javi na pm. ritem bo umirjen normalen

definiraj to, ko mi to reče dirkač, pol vozimo ponavadi na nož, ko mi pa to reče kak navaden ali začetnik, pa ponavadi zaspim zraun :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštovani lastniki in nelastniki ninje 250, vprašanje imam,, kje v slovenji bi jaz kupil zadnji pokrov sedeža??? pa kolk to kej stane ?

post-15096-1218399290_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštovani lastniki in nelastniki ninje 250, vprašanje imam,, kje v slovenji bi jaz kupil zadnji pokrov sedeža??? pa kolk to kej stane ?

ti: pik pik pik pik pik

DKS: DKS prosim?

ti: dober dan, mene zanima, kje bi lahko dobil pokrov zadnjega sedeža za Ninjo 250 :)...?

DkS: hm, pri nas imamo/ nimamo..... lhako pa dobite tam, pa tam, pa tam....

.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštovani lastniki in nelastniki ninje 250, vprašanje imam,, kje v slovenji bi jaz kupil zadnji pokrov sedeža??? pa kolk to kej stane ?

Dvomim da se bo to dalo letos dobit v Slo. Saj vidiš da teh motorjev primanjkuje kje je šele dodatna oprema. Isto je za r125.

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da se bo to dalo letos dobit v Slo. Saj vidiš da teh motorjev primanjkuje kje je šele dodatna oprema. Isto je za r125.

pomoje se da dobit u avstriji kje

LOUIS naprimer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motorček ima sestra, za vožnjo je zelo zanimiv saj je vodljiv in dobiš občutek da se voziš s kolesom, v ovinek lepo pade za vožnjo se mi celo bolj dopade kot yamaha fazer, sam kar se pa tiče udobnosti in moči pa je druga pesem. Če se vozita dva zelo primankuje moči in počutje tako voznika kot sopotnika je zelo slabo, po 30 km me je vse bolelo oziroma sem komaj stopil z motorja. Za agregat imam občutek da ga original izpuh ZELO duši saj pridobiva obrate počasi že v leru kaj šele na cesti. V glavnem primeren za začetnike. Še slikce

post-14505-1218545477_thumb.jpg

post-14505-1218545609_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Saky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saky.....te lahko vprašam ker si se vozil s tem motorjem......se da lepo pelet tako turstično vožnjo cca 100-120kmh brez da bi ga močno priganjal v obrate?

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Rogaške Slatine v MB tja sem šel po avtocesti nazaj pa po stari. Za po avtocesti ni, moreš skoz gnati mašino, za po navadnih cestah pa je pravi užitek, bi se dalo delat tudi 200 km in več brez problemov. Se lahko brez tiščanja motorja v visoke vrtljaje pelješ hitro in uživaš. Jst sem visok 185 cm, in mi je malo premali motor tako da do višini 175 se da pomoje s tem motorjem tudi udobno peljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na a netu s5 en optimist prodaja ninjo 250 za 5000e :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Rogaške Slatine v MB tja sem šel po avtocesti nazaj pa po stari. Za po avtocesti ni, moreš skoz gnati mašino, za po navadnih cestah pa je pravi užitek, bi se dalo delat tudi 200 km in več brez problemov. Se lahko brez tiščanja motorja v visoke vrtljaje pelješ hitro in uživaš. Jst sem visok 185 cm, in mi je malo premali motor tako da do višini 175 se da pomoje s tem motorjem tudi udobno peljat.

No sam sem velik 187cm :D in vozim Hondo CBR 125 R ki je pravi minimoto proti temu motorju :D Ko sem sedel na ninji sem se počutil kot kralj :D Koliko pa gre po avtocesti? In koliko je "tista" hitrost kjer praviš da se da lepo peljat brez privijanja v obrate preveč.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120 maš v trenutku notr, končne še nism sprobal, vendar k sm gledu na števec je kazalo malenkost čez 180km/H sam sm pol nehu recimo da je maximum 185 km/h sam od 160 pa do 180 pa traja celo marijo da se nabere ta brzina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!